Miresele anului 2006 (101)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata fetele!!!

aly, eu acu ma delectez cu un tymbark cu lamaie, ca iar ma paste raceala cred. dar nu-i bai ca beau cacao daca e gata facuta la pranz cand mananc pachetul. ca acum sunt ca la scoala imi iau pachetel la mine

oana, tine-o cu chefurile si iesirile la munte cat mai poti. ca eu de exemplu acum nu mai pot merge cam nicaieri. nici macar la revelion nu mergem. cred ca stam acasa si chemam finii la noi ca deja o sa am burtica cam mare. iar cand va veni bb nici atat nu cred ca vom mai putea iesi. dar asta e, o sa ne schimbam putin stilul de petrecere a timpului liber.

botic, asa deci te tii de plimbari si petreceri! bravo!si la noi va fi duminica sarbatoarea viei si a vinului dar cum eu sambata sunt la nunta, duminica la ciorba de potroace nu cred ca ajung la sarbatoare...



toate fetele!!!

silvi 16 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata si de la mine ...acum am iesit dintr-o sedinta si mi-am comandat o pizza ca sunt rupta de foame

Aly are grija de noi, ca de obicei ...merci de cafea...iar cu pozele eu sujnt o fire rabdatoare de felul meu

Ralu, ma bucur ca esti bine

Silvi, intr-adevar vine un moment in viata cand trebuie sa iti schimbi "programul"...dar face toti banii cand o sa fiti 3

Gio?

fetelor deja visez la ziua de vineri


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


eu ma lupt cu un somn si cu aparatul asta. daca il pun pe manual, pozele sunt in ceata, noroc ca se poate si pe Auto. pana ajung sa-l bibilesc eu, mai trec cateva zile. dar la munte am timp berechet.....

toate fetel, in special pe Botic, care a trecut pe la noi. distractie faina in continuare.
Silvia ai grija, sa te faci repede bine.
Oana si Aly spor la munci.

va las, am de facut snitelele si nu prea am chef. e de vina.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio ai vazut prognoza pt WEE? ....noi plecam la cabana la Tusnad vineri
voi unde mergeti?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Mai fetelor, voi vorbiti de lucruri sfinte in a doua zi din saptamana? Of, of, mai, mai...


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

fetelor, am intrat sa va anunt ca am sa lipsesc o saptamana. sa nu ma dati disparuta...
maine plec la mama mea sa o ajut cu pregatirile pentru nunta fratelui. vor veni f multe rude pe care nu le-am vazut de mult. deabia astept!
va povestesc cand ma intorc cum a fost. adica miercurea viitoare...
sa fiti cumintele pana atunci, distractie placuta in week-end. daca nu v-ati facut planuri mai aveti timp ca e deabia marti...

va

silvi 16 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Silvi distractie placuta!
Io-s racita, la Alin abia ii trece si Diana tot racita
Diana are deja o sapt de fornaiala, i-a dat acuma ceva picaturi cu antibiotic, macar nu mai stranuta si nu mai tuseste, a avut rosu in gat, n-a facut febra, da am avut muuulte nopti nedormite ca saracuta se trezea plangand ca nu poate respira si o luam in brate si-o plimbam prin camera sa doarma un pic, ca daca o tineam sus i se mai desfunda nasicul. La aspirat nu mai sta, la picaturi nici asa, n-o tin cu forta ca iese scandal monstru, o pacalesc de cele mai multe ori
In rest, toate bune.

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana nu am vazut prognoza. cum e vremea? Noi mergem la Cheile Gradistei- Moeciu.
Aly pai de ce sa vb. si noi? poate asa trece timpul mai repede.
Silvia spor la pregatiri si o nunta frumoasa sa aiba fratele tau. sper sa nu te agiti/obosesti prea tare.
Kitzy insanatosire grabnica tuturor. cel mai rau imi pare de Diana. chiar daca nu sta, scoate-i tot din nasuc. recomand cu cea mai mare caldura batista bebelusului, face minuni, scoate tot. marco urla numai cand o vede, de abia il imobilizez, dar cand e de scos, nu ma las. Plange/urla 1 min., dar pe urma e ok.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza. Haideti ca e gata .

Nasol ca e abia miercuri, ce bine era sa fie vineri . Gio nu-i rau ca vorbim, numai ca ma face sa tanjesc mai tare dupa weekend si mai este pana vine.

Silvi distractie placuta si casa de piatra fratelui!

Kitzy va doresc sanatate si aveti grija de voi.

Oana spor la treburi!

Eu sufar de o lipsa acuta de chef, nu stiu ce sa fac sa-mi revin. In casa n-am reusit sa fac nimic din ce mi-am propus, luni am stat mai tarziu la serviciu si atat cat am reusit sa fac ordine in dulap, nici vorba de spalat geamuri. Azi mergem la cumparaturi ca maine hazbandul nu poate ca are ceva la lucru, maine am eu alte planuri ca daca el nu vine decat tarziu am decis sa ma 'destrabalez' cu fetele. Pe vineri sper sa reusesc sa fac un pic de ordine si sambata sa reusesc macar sa spal geamurile la camerele din spate si ce mai apuc.

In alta ordine de idei, nu stiu ce se intampla, dar de cateva zile ma ustura si ma mananca ochii de nu-i adevarat. Sper sa reusesc sa-mi fac o programare la medic sa vedem ce se intampla.

fetele si sa aveti o zi buna!




Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Multumim.
Gio si eu tot batista bebelusului o am si Diana nu mai sta sub nici o forma s-o aspir, trebuie s-o pacalesc cu tot felul ca daca o imobilizez, vai si-amar

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput