A innebunit lumea/Cum se fac copiii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Niste tampiti!

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Mie imi e ca asa cum s-au luat aia la nunta pe neve o sa se reproduca si astia. Al treilea e fostul "bunaciunii".
Asta-i problema de etica,nu aia cu alegerea sexului embrionului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela P spune:

Citat:
citat din mesajul lui ile77

Din ce nu se scot bani in ziua de azi..
Nu va faceti probleme, ca nu face dama copii cu nimeni...e doar un alt show gen big brother sau cel cu nevestele schimbate sau ...nici nu imi mai bat capul sa-mi amintesc.

Se fac bani pe care ii impart frateste ambele pårti, iar noi avem cu ce ne delecta simbata seara
...glumesc, nu e niciun entertainment in asta.


Exact asa ma gandeam si eu, fac astia un show mai controversat, lumea se revolta dar cu toatea astea au audienta maxima si banii vin. Tipa nu face nici copil decat daca mai ies niste bani si de acolo altfel mai face un show din asta partea a doua ca la primul nimeni nu i-a fost pe plac...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Eu nu cred ca e pe bune. Doar un show (de o calitate indoielnica) si atat.



Raluca mamica de Sanziana mititica



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

S-C-A-R-B-O-S!

Macar aia cu nunta pe N.V., au avut optiunea sa se razgandeasca la o zi dupa cununie. Era treaba lor pana la urma urmei, dar astia sunt chiar de toata jena. Unde-i CNA-ul acum? Ca pe la alte televiziuni cum zicea unul ceva cum se trezea amendat!
Nu pot cred ca oamenii normali se pot uita la o asa emisiune si mai ales cu ce personaje! O fatuca tencuita pe fata sa arate bine, un nebun care viseaza numerele la Loto, un asa zis sportiv care si-a dat in petec odata si acum confirma ceea ce este de fapt ca persoana, si un neica nimeni- fotbalist ceva parca !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Dar daca ar veni la voi un post de Tv cu juma de milion euroi...cash......muscati din momeala si participati la show sau nu? sinceritate sa vad...nu comentarii din carti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Robertino26 spune:

CITAT
<Marian Dragulescu a fost exclus din Asociatia T.A.
Comunicat de presa Gimnastul Marian Dragulescu a fost exclus din Asociatia T.A.T.A. Alianta Antidiscriminare a Tuturor Taticilor (T.A.T.A.) a decis sa-l excluda din randurile sale pe gimnastul Marian Dragulescu, deoarece a adus organizatiei prejudicii de imagine prin decizia sa de a participa la emisiunea “Fa-mi un copil’. Asociatia T.A.T.A. i-a cerut taticului Marian Dragulescu sa rezilieze contractul incheiat cu postul de televiziune si sa se retraga din concursul televizat care are drept premiu inseminarea unei femei, care-si doreste un copil si scoate la licitatie postul de tata biologic. T.A.T.A. i-a recomandat gimnastului Dragulescu sa se implice in cresterea si educarea propriilor copii si sa evite orice demers care i-ar putea afecta credibilitatea si imaginea de parinte si care nu respecta principiile promovate de organizatie. T.A.T.A. regreta ca postul de televiziune care produce emisiunea “Fa-mi un copil’ are asemenea productii imorale si de prost gust si se in>iar Ogica e o varza scuzati-mi vocabularul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

spune robertino...ai participa pt 500 000 euroi la show? cash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ile77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Dar daca ar veni la voi un post de Tv cu juma de milion euroi...cash......muscati din momeala si participati la show sau nu? sinceritate sa vad...nu comentarii din carti




...dar tu te-ai face de ris pt juma de milion euroi cash?



Ile, mami de Vivian (07.03.2006)



http://good-times.webshots.com/album/568512292eJLims

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

de prost gust nu comentez, caci ar fi intr-un top 3 al prostului gust, indeed! da ma-ntreb si io... nu e o situatie absolut similara celei de pe micile ecrane, de dupa alegeri?! .. zic si io. va las pe voi sa suprapuneti personajele peste cele trei minunate partide. udmrul cred ca e cel ce va tine lumanarea, deci are locul asigurat..


Mergi la inceput