Redoutistele fidele Laredoute.fr (133)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

am gasit un site interesant cu incaltaminte si haine sport pt barbati-femei. la prima vedere preturile par ok (cred, ca eu din astea n-am luat in ultima vreme) si ce e iar ok e ca se plateste la livrare
www.mycloset.ro

anne, f misto cizmele, m-am uitat si eu la ele mai devreme. eu deocamdata astept sa vina comanda data pe 28/9, si dupa aia, poate o-i mai baga una (desi am zis ca asta e ultima )

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

le-am luat la 79.95 euro

Eu cisme am, dar nu am putut rezista sa nu le iau, la pretul acesta nici la reduceri nu le gasesc in RO.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

ia uitati ce am mai gasit http://www.cristianabc.ro/ro/referinte.html

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

le-am luat la 79.95 euro

Eu cisme am, dar nu am putut rezista sa nu le iau, la pretul acesta nici la reduceri nu le gasesc in RO.


da' cum de ti-a mers codul ala,ca vad ca cizmele au deja o reducere de 30% pe site?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Citat:
citat din mesajul lui anne16

le-am luat la 79.95 euro

Eu cisme am, dar nu am putut rezista sa nu le iau, la pretul acesta nici la reduceri nu le gasesc in RO.


da' cum de ti-a mers codul ala,ca vad ca cizmele au deja o reducere de 30% pe site?


Merge, merge, si la mine. Reduce si cizmele lui anne, si pe celelalte gri (a zis mirunajr ca ii plac, care sunt tot 111E, reduse), doar ca reduce o singura pereche daca sunt amandoua in cos. Mi-ati bagat fitilul, si acu stau sa ma gandesc pe care sa le iau :
pe astea http://www.laredoute.fr/vente-bottes-cuir-souple.aspx?productid=324146763&documentid=201208&single=false&categoryid=22907175
sau pe astea
http://www.laredoute.fr/vente-bottes-cuir-verni.aspx?productid=324147760&documentid=201208&single=false&categoryid=22907175 ?
Acum am vazut ca in cos, scrie la fiecare Article special. am dat click si la primele scrie: "CE PRODUIT CONVIENT AUX PETITS MOLLETS "
iar la a doua pereche "ATTENTION LA FORME DE LA BOTTE EST PARTICULIERE, COMPARABLE A LA FORME DES SABOTS BIRKENTSTOCK , ASYMETRIQUE ET LARGE "

In asteptarea ultimei comenzi LR.fr...
Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Vedeti ca maine codul nu mai este valabil

Jasmine, scrie in oferta codului 22020:
*Offre valable 72h à compter de la date d'envoi de cet e-mail, uniquement dans les Collections La Redoute Automne-Hiver 2008 et sur laredoute.fr. Non cumulable avec une autre offre. – 50% sur votre article prêt-à-porter préféré choisi dans les secteurs FEMME LINGERIE ENFANT HOMME, sauf prix rouges, prix verts, prix minis et articles Oral B. Si votre article à -50% n’était plus disponible votre réduction s’appliquerait à l’article le plus cher répondant aux mêmes conditions. -25% sur vos articles choisis dans les secteurs FEMME LINGERIE ENFANT HOMME. Non valable en magasin et en Rendez-vous shopping.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Pai,cum sa nu mai fie valabil?Eu,l-am primit abia ieri si deci au trecut abia 24 de ore.Tu de cand l-ai primit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Eu l-am primit vineri, pe 03.10
Nu merge decat o data pe un cont.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

eu nu l-am primit deloc,deci pot sa-l folosesc si poimaine,nu?Vad ca merge si la mine,dar din pacate nu pot sa-mi iau cizme de pe LR.De fapt nu pot sa-mi iau de nicaieri din cauza ca toate au circumferinta gambei prea mica pt mine.E o chestie care ma chinuie an de an in perioada asta,ma tot agit sa gasesc ceva si pana la urma renunt.

Mergi la inceput