SNSPA

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU la Dragan!!!!!
alege l pe chelcea...
Dragan este sub orice critica... la chelcea mai ai ceva sanse... este adevarat ca amindoua examenele sint dificile, dar nu DRAGAN!!!!!
este de cosmar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

cum ne vedem sambata dimineata?
pupici

www.sara.haihui.ro
adresa bradutului cu bebeii nostri: http://www.haihui.ro/tree.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by mihuletu

cum ne vedem sambata dimineata?
pupici
...infrigurati de stresiune?
Bifez prezenta la examenul de la ora 8, ca sa-mi mai ramana timp si pentru campania de duminica... tot la 8!

quote:
adresa bradutului cu bebeii nostri: http://www.haihui.ro/tree.html
O idee de-a dreptul minunata!!

Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

quote:
Originally posted by Catalin

quote:
Originally posted by mihuletu

cum ne vedem sambata dimineata?
pupici...infrigurati de stresiune?

nu, infrigurati de zapada de la munte. am venit abia aseara, dupa o saptamana de nopti pierdute la carti, canasta...
[quote]Bifez prezenta la examenul de la ora 8, ca sa-mi mai ramana timp si pentru campania de duminica... tot la 8!

nu stiu daca ne putem trezi la 8, sa-mi intreb si consortul.
spor la invatat



www.sara.haihui.ro
adresa bradutului cu bebeii nostri: http://www.haihui.ro/tree.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

dragi colege si colegi,

bine v-am regasit in noul an!sa traim si sa fim sanatosi si harnici!

eu maine apar pe la 12 la examen...trebuie mai intai sa duc copilul la ai mei...blabla!

nu am citit cursul,decat pe sarite.mi-am facut un referatel....asta la dreptul comunicarii.

la campanii de RP mi-e teama...de fapt...mi-e teama la toate,caci stiu ca nu am timp suficient de acordat studiului.

am aflat ca in anul III,primul trimestru,sunt doar TREI examene!!!!!!!!!

apropo,stie cineva exact cati ani de facultate sunt in total?auzisem la un moment dat ca sunt 4,apoi 5-doar un semestru din al 5lea....pana la urma cum e treaba?

nu vine nimeni sambata la 12 in F024?:)))

pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by amik
am aflat ca in anul III,primul trimestru,sunt doar TREI examene!!!!!!!!!
in anul 4 sunt 7 examene de toate, 3 in primul si 4 in al doilea... semestrul asta avem 6 examene, remember?
quote:
apropo,stie cineva exact cati ani de facultate sunt in total?auzisem la un moment dat ca sunt 4,apoi 5-doar un semestru din al 5lea....pana la urma cum e treaba?
ne-a lamurit decanul ca sunt in total 9 semestre, adica 4 ani plus un singur semestru in al 5-lea an, semestru in care avem doua examene de admitere la licenta (limba straina si informatica) plus examenul de licenta propriu-zis.
S-a hotarat asa ca sa fie in acord cu legea invatamantului la distanta care prevede ca ID-ul sa dureze mai mult decat cursurile la zi iar, ca sa se considere "mai mult" semestrul in plus trebuia sa aiba minim 2 examene... si asa s-a ajuns la situatia asta.

Bafta la examene!
Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

vesti proaste de la noi: mi s-a imbolnavit fetita, a facut o viroza cu diaree si... ma duc sa iau recipiente de analiza, stau de veghe la noapte etc. asa ca mergem la tura a doua de examene. si cat as fi vrut sa va cunosc si pe viu... iar trebuie sa aman.

www.sara.haihui.ro
adresa bradutului cu bebeii nostri: http://www.haihui.ro/tree.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

...si eu ma gandeam la partea buna a examenelor, ca o sa ne cunoastem si in afara spatiului virtual...

Insanatosire grabnica micutei, sa se faca bine cat mai repede si sa-i lase timp lu' mami sa invete pentru examene!
Cand o sa stai de veghe la noapte, sa stii ca, printre un test la drept si o gura de cafea, va transmite cineva sanatate multa!

Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

pardon,CATALIN,am gresit!ma gandeam la prietena mea care este in anul IV si de-aia am zis de cele trei examene,dar in loc de anul ei l-am trecut pe al meu...

mi-ar fi placut mie sa avem 3 examene acum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Rezumatul primei sesiuni de examene:

Drept constitutional:
Test grila pe vreo 5 numere, cu destule chichite incat sa te incurce serios daca ati invatat doar testele de pe CD-uri... care erau si ele presarate cu greseli din loc in loc...
Unele teste erau mai usoare decat celelalte: de exemplu, testul 20 avea intrebarile aproape numai din cele de pe Cd, spre deosebire de testul nr. 2, care mi-a picat mie...
Daca aveti pe cineva "bazat" alaturi sau daca aveti copiute, sunteti salvate, ca tipul sta cuminte iar supraveghetoarele nu fac mare tam-tam.

Campanii de RP: predati referatul si semnati condica.


Catalin


Think pink!

Mergi la inceput