Nou stil de viata (234)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Nu mai, vinerea trecuta cind a inceput Puskin sa spuna de bice m-am gindit la cintecul ala "Foaie verde maracine... da mama cu biciu'n mine"... si apoi l-am cautat pe You tube si de acolo m-am intins sa ascult toata ziua numai cintece de pahar de imi venea sa merg acasa si sa dau pe git o sticla de ceva

Vik, aia trei barbati erau Garou, Daniel Lavoie si Patric intr-un concert, cintitnd Belle, Notre Dame de Paris... Garou este febletea mea!...Offf...

Roxa, chiar nu-mi fac nici o idee cam cum ar arata blugii aia... Da' lasa ca iti iei tu si tragi o poza sa vad si eu!
Nu de foame, chiar nu imi era foame... am fost asa de ocupata la munca, cu adrenalina la maxim de nu am avut chef de mincare!

Sper sa ma tina tot asa cu ambitia... am mult de munca cu mine, de reparat ce a facut mincarea prea multa, de dat jos... Acum ma simt mai bine, parca si pantalonii imi stau mai bine... Am zis sa incep inainte de Sarbatori, ca ele de obicei vin cu inca vreo 5 kile in plus.

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Sunt aici ca azi am lista lunga cu ce ar trebui sa fac.Acuma sa vedem pana diseara care e rezultatul.Ma duc sa vad ce ati mai scris si daca mi-am primit porcu de rigoare.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Neata!

Va las eu acfele si ape si sucuri, cereale si fructe.

Fug la tribunal. Ne "vedem" mai tarziu.

O zi frumoasa!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna dimineata!

sa aveti o zi buna si frumoasa!

Revin mai incolo!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Am deschis subiect nou 235

Declar acest capitol inchis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Buna dimineata

Eu sunt happy azi, nu ca as fi slabit, am 98 fix, dar de dimineata m-am trezit facut pakete imbracat copii, si cum iesira pe usa am incalecat eliptica care saraca era cam prafuta din primavara cand am folosit-o ultima oara, nu am reusit sa fac decat 10 min si am complectat cu abdomene. Meniul il scriu diseara ca inca sunt confuza si tot diseara mai vreau sa bag 10 min eliptica, nu dati cu biciul ca io si la astea zecz am crezut ca-mi dau duhu', o sa incerc sa cresc progresiv.

Roxa, eu am vazut odata niste blugi d-astia intr-un catalog mai deocheat, nu-s ce cautau acolo ca restul articolelor erau doar bucatele de material, mi-a placut ideea dar erau tot asa la peste vreo 100 euro, si cred ca oricum nu aveau masura mea, poate cand slabesc ....

Happy mi-a placut faza cu cantecele de pahar

Delia blugii cu talie joasa 'dau bine' la fund mare, stiu pentru ca eram de 58 de kg, si aveam un fuuund - cantarea cel mai mult, cred. Cand au aparut blugii cu talie joasa nu am mai iesit din ei pan' la prima sarcina, apoi nu am mai reusit sa intru in ei - deloc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Capitol nou aici.

Multumim, caro!

Mergi la inceput