Guvernul DC

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

hai ca mi-am intrerupt copilu de la BB E. si nu-mi mai merge enteru deci care va sa zica si prin urmare, DE CEEE? ce-i asta guvern DC? a? da mai lasati politica (cum ar zice tantza, in puii mei )

acum ce credeti voi ca puteti schimba aici? de aici ? (hai ca-mi merege enteru ) sincer. ca daca dau eu din taste de 5 ori si cer bani pt sanatate crezi ca doare pe cineva? ii pasa cuiva? hai sa fim seriosi !

muffin, si eu rad. nici eu nu sunt in stare sa gandesc. vaaai. ia sa sesizam un moderator.

deci, daca nu-ti convine in Ro, muta-te. pe tine, te, t. uite vino aici in SUA, ca eu mai stau putin,nu mai stiu cum sa ma intorc acasa mai repede. DA, si eu detest situatia lamentabila in care se afla tara noastra. si ce crezi ca pot sa fac eu? daca eu ma fac ministru de ceva pe DC (??????) ce se intampla? ma spal pe dinti mai cu spor dimineata? si imi pun hainele de duminica si ma duc la masuta de cafea si scriu acolo legi si chestii, vin, le postez pe DC, si unele ca mine (stupid, I mean) or sa rada si s-a dus in mama ei fericirea mea.

hai sa fim seriosi ! e lipsit de sens ce faceti voi aici !

numai bine !

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Misha, Muffin are dreptate cand spune, asa cum am spus si eu, ca nu suntem seriosi;desigur, gluma ne face mai rezistenti,dar nu ne rezolvam problemele prin "bashcalie".
Hai sa fim responsabili si sa initiem un sistem prin care sa ne impunem cerintele!


Tocmai, b.nica. Eu nu cred ca NOI vom putea rezolva problemele acestei tari.
Da, le pot enumera, insa cine nu poate sa faca asta? Doar nebunii (cu acte in regula, nu ca noi ) si cei cu foarte multi bani, nu stiu exact cloaca in care sta restul popu-latiei. Nu pot masura adincimea gropii, pentru ca nu vor inainta niciodata macar catre marginea ei.
De asta zic ca orice idee va fi expusa in zadar, asta daca nu se lasa cu paruieli, ca la alte topicuri.
Nu ma dau in laturi de a face ceva, dar in conditiile in care acel "ceva" e viabil, nu e doar o "himera", sau doar de dragul de a discuta discutii.



*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

hai ca mi-am intrerupt copilu de la BB E. si nu-mi mai merge enteru deci care va sa zica si prin urmare, DE CEEE? ce-i asta guvern DC? a? da mai lasati politica (cum ar zice tantza, in puii mei )

acum ce credeti voi ca puteti schimba aici? de aici ? (hai ca-mi merege enteru ) sincer. ca daca dau eu din taste de 5 ori si cer bani pt sanatate crezi ca doare pe cineva? ii pasa cuiva? hai sa fim seriosi !

muffin, si eu rad. nici eu nu sunt in stare sa gandesc. vaaai. ia sa sesizam un moderator.

deci, daca nu-ti convine in Ro, muta-te. pe tine, te, t. uite vino aici in SUA, ca eu mai stau putin,nu mai stiu cum sa ma intorc acasa mai repede. DA, si eu detest situatia lamentabila in care se afla tara noastra. si ce crezi ca pot sa fac eu? daca eu ma fac ministru de ceva pe DC (??????) ce se intampla? ma spal pe dinti mai cu spor dimineata? si imi pun hainele de duminica si ma duc la masuta de cafea si scriu acolo legi si chestii, vin, le postez pe DC, si unele ca mine (stupid, I mean) or sa rada si s-a dus in mama ei fericirea mea.

hai sa fim seriosi ! e lipsit de sens ce faceti voi aici !

numai bine !

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


total de acord!ai pus punctul pe I!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui muffin

Gabriela, e de ajuns sa ma uit la profilul tau si sa vad ca plutesti in sfere inalte. Ai si momente cand aterizezi in realitate?


Draga,cainele moare de drum lung si tu de grija sferelor mele !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Citat:
citat din mesajul lui muffin

Gabriela, e de ajuns sa ma uit la profilul tau si sa vad ca plutesti in sfere inalte. Ai si momente cand aterizezi in realitate?


Draga,cainele moare de drum lung si tu de grija sferelor mele !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




muffin, da ce, tu ai? ce te iei de coana mare? a? e si ea coana mare acolo si face tochitura buna !!! iar pt asta i se iarta ORICE, da?

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Citat:
citat din mesajul lui muffin

Gabriela, e de ajuns sa ma uit la profilul tau si sa vad ca plutesti in sfere inalte. Ai si momente cand aterizezi in realitate?


Draga,cainele moare de drum lung si tu de grija sferelor mele !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




muffin, da ce, tu ai? ce te iei de coana mare? a? e si ea coana mare acolo si face tochitura buna !!! iar pt asta i se iarta ORICE, da?

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."




MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

eu vreau turismul. va promit ca: ma fac blonda, imi iau porche,ma imbrac numai decoltata, imi scot toti neuronii.nu va pot promite insa ca o sa am o relatie.....cu.....
multumiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Off tpic dar na`....

Voi n-atzi fost la ZZ aseara,ce cautatzi iar la generale?

Sau aseara a fost asa...o cadere de tensiune!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

off-topic: a picat serverul

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Misha, Muffin are dreptate cand spune, asa cum am spus si eu, ca nu suntem seriosi;desigur, gluma ne face mai rezistenti,dar nu ne rezolvam problemele prin "bashcalie".
Hai sa fim responsabili si sa initiem un sistem prin care sa ne impunem cerintele!



voi deja va vedeati la guvernare?


si io care credeam ca toata lumea e realista...auzi? guvern virtual?

chiar ca este de bascalie subiectul!

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw

Mergi la inceput