***SUPERDIETA 30 ****

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

..da,scriu..scriu...si dupa dispare tot...bag un pic de sport sa nu ma strige delphi,ca am de recuperat... ...un pic de "bicicleta" ....acum haltere ...si un pic de muzica ...la ce va gindeatzi,la disco?...uitatzi,discoteca numai la sfarsit de saptamana.....madaaaaaaaaaaaa,unde esti?....nu zi ca ti-a cazut moralu pe jos...noi suntem foarte saritoare sa ti-l ridicam,daca vii sa ne zici...si al meu e pe acolo...nu stiu cum mi-a cazut,ca nici nu am vazut cind...hai da un semn de viatza.....pwwwwwwwwp la fete ...pwwwwwwp

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...mda...mi-ar place,sa-mi dai cintaru tau...ai o dulceatza de copil,doamne ce dulce e...auzi nici nu stiu cum sa te chem.."opreasca"..te superi?...delphi a noastra nu stiu pe unde ne umbla

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

aprilus....aiduzoooooooooooooooooo,ce faci intri,scotzi limba si fugi?...pai nu stii ca ni dor de tine,mai da-ne ceva notitzii si despre voi..cum suntezi...te pupam dulce,si esti mereu in gindurile (rugaciuni)noastre...acum va las...ma duc sa..dupa care nu stiu daca mai intru....pwwwwwwp you

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Ahaaa , ahaaaa , ce reprimire in gasca se vede ca nu m-ati uitat. Booooon , deci:
Flore incearca Echinaceea de la FLP dar doar asta pt sistemul iminitar. Eu am incercat pe fetita mea in niste perioade cumplite si a mers de nota 1.000
breto scumpa vad ca tot la serenade esti , asta e bine si nu. Ma bucur ca ai inceput si ceva , rau ca inca nu ai scapat de kg si nu esti aici doar in vizita
Vad ca aprilusu nostru inca mai vrea sa slabeasca oasele , hehehe ca nu e nevoie sa ma fugaresti iar pe forum ca nu am timp sa intru
anuska se vad pozele si se vad bine. Ai doua flori absolut superbe , Doamne Ajuta sa fie asa cum vrei tu
Am mai gasit un Delphinas care vad ca e foarte de a noastra

Vreau si eu sa ma urc in barca voastra , sper sa nu o scufund Asa ca miercuri la raport frate ca e groasa treaba
Despre problema , nimic nou bun sub soare asa ca ma abtin. Noi la Constanta iar ... imediat va pun niste pozici: Poze de la mare si cateva filmulete

So , pe dinti


Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

neatzaaaa
harnicutele lu mama ia sa va pupe mama pe toate
eu ieri am fost la un bimbocel nou nascut, care azi face 2 saptamani si ne-am jucat un pic cu el. l-am intins pe toate partile. diseara va pun poze cu el.
ieri am avut o zi aiurea rau de tot, azi a culminat cu o cearta aprinsa cu sotu asa dis de dimineata sa ne mearga bine.
barbatii astia cum fug de anumite reponsabilitati. ma termina cu lenea lui din fizic.
eu va poftesc la si ma sportul il faceti fiecare cum vrea...eu azi am chiulit...
si de nervi dimineata am luat liftu pana la birou... si doar ii declarasem razboi. dar simteam ca nu mai pot.
primu lucru cand am intrat in birou o tigara sa ma calmez ca simteam ca imi ies creierii din cap
eu ma bag repede sa termin un articol pt un ziar si sa putem vb linistite, asta in speranta in care nu vine economista noastra si iar sa ma alerge pe aici dupa hartii si hartioare.
ambitioasele

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...buna dimineatza...... ...AIDUZO,pai eu deabia asteptam sa intri,si tu,nici nu ai intrat bine si ma si iei la ....dupa tine,nu crezi sa sunt eu destul de suparata si asa,ca sunt cit china....imi zici ca tot la cintat sunt....n-am sa mai cint na...poate asa m-am obisnuit de bine pe aici,ca mai stii ca de asta nici nu slabesc(ori ma ingras)..ca sa nu mai plec de la voi....ce m-am suparat de tare,ca nu o sa mai scot o nota din gura....acum sa-mi beau cafeaua....nici gimnastica nu mai fac...

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

.....hai ca fac si gimnastica delphi.......... .....

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

breto hai vina la mama lui sa vada mama cine a suparat pe fata frumoasa...lasa ca-i da mama bataie sa nu mai supere fata.
tu esti mumoasa si asa... sa mai treaca din supararile astea de dimineatza.
si vrei sa spui ca ma abandonezi la cantat? nici macar o festanie mica nu mai bagi? nu o sa-ti fie dor de un mic?
sau de sau de sa nu mai zicem de
hai sa ne bem impreuna.
fetelor dar va rog sa nu fiti toate azi suparate. nu luati exemplul meu.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

hai sa ne bem cafeaua...nu,nu mai cint deloc......itzi predau tzie stafeta

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

eu nu poate singura....de la tine m-am molipsit cu cantatu...asa ca te rog sa vii la coasta mea aici si sa cantam impreuna.
urmatorul cantecel e pt tine










poze
Just Me


Mergi la inceput