Redoutistele fidele Laredoute.fr (136)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Am primit 3 si mai am 2 pe drum Dar cred ca azi-maine mai bag una cu codul minunat

Tu ce mai faci? Fetita ta e mai bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

si eu astept comanda din 1 oct; vad ca deja s-a primit din 1 oct; sun si eu la posta acum.


si daca e cineva interesat sa-si cumpere ieftin si bun:
am fost azi la mini prix si mi-am luat 3 perechi de cizme; o pereche e Tommy Hilfiger; a costat 120 ron, din piele, cu talpa de talpa; probabil in magazin or fi fost vreo 400-500 eur ; asa am vazut io in magazinele de afara...; din pacate era singurul 37 dar cred ca in celelalte magazine (eu am fost la cel din Militari) or mai fi si alte marimi.

fug la tenis acum dar revin pe seara.

, mamica de David (24.04.2007)
BOB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Eu, bine, munca....fetita binisor, deocamdata....vb pe mess daca vrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octopusu spune:

Nu vrea nimeni sa ma ajute si pe mine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Citat:
citat din mesajul lui octopusu

Nu vrea nimeni sa ma ajute si pe mine?



Prima data se trece numarul cardului, ala mai lung, cu cifre mai multe, apoi acel numar de trei cifre de pe verso. dar ai grija sa selectezi bine si tipul de card cu care platesti si mai ales cardul sa fie pentru plati externe in euro sau lei. Asta nu e important daca e pe E sau lei, banca oricum face conversia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

azi am intrat mai tare in ei, le-am trimis mesaj in care i-am atentionat ca trebuie sa fi primit scrisoarea recomandata asa ca ar fi bine sa-mi dea bond'achat-ul mai repede si ca deja stiu ca LR nu va mai livra in Ro din noiembrie (bonul ptr ultima comanda). Sunt curioasa ce-mi vor raspunde...

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corbioana spune:

Primit si eu azi comanda din 2 oct. In general sunt ok. Daca am ceva timp revin cu niste detalii, linkuri habar nu am daca mai gasesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

vad ca tot apar comenzi din octombrie.Am si eu una din 5 oct,probabil pana vineri soseste.

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Ma uit in revista Glamour si vad niste pantofi Promod simpatici: 99,90 lei. De curiozitate, ma uit pe site si, bineinteles www.promod.fr/chaussures/ballerines-babies-vernies-taupe-moyen-R5290086784N10.html" target="_blank">aici sunt 15 euro si ma tot gandesc, astia chiar n-au pic de bun simt? Asa mare diferenta...

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Sa vezi in Harpers Bazaar ce preturi sint. Am un fost coleg care lucreaza acolo si imi aduce revista in fiecare luna...
Vorba Claudiei..daca imi vand apartamentul, poate ca imi iau o tinuta.

Mergi la inceput