***SUPERDIETA 32 ***

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

eu va dedic www.youtube.com/watch?v=P-6LtEzPh3E" target="_blank">melodia asta mie imi place de mor...

poze
Just Me





...shi te mai veau

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anuska

Si io p-aici!
Ca nu ma lasa fiica-mea a mare cu temele ei pt scoala!
N-am timp de mai nimic..... si simt ca nu ma mai ajing cu somnul...
April, eu n-am mai raportat nica pt ca inafara de alea 2 kg n-am mai dat nimic..... Dar incerc mai departe.... poate, poate...
Breto, cum mai e cu miscarea? Mai ai asa pofta de mancare dupa?


*********************************

Poze cu familionu'

Povestea nasterii Anei 17.03.2000
Povestea nasterii Teodorei(bb2) 8.10.2004



...nu anuska,chiar ca numai sufar ca odata...dar nici cintaru nu scade cum as vrea,chiar daca fac si dieta..foarte putin dau jos,dar sincer la cm se vede...acum de exemplu am o FOAMEEEEEE....dar azi am avut o zi super plina...iesita de dimineatza de la 7,30 din casa,intoarsa la 17...la 17,30 eram deja la sala.si am iesit la 20.15(facut si sauna)...dupa care iute,iute la facut papica la baietzi...eu am ciugulit un pic...dar acum am o foame...am sa maninc un iaurztel.......oricum,stau mai bine decit la inceput...MULT MAI BINE!!!...MULTZUMESC DE GRIJA CE MI-O PORTZI.....PUP

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui brunetzika

ba da april k si eu am luat`o...popishi


...vai dar cit TUPEU....dar cum itzi permitzi sa o batzi pe aprilus a noastra,sati ca-tzi dau eu tie,tu care nici macar nu tii dieta??..sa-tzi dau eu pe cocoasa,daca tot mai chemat...da camasa jos de pe tine ......acu pot sa te si pup,ca ti-am tras-o....

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

delphiiiiiiiiiiiiiiii...kissssssssssssssssss la fataaaaaaaaaa.....si pupice....aprilus,dar ce tot ai?....hai,intoarce placa....OPTIMISM!!!.... FOR YOU...acu va las...noapte buna fietizili

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Neata fetele!
Mai puteti, mai puteti?
Breto mai sti ceva de Allyyna graviduta? Mi-e dor sa intru si eu in hora... dar ma gandesc ca se incepe o tura noua numai dupa sarbatori.
Mi-aduc aminte ca anul trecut dupa Sf Ion am inceput dieta si am avut rezultate bune. Sper sa se repete!!!
Va pupic dulce si daca nu mai reusesc sa intru azi, va doresc un weekend placut!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Isa_Cris

Neata fetele!
Mai puteti, mai puteti?
Breto mai sti ceva de Allyyna graviduta? Mi-e dor sa intru si eu in hora... dar ma gandesc ca se incepe o tura noua numai dupa sarbatori.
Mi-aduc aminte ca anul trecut dupa Sf Ion am inceput dieta si am avut rezultate bune. Sper sa se repete!!!
Va pupic dulce si daca nu mai reusesc sa intru azi, va doresc un weekend placut!

Poze

....BUNA DIMINEATZA.........casa de piatra inca o data isuca....aly,sper ca se simte mai bine acum(a pierdut)...nu ne-am mai auzit din septembrie cind am fost in RO....s-a indepartat un pic de internet...,si adevarul este ca facea naveta intre spania si romania...mititica a trecut prin multe....dar ea stie ca noi ai suntem alaturi si daca ne citeste....TE ASTEPTAM CU BRATZELE DESCHISE

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

DELPHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII,ce faci nu vii la cafea?.....eu beau un ceiuc acuma...........ISU,car de ce sa asteptzi sf ioan?am putea reincepe din nou,eu sunt dispusa sa reincep cu tine,si nu cred ca sunt singura....cu cit este mai repede cu atat mai bine...vin sarbatorile,si stii si tu ce se intimpla in acea perioada....BUN CEAIU.....

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

eu mi-s mai somnoroasa...sau mai bine zis...am lenevit in pat mai mult cu sotu`s. a venit de la serviciu dimineata si pana a plecat la o lucrare...ne-am alimtat asa mumos.
nici cu apa nu am dat pe ochi. sunt pupinos. dar acum me duc sa ma trezesc. fac si o mare sa ma trazesc.
la fetili mumushelele si unu mareeee lu mumushelu meu dag.. mumushel

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

eu mi-s mai somnoroasa...sau mai bine zis...am lenevit in pat mai mult cu sotu`s. a venit de la serviciu dimineata si pana a plecat la o lucrare...ne-am alimtat asa mumos.
nici cu apa nu am dat pe ochi. sunt pupinos. dar acum me duc sa ma trezesc. fac si o mare sa ma trazesc.
la fetili mumushelele si unu mareeee lu mumushelu meu dag.. mumushel

poze
Just Me


kissss.... ........aprilus,ma ingrijorezi...treci pe la noi ca te trag eu de urechi daca vrei






Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

ma doaare capu de nu mai pot. nu stiu de la ce...
de azi a inceput postu...initial am zis ca vreau sa-l tin tot daca mi-o ajuta Dumnezeu si Maicuta Domnului. Sotul nu poate...sau cel putin nu vrea sa incerce...
azi mi-a fost si rau...m-am simtit asa slabita dar in acelasi timp voiam sa mananc de toate. imi fac un ceai de tei acusica sa vad poate ma mai linistesc.
ce ziceti de www.youtube.com/watch?v=W9pYTi9VS_k" target="_blank">versurile acestei melodii
ma pish pe mine cand aud melodia asta....ziceti si voi nu e flacau frumos baietu asta?
nu va trec fiori cand ascultati aceste versuri?
pe mine DDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAaaa
ambitioasele

poze
Just Me


Mergi la inceput