22 decembrie 2008, speranta pentru Sonia (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Nana, ma gandesc cu cata seninatate mergeam eu la el... DAR nu mai conteaza acum. Pup mare pt FLULTURAS !!! ce mi-ar placea sa va cunosc...

Sibylle, cum mai stam? a mai intrat ceva?

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Ieri seara am vazut si eu Trenul Vietii.
Si tot ieri seara am primit un telefon de la Romtelecom, ma intreba doamna de la ei, ca daca am dat telefoane la Sonia nu mai stiu cum mi-a mai spus-o denumire de firma-, dar eu zic, nu este vorba de o campanie umanitara ptr o fetita Sonia, la care ea imi zice, la fetita aceea care are nevoie de operatie pe cord, pe care o arata la Trenul vietii de pe B1, zic, da, atunci imi cer scuze etc.
Cam asta e.

Oana, si eu ca si tine, de 2 ori m-am dus la Iosup in timpul sarcinii, si chiar cu o mare emotie, abia ce am reusit sa ma programez la el...

Multi si sa aveti un we reusit!!!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

alina, trebuia sa intrebi si cum fac sa verific cati banuti au intreat dar de ce te-a sunat oare?

pup si o zi buna !!!

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Cine stie, poate si-au facut griji, sa nu cumva sa fi sunat din greseala, si ca as fi consumat prea multi bani!

Vad ca esti matinala! La ce ora este emisiunea de maine? Ca nu stiu daca am retinut, nu vreau s-o ratez.



Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

pentru draga de Sonia de azi intr-o luna! Am donat si noi cat am putut. Sonia e o minune de fetita, o mare luptatoare, cu niste parinti extraordinari. Sunt sigura ca Dumnezeu are planuri MARI pentru ea pe acest pamant, ca altfel n-ar fi facut minune dupa minune sa o tina in viata!

si

Monica, mami de Luca 17.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Alina, la ora 21 este emisiunea maine seara. O sa fiu pe faza. Sper sa nu faca vreo figura netul si sa raman cu ochii-n soare!
Ma bucur din suflet ca se fac donatii si ca merge teledonul.
Eu am inceput sa primesc mailuri de confirmare din partea prietenilor, carora le multumesc din suflet , pentru donatiile facute la teledon.
Cu Dumnezeu inainte!

Oana, am retinut eu bine ca pe 8 trebuie sa fiti la Boston?

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Si eu ma bucur ca teledonul da mai multe rezultate, abia astept sa ne spuna Oana ca s-a strans suma necesara!
Multumesc ptr info, Nana! Ce bine ca e la ora 9, sigur suntem acasa in fata tv-ului!


Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Maine de la 20.00 intra emisiunea... da nu va uitati, ca mi-e rusine, ma rusinez toata cand apar mult la tv

Vroiam sa zic ceva... da nu mai stiu ce...

Monica, iti multumim

Alina, ce bine ca au Romtelecom grija ta !!!

Abia astept sa descopar cum pot verifica cati banuti au intrat prin teledon !



oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

Kay, pe ce post e emisiunea maine? Pe B1?

Monica, mami de Luca 17.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

MONICA, daca nu te uiti, iti zic da la B1 e !

S a scapat in burcanul cu nutella, e plina de cioco pe toata fatza....

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput