Redoutistele fidele Laredoute.fr (136)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Mai are cineva comenzi neprimite din 25 septembrie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Jasmine sarcina usoara!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crislunca spune:

am primit 2 colete:
1. cod geanta shopping imi trimite fata de masa
2. cod geanta PVC + agenda...nici cadou nu poate fi data...e oribila...nu ma asteptam la vine stie ce...oricum m-au dezamagit
Eu fac c-da la ei de 2 ani..nu stiam de coduri....de la voi am aflat curand...si eram f entuziasmata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Jasmine felicitari!!!
trebuia sa iau si eu lenjeria cu vacute, oare aia cu nuante de gri nu se pune? caci urgent o scot din dulap si o pun pe pat.

noi plecam maine la Moeciu, asa ca va si spor la venit colete.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Jasmine felicitari, din sufleeet! Ce ma bucur, dar ai tzinut secret pana acum
Sa ai o sarcina si o nastere usoare ca un fulg si un copilas sanatos si vesel

Fetelor, nu sunt ceva coduri sa reduca joculetele? De ex. trotteur-ul.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Neata! si o ca vad ca nu v-ati trezit inca

Jasmine felicitari si un bb sanatos!

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Laura,da,am tinut secret dar crede-ma ca n-a fost usor.Stii cum e,iti vine sa strigi in gura mare,sa nu scape careva fara sa afle ce bucurie mare ai .Eu sunt cam stresata (a se citi "paranoia e in floare") si pana nu vad rezultatul la dublu-test nu cred ca o sa ma simt bine.Ca sa-ti faci o idee despre dimensiunile ticnelii mele : nici mama nu stie!O sa informez familionul numai dupa ce o sa stiu ca e totul OK.

Giova,cred ca merge orice lenjerie de la LR daca sunteti hotarati .

Miki,dintre toate lenjeriile pe care le-am luat eu de la LR (adica 5 ) aia cu vacutele mi-a placut cel mai mult si o folosesc cel mai des.Asa se face ca stiu exact ce lenjerie era pe pat la momentul X .

Claudia,nu cred ca mai e pe site lejeria cu vacute.Inteleg ca te bate un gand de bebe3?

Ella,eu as vrea tot baiat,dar...nu e dupa mine.Ieri Iosup mi-a zis la eco "pare a fi fetita" dar e prea devreme sa se pronunte,o sa vedem ce e cel mai devreme la eco de 16 saptamani,care e programata pe 10 noiembrie.La prima sarcina tati a vrut fetita si a primit un baiat,acum zice ca vrea tot baiat si cel mai probabil va primi o fetita.Sa-i traiasca!

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Jasmine felicitari!
sarcina usoara si bb sanatos!

Eu sunt suparata ca nu vine comanda mea din 28.09 , a fost sotul meu aseara la posta si au cautat tantile dar nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine
Ca sa-ti faci o idee despre dimensiunile ticnelii mele : nici mama nu stie!O sa informez familionul numai dupa ce o sa stiu ca e totul OK.
12+


Neata

Jasmine felicitari! si multa sanatate.


ecdit: Si eu am fost la fel.
www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!




Mergi la inceput
Mergi la inceput