Redoutistele fidele Laredoute.fr (133)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16

Am si eu o intrebare:
Este soare pe undeva, in tara aceasta?

Pana acum la Constanta,vremea a fost super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Si,inca o intrebare micuta.La Mopiel cum e cu numerele?Ca sa va faceti o idee port cam 38(sandale)-38 1/2.Vreau sa-mi iau niste balerini: http://www.incaltaminte-mopiel.ro/produse.php?domeniu=Incaltaminte%20dama&gama=Balerini%20dama%20-%20Pantofi%20sport&subgama=NA#
primii,cei din lac mov
Cat sa iau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

eu mi-am luat in primavara de la Mopiel mai multe perechi de pantofi. Port 37, dar tot ce mi-am luat de acolo, pe probate, a fost nr. 36 si-mi vin perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirunajr

eu mi-am luat in primavara de la Mopiel mai multe perechi de pantofi. Port 37, dar tot ce mi-am luat de acolo, pe probate, a fost nr. 36 si-mi vin perfect.

Mama de Anca-Simona

Mersi!Deci,iau 38,ca ma batea gandul sa iau 39,ca asa luam de pe LR balerinii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Nu stiu ce sa te sfatuiesc.poate ca depinde si de calapod. De pe LR eu imi iau 38.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Da,asa e!Mi-am luat balerini si 38 de pe Lr,dar unii sunt ca si condurul Cenusaresei iar altii,conceputi pentru picioare mai late,sunt chiar larguti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

S-a intunecat si la noi.Rauuuuuu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Lore,
te sfatuiesc sa nu cumperi de la Mopiel pe neprobate; asta primavara am probat la ei si 37 si 38 si am cumparat din ambele masuri in functie de model ; ai sanse 50% sa-ti vina fiindca unele modele sunt facute pentru italieni cu materiale si tipare de la ei, alte modele sunt facute de mandra directorului fabricii, o tzoapa care croieste niste modele de-ti sta mintea in loc, adica numa porcarii.

MirunaJr,
misto cizmele gri dar parca cataramele alea sunt cam grosolane.

, mamica de David (24.04.2007)
BOB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella_74

Lore,
te sfatuiesc sa nu cumperi de la Mopiel pe neprobate; asta primavara am probat la ei si 37 si 38 si am cumparat din ambele masuri in functie de model ; ai sanse 50% sa-ti vina fiindca unele modele sunt facute pentru italieni cu materiale si tipare de la ei, alte modele sunt facute de mandra directorului fabricii, o tzoapa care croieste niste modele de-ti sta mintea in loc, adica numa porcarii.

MirunaJr,
misto cizmele gri dar parca cataramele alea sunt cam grosolane.

Ella, mamica de David (24.04.2007)
BOB



Daaaaaaaa?Ei,atunci ii iau pe-astia ca oscilam:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9836870&SizeCode=00039&Quantity=1&PersText=Je%20saisis%20le%20texte%20ici&ItemId=27&Mode=Update&Single=true&ksource=-1
Ce zici?Iti plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka.san spune:

Buna fetele,

Cei de la Mopiel au cumva magazin in Bucuresti? I-as lua sotului meu niste pantofi si e musai sa-i probeze intai.

Multumesc mult de raspuns

Anka si Andrei (17.12.2007)


poze Andrei

Mergi la inceput