Redoutistele fidele La Redoute France (150)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui Redoutistele

11 vizualizari, nici o postare
Santem citite "la greu"


mai suntem si cele din "umbra" care va citim si sustinem dar nu prea postam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Girls, am trimis un scan pdf pe adresa de email..sper sa se inteleaga ceva...enjoy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delyutz

Citat:
citat din mesajul lui Redoutistele

11 vizualizari, nici o postare
Santem citite "la greu"


mai suntem si cele din "umbra" care va citim si sustinem dar nu prea postam

Delia



Atunci mai veniti si voi cu idei, faceti si voi sapaturi, dati si voi o mana de ajutor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Lorentza, mie imi vin coletele in cutii albe (tare prost cartonul, mai mereu e ciuruit!). Cand am avut jucarii mai mari (am mai avut pt cineva, alta data, o tricleta, pt mine masa de activitati- acum) au venit ambalate in cutiile originale ale jucariilor. Deci acum mi-a venit masa de activitati intr-o cutie, cu maner din plastic, pe care sunt imagini cu masuta si instructiuni pt montaj. Pe cutia asta era atasata factura si pe factura sunt trecute si masa si tricleta


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Citat:
citat din mesajul lui leyla

Girls, am trimis un scan pdf pe adresa de email..sper sa se inteleaga ceva...enjoy

Leyla & bb Kaan (30 nov 2006)


Se vede ok. Multumim mult!

de comentat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauraa3 spune:

Va salut, redoutistelor!
Citesc forumul asta de vreo 2 luni (din pacate) si n-am apucat sa fac nici o comanda de pe laredoute.fr si in nici un caz nu voi face de pe lr.ro.
Sunt alaturi de voi, am semnat petitia si sper sa se rezolve povestea asta, pentru ca devine din ce in ce mai frustrant sa traiesti in Romania.
De ce m-am inregistrat? Sa va atentionez ca 'june' e acum si pe culinar.ro
O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Citat:
citat din mesajul lui Delyutz

Citat:
citat din mesajul lui Redoutistele

11 vizualizari, nici o postare
Santem citite "la greu"


mai suntem si cele din "umbra" care va citim si sustinem dar nu prea postam

Delia



Atunci mai veniti si voi cu idei, faceti si voi sapaturi, dati si voi o mana de ajutor



Uneori nu avem "instrumentele"* la indemana, dar va sustinem in toate demersurile.
Azi am mai dat inca o comanda. Se pare ca-s masochista dupa ce-am citit tot ce ati scris voi. Am ales produse de pe Aubaines mizand pe faptul ca aceasta "zona" n-a fost acoperita de AD&Co iar in caz de mi se refuza comanda, am motiv de lupta cu frantzujii.

* timp, fraze bine organizate, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns closcote spune:

Buna. De acord cu liliac. Dar ne facem timp sa va citim...si placere. Am dat ieri o comanda, am mail de confirmare, in cca 10 minute produsele erau deja in preparacion. banii la banca sunt blocati inca nu luati.am simulat o comanda si la .ro si surpriza... pt provincie livreaza doar prin curier la 24.9 ron. bucurestencele au "avantajul" de a ridica coletele direct de la sediul lor, ca sa vezi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

A mai postat Hopes la capitolul trecut, dupa ce apucase April sa deschida capitol nou:

Citat:
citat din mesajul lui Hopes

Citat:
citat din mesajul lui victoria80

zici tu mai lorenza... probabil ca au cumparat toate trusturile de presa si acum nu le ramane decat sa se razboiasc cu voi... un grup de luptatoare frenetice ... care cu siguranta le vor da de hac celor care sar cu harponul... uuf... de ce m-a facut mama capitalista!?? ... mai bine donez banii pe hainele mele scumpe care nu merita 1 euro... cui? astept idei de la consultantii mei financiari... apropos unde e petitia.. vreau sa pun si eu o semnatura pe ea! nu de alta dar NU CRED CA VOI PUTEA DORMI LA NOAPTE.... UUUF ...


Eu nu inteleg ce tot cauti aici.
Vezi ca n-ai loc, vezi ca vorbeste gura fara tine si vorbeste numai prostii, du-te frate de aici.
E liber forumul, fa-ti subiect cu LR.ro ,fa-ti club.
Vezi ca nu esti primita, vii in continuare cu tupeu si vorbesti numai prostii. Macar de ai avea ceva de spus. Vorbesti mult, prost si fara rost.


Hopes si minunea mea - Eduard


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Anne in afara de a-mi crea cont si pe celelalte site-uri si a va sustine ideile,precum si petitia semnata,nu am stiut altceva sa fac,insa daca aveti idei,eu astept.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput