Redoutistele fidele Laredoute.fr (140)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

pe prima pagina a subiectului , intre banerul pampers si primul post ai "evalueaza" alegi 5- foarte bun si gata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Mama lui Alex,Diana,Canda : multumesc pt muffins.E musai sa-mi iau o tava din aia cu forme .

In seara asta am lasat balta tot si vreau sa dau o comanda.Am vazut ca e iar disponibil trenchul ala si vreau sa folosesc codul cu -16 euro care e valabil numai pana pe 25.10

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvias spune:

Intr-un sfarsit m-am prins!

Am reusit sa votez si eu.

Silvia, mami de David grasun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cric spune:

Buna seara,
Si de la mine un vot pt toate harnicutele care scriu aici zi de zi...nu ca mine care doar citeste(ce-i drept nici nu am ce sa scriu...nu am mai dat o comanda din vara).

Acum vreau sa fac un mic stoc pt pitica, primavara-vara. Si as avea nevoie de cateva sfaturi . Fetita mea face 2ani in vara si as vrea sa stiu:
*hainutele de la fille 2-12ani mar.86 sunt mai mari decat cele de la bebe mar.86?
*http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4379845&SizeCode=00086&Quantity=1&PersText=&ItemId=173&Mode=Update&Single=true&ksource=-1 si http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5650992&SizeCode=00086&Quantity=1&PersText=&ItemId=174&Mode=Update&Single=true&ksource=-1
sunt foarte mari? adica merge si cu o masura mai mare? sunt prea mari pt cat are ea acum, adica 81cm?

Multumesc anticipat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Votai si eu...sa moara lumea de ciuda...ha!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Ne-a votat si unicul barbat de pe topicul nostru:pomicultoru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

70 voturi, cu cele 5* ale mele.
Pacat ca nu am ajuns mai repede.

Canda ce faceti? vreti o surioara pt. Filip? si nu zici nimic? ntz..ntz..ntz...

edit: votat si subiectul asta.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Cric, gecuta rosie de 5.25 euro merge marimea 86 - Daria mea a purtat-o anul trecut la 2 ani, si o poarta si acum ...
Cealalta, cu blanita, eu am luat-o 94 si ii vine bine acum (poate o idee lunguta la maneci, da' nu mult), tu ai putea lua 86.
Referitor la marime, pentru la vara ai putea lua chiar si 94, Dariei i-au venit bine tricourile 94 anul trecut, bine, mai depinde si de statura piticului.



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns socrate spune:

Na ca am votat si eu.
Nu am mai avut timp sa intru ma cam solicita copilul.
Asa ca o admir pe nushulica ca poate sa tina pasul. Am reusit sa citesc in fuga ultimele 2 capitole, dar masa de calcat se uita la mine de langa cosul de rufe de calcat,deci probabil asta voi face in urmatoarea ora, daca nu se scoala fi-miu.
Pe scurt, eu am mai postat unele dintre voi isi aduc aminte poate.
M-am amuzat de postul dnei profesor, dar, asta e unele persoane sunt mai naive.
Mi se pare foarte frustrant ce se intampla cu site-ul mai ales ca se pare ca nu ii intereseaza parerea consumatorului, adica al nostru.
Chiar nu putem face nimic?
Sunt sigura ca se vor gasi persoane care vor comanda din Romania deci nu e posibil sa aiba 0 comenzi si sa renunte.
Uoff.
Eu nu mai dau comanda ca sunt cam stransa cu bugetul intrand in miraculosul sistem de stat de remunerarea mamelor care stau acasa cu bb. Si mi s-a si taiat elanul.


Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anana17 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Mama lui Alex,Diana,Canda : multumesc pt muffins.E musai sa-mi iau o tava din aia cu forme .

In seara asta am lasat balta tot si vreau sa dau o comanda.Am vazut ca e iar disponibil trenchul ala si vreau sa folosesc codul cu -16 euro care e valabil numai pana pe 25.10


Jasmine, despre care trench e vorba, de cel despre care vorbeati atat de apreciativ acum vreo 2 saptamani? si codul e cel cu 15 euro oferiti pentru Taillisime? eu am un cod cu 35% pentru produs favorit doar
Mi-ar placea si mie un trench, insa nu stiu daca mi-ar veni bine, sunt o aschie lungana (1.82)
Multumesc.

Edit: acum am vazut ca e cod cu -16... pe asta nu-l stiu

Mergi la inceput