Redoutistele fidele La Redoute (145)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui arcadia

Neata! eu am facut o comanda aseara, si mai vreau sa mai fac una acum.
Vreau si eu codul cu jucariile de plus, va rog
Am primit mail cu reduceri pana la 65% pe aubaines.

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007)


30848 – jucarie plus vacuta + pui
30856 – jucarie plus pinguin + pui

as mai face si eu o comanda sa ma aflu in treaba dar din pacate n-am deloc bani pe card.Nu am nimic de cumparat in mod special dar numai asa...sa ma aflu in treaba.Daca maine o sa mai putem da comenzi mai bag si eu una.Pana atunci trebuie sa gasesc eu ceva pe site,daca insist.

Si astia zic ca in lume criza financiara ii determina pe oameni sa faca economii si sa cumpere numai stricul necesar...

15 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Ce parere aveti,se mai poate comanda de pe Lr.fr?
M-ar interesa niste lucrusoare si tare as mai da o comanda.
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

Jasmine merci

din pacate nu mai erau dispo jucariile de plus, si oricum nici nu ma lasa sa fac comanda, imi zice payement par carte refuse, si eu am bani pe card

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hakimela spune:

Buna tuturor! Intrebati daca se mai poate face comanda- se poate! Am facut eu si ieri si azi comanda si ma primit de la banca mesaj ca mi-au fost restrasi banii din cont. Sper sa si vina ce am comandat si sper sa nu ma stranga de gat barbatu-meu cand o vedea sumele Am semnat si petitia. Desi nu am mai scris la topicul acesta, sunt alaturi de voi!
PS Minimode.co.uk nu livreaza la noi, desi in lista lor cu tari figureaza si Romania. Mi-a raspuns dimineata un nene la mailul trimis acum o saptamana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui arcadia

Jasmine merci

din pacate nu mai erau dispo jucariile de plus, si oricum nici nu ma lasa sa fac comanda, imi zice payement par carte refuse, si eu am bani pe card

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007)


poate nu suficienti
atentie la schimb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

neata pe la amiaza !
in primul rand felicitari pt tot ceea ce faceti si pt cat sunteti de bataioase
mai fetelor , aveti un ritm ca efectiv nu mai pot tine pasul cu voi
pana la urma ma dau astea afara ca nu imi fac treaba , ca primul lucru care il fac dimineata cand ajung la jod este sa deschid DC si sa va citesc.
semnat si eu petitia



------------------------

ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Salve!

Luati de comentati pe www.businessmagazin.ro/actualitate/afaceri/francezii-aduc-la-redoute-in-romania.html?5846 3437688" target="_blank">Business Magazin

Citat:

In mai putin de o saptamana de cand a intrat pe piata, reprezentantul La Redoute a primit circa 250 de comenzi, cu o valoare medie de 80 de euro per comanda. Dintre acestea 20 au fost facute pe Internet.


Am prnt scr cu comanda de ieri seara en preparation.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui arcadia

Jasmine merci

din pacate nu mai erau dispo jucariile de plus, si oricum nici nu ma lasa sa fac comanda, imi zice payement par carte refuse, si eu am bani pe card

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007)

La cardul meu de Transilvania,intotdeauna imi zice la fel.Cand reinnoiesc comanda,o ia.Nu's de ce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

am scos ceva din cos si a mers, cred ca calculasem gresit euroiul si lipseau cativa centi

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Citat:
citat din mesajul lui vl-ad

neata pe la amiaza !
in primul rand felicitari pt tot ceea ce faceti si pt cat sunteti de bataioase
mai fetelor , aveti un ritm ca efectiv nu mai pot tine pasul cu voi
pana la urma ma dau astea afara ca nu imi fac treaba , ca primul lucru care il fac dimineata cand ajung la jod este sa deschid DC si sa va citesc.
semnat si eu petitia

Da, da ! Idem ! Si eu traiesc cu teama ca ma dau astia afara

Am semnat si eu (pana la urma) petitia. Mey, da' cum naiba se face ca nu-s doar 20 (de gaste capitoline )

Mergi la inceput