Redoutistele fidele La Redoute France(147)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Jasmine, felicitari pentru baietel!!! Sa dea Dumnezeu sa fie sanatos si mancacios !


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Jasmine felicitari...asa am patit si io pe la 20 de sapt...din Stefan s-a transformat in Eliana!

Fetele io pe site-ul din ro nu ma mai uit ptr ca nu stiu daca sa rad sau sa plang...si asa nu comand de la ei! NEVER!

Astept cu nerabdare comenzile din 4 si pe cea de ieri...Primele ar trebui sa ajunga prin 16...Vineri dau o fuga pe la posta...iar de luni in colo zilnic!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


dierna, care e codul pt setul pt desert?


Semneaza www.petitiononline.com/laredout/petition.html" target="_blank">Petitia LA REDOUTE !!!



Marc 2 si Ianis 4 - Poze cu muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

buna ziua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ziua buna!

Jas felicitari pt baietel !!!!!!

Nushu vazut pozele cu bb la botez , tare frumosi sunteti.

Ma duc sa ma mai uit pe site si mai fac print screen cu ce gasesc aiurea. Recomand tuturor celor care au dej facute, sa le trimita in contul comnun , poate reusim sa facem o baza de date s-o trimitem unde trebuie

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Jas felicitari

am primit un cod:
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=1c12e08a5b54bcbe7d

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinache spune:


buna dimineata!
raportez primita ieri comanda din 28/10...
am avut pentru copila
www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7042426&SizeCode=00102&Quantity=1&PersText=&ItemId=12&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">setul de 3 helanci ok
www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6838774&SizeCode=00102&Quantity=1&PersText=&ItemId=13&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">tricou ok
www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9761888&SizeCode=00094&Quantity=1&PersText=&ItemId=28&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">rochie inca nu am probat-o, sper sa fie cadou de mos
www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7811470&SizeCode=00045&Quantity=1&PersText=Je%20saisis%20le%20texte%20ici&ItemId=30&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">salopeta bebe asta e pentru papusa ca era numai 3,22 e
si pentru mine celebra www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4858700&SizeCode=00040&Quantity=1&PersText=&ItemId=32&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">fusta velour pe care voi deja o aveti
si www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9571850&SizeCode=00040&Quantity=1&PersText=&ItemId=34&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">gillet-ul de lana care e putin lung la maneci...
mai astept comanda din 31/10 si tare as mai vrea sa dau inca una, dar constat ca nu prea mai functioneaza codurile de reducere : nici un fdp 0, nici o reducere la produsele deja reduse... codul primit pe mail nu functioneaza... sa fie un asta un semn?


Alina & Serena (18.10.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ChrisDun

Citat:
citat din mesajul lui claujro

pt ce site de kkt ne lasa francezii...ei or vedea enormitatile astea?!

Pai sa ne asiguram ca francezii le vad Le-am facut print screen-uri...

Christina



Asa se intampla cand traducatorul este unul care stie multe limbi la perfectie...ca doar furculisionul se poarta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

eu deja nu mai pot sa vad cosul....a mai incercat cineva?

Eliza, Ilinca (7 aug 2006) si Mara (24 ian 2002)
_
"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

si ca sa nu ma las nici eu mai prejos :

http://www.laredoute.ro/Lenjerie/Camasa_de_noapte_/_la_redoute_cr%C3%89ation_rochie_baby_doll_cu_spate_de_inotator-1522.html

Rochie cu spate de inotator ???Ha-ha-ha!

16 +



Sunteti mortale....Cred ca ar trebui sa strangem toate observatiile, dar nu pe site (ca sa si le corecteze ei repede) si sa le aratm la .fr.



Eu nu cred ca .fr taie macaroana asa repede. Cred ca vrea sa vada daca merge cu AD....

Mergi la inceput