A innebunit lumea/Cum se fac copiii

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Nu intelegi aparitia la Tv si banii...pai ce e frate aici comunism.
Adica sa mergi cu autobuzul la banca sa pui saminta e okay...dar sa mai si faci niste bani extra nu e bine. e imoral...ca asa spun maicutele la biserica. femeia vrea si copii si bani...asa cum vor si domnisoarele pe marry.me care cauta soti cu stabilitate financiara. care e problema..ca apare la Tv...sau ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Ma in definitiv nu e problema mea, din partea mea sa se cocartzasca in direct si ii doresc sa aiba tripleti!

PS. Tot bagi la inaintare marry.me asta...nu stiu nimic despre situl asta dar tu pari sa fi expert, poate ai si tu vreuna acolo si te oftici ca nu catigi nimic in urma cuplarii?

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

okay...schimb marry.me cu fatamericandream.com ...e okay?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Daca e o tentativa la situl unde mi-am gasit eu "the better half" nu ai sa ghicesti in veci , nu era de matrimoniale, hehe.

PPS. Comparatiile tale cu siturile de matrimoniale nu sunt bune oricum.Femeile si barbatii de acolo isi cauta parteneri de viata si multi dintre ei traiesc bine mersi multi ani impreuna.

Ce fac astia la TV imi pare a prostitutie din care din pacate va rezulta un copil

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ile77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro

Ma in definitiv nu e problema mea, din partea mea sa se cocartzasca in direct si ii doresc sa aiba tripleti!

PS. Tot bagi la inaintare marry.me asta...nu stiu nimic despre situl asta dar tu pari sa fi expert, poate ai si tu vreuna acolo si te oftici ca nu catigi nimic in urma cuplarii?

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."



Aici chiar nu iti dau dreptate.
Guestus viseaza la nevasta a la romania, buna la toate, gatit, curat, calcat, grija copii.....doar citeva exemple.
Asa ca pe el il gaesti sigur pe nevastaromanca.ro

Ile, mami de Vivian (07.03.2006)



http://good-times.webshots.com/album/568512292eJLims

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

dezgustator.....la fel ca majoritatea emisiunilor TV din ultima vreme............

Vine,vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Emisiunea e de cacao, ca mai multe altele, dar Guestus are ceva dreptate: aceeasi Marie, dar cu o palarie televizata!

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Robertino26

CITAT
<Marian Dragulescu a fost exclus din Asociatia T.A.
Comunicat de presa Gimnastul Marian Dragulescu a fost exclus din Asociatia T.A.T.A. Alianta Antidiscriminare a Tuturor Taticilor (T.A.T.A.) a decis sa-l excluda din randurile sale pe gimnastul Marian Dragulescu, deoarece a adus organizatiei prejudicii de imagine prin decizia sa de a participa la emisiunea “Fa-mi un copil’. Asociatia T.A.T.A. i-a cerut taticului Marian Dragulescu sa rezilieze contractul incheiat cu postul de televiziune si sa se retraga din concursul televizat care are drept premiu inseminarea unei femei, care-si doreste un copil si scoate la licitatie postul de tata biologic. T.A.T.A. i-a recomandat gimnastului Dragulescu sa se implice in cresterea si educarea propriilor copii si sa evite orice demers care i-ar putea afecta credibilitatea si imaginea de parinte si care nu respecta principiile promovate de organizatie. T.A.T.A. regreta ca postul de televiziune care produce emisiunea “Fa-mi un copil’ are asemenea productii imorale si de prost gust si se in>iar Ogica e o varza scuzati-mi vocabularul




Wow! Dupa ce a desfigurat-o pe fosta nevasta nu le-a dat prin cap asta, banuiesc ca e absolut moral dpdv al asociatiei, nu e vreo treaba care sa-i deranjeze "credibilitatea si imaginea de parinte"... e absolut firesc ca tatii sa le calce in picioare pe mame de fata cu copiii.
Doar emisiunea asta era prea de tot...

Ioana cu Serghei (2 mai 2006) si Katja (30 martie 2004)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

dezgustator
oare vor da pe post si actul sexula in sine???
ce le mai poate debita mintea unor oameni care nu stiu ce sa mai faca cu banii.
sunt scarbita de aceasta chestie.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

dezgustator
oare vor da pe post si actul sexula in sine???
ce le mai poate debita mintea unor oameni care nu stiu ce sa mai faca cu banii.
sunt scarbita de aceasta chestie.


da un pic asa......doar atit cit sa-ti dai seama cit de dezgustator este... te-ai uita sa vezi si actul in sine

Mergi la inceput