Shoppaholicele Redouto-masochiste (124)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Cristina, imi pare rau...pentru tatal tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Buna,ce stiti adidasii astia sunt din piele?ca eu nu gasesc scris nicaieri...multumesc anticipat.

http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-ring-wns-de-puma.aspx?productid=324139443&documentid=488508&single=false&categoryid=45584119#DescDetail

Am si eu date 3 comenzi acum astept sa vina si deja am cos pt 2...grea boala.
spor la dat comenzi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

buna ,va bat la cap iar.
vreau un aspirator care spala,usuca si aspira bineinteles.Eu am in casa numai parchet,fara pic de covor si vreau ceva sa inlocuiasaca mopul dar sa usuce imediat sa nu stric parchetul.Eu am gasit acest produs.E destul de scump dar nu reusesc sa gasesc altul similar mai ieftin.
Si macar daca dau atatia bani oare merita?are cineva?
http://www.laredoute.fr/vente-combine-hoover-floormate.aspx?productid=324075865&documentid=201208&single=false&categoryid=22920521#DescDetail


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Cristina, e tare rau,si eu am socrul diagnosticat cu boala asta de acum 2 luni si numai eu m-am ocupat de el,din pacate e ff nasol si am senzatia ca medicatia nu incetineste deloc boala,e alt om decat cel ce il stim noi...si nu vedem nici o solutie.Acum poate ai noroc si merge tratamentul si incetineste evolutia bolii.multa putere si sanatate tatalui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Citat:
citat din mesajul lui alipiticot

buna ,va bat la cap iar.
vreau un aspirator care spala,usuca si aspira bineinteles.Eu am in casa numai parchet,fara pic de covor si vreau ceva sa inlocuiasaca mopul dar sa usuce imediat sa nu stric parchetul.Eu am gasit acest produs.E destul de scump dar nu reusesc sa gasesc altul similar mai ieftin.
Si macar daca dau atatia bani oare merita?are cineva?
http://www.laredoute.fr/vente-combine-hoover-floormate.aspx?productid=324075865&documentid=201208&single=false&categoryid=22920521#DescDetail


Paula si iubirile ei! Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)si Cosmin Mihai(d.n.1.10.2006)

poze noi


Pare bun,dar ai curajul sa dai atatia bani si sa n-ai garantie la produs?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorenza

Citat:
citat din mesajul lui alipiticot

buna ,va bat la cap iar.
vreau un aspirator care spala,usuca si aspira bineinteles.Eu am in casa numai parchet,fara pic de covor si vreau ceva sa inlocuiasaca mopul dar sa usuce imediat sa nu stric parchetul.Eu am gasit acest produs.E destul de scump dar nu reusesc sa gasesc altul similar mai ieftin.
Si macar daca dau atatia bani oare merita?are cineva?
http://www.laredoute.fr/vente-combine-hoover-floormate.aspx?productid=324075865&documentid=201208&single=false&categoryid=22920521#DescDetail


Paula si iubirile ei! Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)si Cosmin Mihai(d.n.1.10.2006)

poze noi


Pare bun,dar ai curajul sa dai atatia bani si sa n-ai garantie la produs?


nu dau garantie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Dau,dar iti inchipui cat te costa sa te joci cu coletele prin posta,ajunge-n-ajunge,tu sa afirmi ca s-a intamplat asta,ei sa-ti zica altceva,mi se pare o lupta inutila si cu morile de vant,sortita esecului de la bun inceput!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Daca stau sa ma gandesc bine,cineva a comandat un obiect cu garantie si Sabine a avertizat-o sa nu mai comande astfel de obiecte ,deoarece distanta fiind mare,nu se poate asigura serviciul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alipiticot

Cristina, e tare rau,si eu am socrul diagnosticat cu boala asta de acum 2 luni si numai eu m-am ocupat de el,din pacate e ff nasol si am senzatia ca medicatia nu incetineste deloc boala,e alt om decat cel ce il stim noi...si nu vedem nici o solutie.Acum poate ai noroc si merge tratamentul si incetineste evolutia bolii.multa putere si sanatate tatalui!

Paula si iubirile ei! Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)si Cosmin Mihai(d.n.1.10.2006)

poze noi


Paula, tata e diagnosticat din 2005, face tratament cu Ebixa inca de atunci, dar boala nu s-a oprit/n-a incetinit nicicum din evolutie, iar in ultima luna starea lui psihica s-a inrautatit brusc fara un motiv anume. Ma doare sufletul cand ma gandesc ca nu are decat 69 de ani si dintr-un om extem de destept, cu o cultura generala solida, plin de sharm si foarte glumet, s-a transformat in ceea ce este azi, adica un om mare cu mintea unui copil foarte mic.
Fetelor, ma scuzati de off-topic.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

nu stiu daca sa ma risc dar la noi nu am vazut deloc aceste aspiratoare care imita mopurile, plus ca usuca si nu lasa ud si aspira....doar acel H2O de la reclama Tv despre care am citit ca nu merita si e si el 5 mil parca...zau daca as gasi la noi as lua si acum.Nu vreau acel aspirator cu apa ce spala covoare ,oricat de performante ar fi tot ud ramane si am dat o multime de bani pe parchet nu vreau sa l stric, mai bine sterg eu cu mana pana gasesc ce caut...dar asta ar trebui sa discut la un subiect pt aspiratoare...nu?
sorry


Mergi la inceput