Miresele anului 2006 (101)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio sa-mi fie cu iertare, da.....imbatranesc si eu
la Marco sa-i treaca cosmarurile si sa doarma bine.

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

gio, imi pare bine ca nu sunt probleme mari la coloana.
parca si aly zicea ca are ceva la ochi si vrea sa isi faca o programare. aly, ce ai mai facut?
cu marco e mai problematic. saracutul de el...stiu ca au cosmaruri piticii dar chiar asa sa nu se poata odihni? citeste/i la culcare o rugaciune. nu da cu pietre,poate ajuta! zic si eu...

la master nu m/am inscris in toamna asta tocmai ptr ca nu m/am hotarat ce sa fac. eu am terminat jurnalism, limbi straine dar in asa ceva nu pot face la mine in tulcea. am facut apoi un post universitar la centrul de studii europene...si lucrez in administratie. master in administratie pot face la tl dar nu prea vreau ca nu prea mai vreau sa ma intorc aici...am lasat sa nasc (ca oricum ar fi coincis perioada cu sesiunea)si toamana viitoare ma inscriu. pana atunci ma hotarasc pe ce sa fac...
o yi minunata!

silvi 18 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi8

botic, de la tl la braila sunt in jur de 90 de km. ai vreun drum la braila si te gandesti sa ma vizitezi? daca da, te astept cu mare placere!

asa era ideea... :(
numai ca tocmai azi am aflat ca e posibil sa nu mai ajung niciodata prin Braila. Adica... cel putin nu pentru motivele pt care as fi venit pana acum.
Dar... n-ar fi exclus sa ajung direct la Tulcea Niciodata nu se stie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alynutza

[size=3][font=Book Antiqua]Ralule uite ca si Oana gandeste ca mine, pana nu vede nu crede. De cand tot dezbat si razdezbat legea asta cu 85% mi s-a urat mie. Ca de anul trecut parca au inceput zvonurile si uite ca poate va intra in vigoare mai este.

no, un pic mai este si semneaza Base.
Atunci sa vad ce mai ziceti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana
Ralu stam 4 zile, asa un weekend prelungit.

si cand te intorci, te mai plangi ca vrei iar libere?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

asa....
vad ca aparuse Botic...dar repede s-a mai evaporat. Nu ne zici nimic despre tine?

m-am evaporat sa plec la munca...
hai ca zic...
voi intrebati si eu raspund...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova
Doamne ajuta, sa nu fie cazul de asa ceva.

Bine ca nu e nimic naspa acum. Sper sa nu fie probleme nici pe mai departe... :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova

Kitzy ai scuze...cand ai fost jumate din neuroni erau la fie-ta...dar dupa ce ai nascut? cum de nu-ti amintesti de ce a zis Ralu?

cred ca uitase sa si-i recupereze

Ralule, era o gluma. Sper ca nu te-ai suparat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!

Haideti la de vineri. Pentru Silvi cacao cu lapte si frisca.

Silvi n-am mai facut nimic cu ochii ca mi-a trecut de la sine si in zilele de 'criza' n-am reusit sa fac programare pe nicaieri. Asa ca am lasat-o moarta.

Ralule dupa ce semneaza Base... nu va ramane decat sa asteptati vesti . Pun pariu ca sotziorul meu o sa le astepte mai abitir ca oricine .

Gio un pentru tine si unul pentru Marcolino. Sper sa nu mai dureze asa mult perioada asta de cosmare si sa se poata odihni saracutzul. Si voi, evident.

Noi am fost ieri la cumparaturile de rigoare, inca nu reusesc sa-mi revin cat de tare s-au scumpit toate si cat lasam saptamanal in hypermarket. Plus ca a fost ziua tzepelor in piata: am platit mai mult pe mere ca la cat eram de ametzita dupa cat am avut de lucru ieri efectiv n-am mai stiut cati bani am scos din portmoneu, iar la struguri desi eu i-am dat tipei doar 2 ciorchine de struguri cand am ajuns acasa am gasit in punga o gramada de ciorchinutzi mici care nu-mi explic cum au ajuns acolo, au o dexteritate astia cand e vorba sa te tzapeasca de nu-i adevarat. Azi trebuie sa mergem sa ii luam un cadou la cumnata-mea ca-i ziua ei luni si sambata mergem pe la ei, habar n-am ce sa-i iau. Poate ma ajutati cu un sfat. Ce v-ar place voua sa primiti, asa o chestie de rasfatz. Si trebuie sa ne hotaram daca mergem sambata la tzara, socrii merg si s-ar putea sa mergem si noi cu ei, daca nu pleaca prea de dimineata.

No, fug la treburi, mai revin.
Sa aveti o zi usoara si scurta!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput