Shoppaholicele Redouto-masochiste (126)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

buna ziua
Si totusi de ce nu se vede semnatura am scris simplu 'anne' si tot nu se vede


Grecia-Lefkada2008

Acum se vede

Grecia-Lefkada2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

si la Quelle se cere CNP-ul si la pepos si oriunde,nu asta-i criteriul de a fi suspect sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

alexandrina,
chiar ,unde ai gasit aceasta informatie?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Nu-i nimic suspect cu solicitarea CNP-ului. Pe orice factura e obligatoriu CNP-ul pt. pers. fizice sau CIF (cod inreg.fiscala) pentru pers.juridice. Eu comand des la Polirom si acolo mi s-a cerut la inscriere CNP care apare, de altfel, pe factura care insoteste marfa comandata. Si va mai zic si eu ca e naspa faptul ca apare variata Ro a LR. Ma uit acuma sa dau o comanda de lucruri care imi plac pentru ca sigur pe LR Ro vor fi mult mai scumpe.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eli30 spune:

Aha, deci se mai cere si pe alte site-uri...eu nu am mai intalnit si de-asta mi-a sarit asa in ochi :-)) No sa speram ca nu-i nimic rau cu el...

O duminica frumoasa va doresc !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aissa

Stiu ca atunci cand ne pusesera embargou am intrat pe alte variante LR si nici nu erau aceleasi produse ca pe .fr. Asta e....da, la shopping pt inca o luna. Mama ce o sa mai urlu la iarna cand or fi reducerile de 1 eur pe .fr. Iar incepem cautarea cuiva cunoscut rezident in .fr.

Cris




Si crezi ca vei gasi, cineva dipus sa ii faci comenzi si apoi sa ti le trimita?
Nu cred.
Eu am patit acest lucru cu o prietena f. buna care sta in Spania si am rugat-o sa imi ia ceva de pe "redcoon.es" , cand a auzit a inceput sa ma 'abureasca'

Grecia-Lefkada2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Anne era o gluma. Nu am cautat nici atunci, nici acum nu o sa o fac, oricum nu stiu pe nimeni in Fr. Ar merge numai daca ai avea pe cineva foarte apropiat acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aissa
Ar merge numai daca ai avea pe cineva foarte apropiat acolo.

Cris




Iti spun eu, vor gasi de fiecare data un refuz politicos, chiar daca tu le-ai facut astfel de servicii si le-ai trimis o gramada de pachete

Grecia-Lefkada2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Buna dimineata!
M-a cam dezumflat si pe ine vestea cu LR in RO.[qAm intrat si eu , numai ca mi se deschide doar prima pagina cu anuntul, nu-mi da voie sa merg mai departe, desi apare acel mesaj sa faci click daca vrei sa devii client.. Si la voi e la fel???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Nu te pot contrazice. Si eu am trimis colete (chiar la cineva din Fr cu "bors magic") dar sincer nu stiu daca as apela decat daca ar fi mama sau sor-mea stabilita pe acolo. Nu-mi fac insa planuri pt ca stiu ca n-am la cine nici macar incerca. Asa ca ma scutesc singura de un refuz.

Mergi la inceput