Nou stil de viata (224)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Claudia Somn usor!



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

Claudia...merci de urari! eu sunt nitzel stresata...nu credeam sa e o 'trecere' asa de importanta pt...mamici.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

Citat:
citat din mesajul lui Delidana

In privinta dietei nu pot sa te ajut pentru ca eu nu cred in diete ci intr-un stil de viata sanatos; pot sa-ti dau niste sfaturi:
- fara dulciuri
- fara fastfood
- cit mai putine prajeli si sosuri (de preferat carne fiarta sau la cuptor)
- piine mai rar, la fel si paste fainoase
- multe: cereale, fructe, vegetale, lapte degresat, brinza proaspata, etc.


Pai asta-i viata?


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si cu...blog


Sfatul asta ii era adresat strict lui Donna. Hai, poate am exagerat putin la partea cu dulciurile , insa pentru cineva care vrea sa slabeasca 30 kg eu cred ca se impun niste reguli mai stricte. Si in afara de partea cu dulciurile (unde mai trisez si eu), urmez intocmai sfaturile pe care le-am scris mai sus.

Votati: echipe de 2 sau 3 concurente? Sa nu spuneti ca va e indiferent ca nu merge. Avem deja o echipa de 3 fete...

Gabi, cind ai timp arunca un ochi la greutatea ta din lista. Ultimul raport a fost 63.1 kg si ai zis ca ai slabit 800g insa din lista rezulta un minus de doar 200g.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabrielama


Anda, distractie frumoasa la nunti! Eu sunt un soi de sef intr-o multinationala si ma ocup de mai multe tari; vreo 12 cred. SI de aici multele mele calatorii. Si's avocat ca meserie.



N-o credeti , de fapt e sofer de TIR





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui rolo

Zuzi io te-as alege pe tine ca si coechipiera. Daca nu ai alta preferinta alege-ma pe mine O rugam pe Anda sa ne ajute cu meniurile zilnice.

Pup gashka, revin mai incolo

Rolo
Alba ca Zapata

pozele mele
si Albumul frumoaselor

"Sunt trei feluri de a face ceva: o faci tu, angajezi pe altcineva, sau le interzici copiilor tai sa o faca." - Murphy


S-a marcat! Eu si Rolo facem echipa concursul acesta si-avem ca traineri pe Anda , Dana , Gabi , Anky si cine se mai ofera sa stea cu ochii si bata pe noi.
Promitem sa ascultam si sa ne supunem. Asa e Rolo?
Si-alegem culoare invingatoare: ROSU?. Rolo ce zici? Ai alta preferinta?

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Delia pai daca s-a format o schipa de 3, eu zic ca facem asa. Deci, votez ptr. 3. Si daca tot facem echipa de 3...Zuzi, Rolo ma primiti cu voi in echipa? ma gandeam sa facem o echipa cu "greutate"...ce ziceti?



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Daniela am vazut si eu poza...arati super, eu zic sa treci la mentinere
CarmenE bravo ca te tii de treaba..mult succes la evaluare
Larissa bine ai revenit..vazut pozele, sunteti o familie tare frumoasa.
Anda putere sa ai sa la poti face pe toate
Donna bine ai venit alaturi de noi
Carmen felicitari ptr. sport
Cuscra mai baga un ochi pe la noi...te pupam
Tzuni ma gandesc la voi maine




Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui donna79

Buna dimineata!

pentru toata lumea!

Donna


[blue] Bine-ai venit in club si mult succes in misiunea pe care o ai. Aceea de-a deveni "boboc" .

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Buna ziua fetelor, danke sehr pt complimente, sunteti niste draguteTzuni toate gindurile mele bune pt voi doua! Miine aveti o zi importanta sa inteleg? Tin pumnii strinsi strinsi!Carolina ai umor lool auzi la ea Gabi pasarea calatoare a subiectului e sofer de tir, mai ales in toaletele ei chic si alura Marlynei Monroe, parca o si vad:)) Da' sa stii ca la cafeaua aia si o birfa la voi la birou cu tot cu eugeniile Gabrielei, poate tot ajung eu odata;) Spor la slabit! Tu esti cumva prietena Gabrielei din pozele de la Disney? Eu nu am vazut poze nici cu tine nici cu Lou. Mai pui odata sa ne cunoastem si noi:)?Claudia, am facut data trecuta si mai si, o reteta perfectionata ca zic asa, am pus si niste languste, 4 bucati, pt ca o cratita din aia rotunda e portia pt 4 persoane. Ai o cratita de genul ala? Pun reteta in we, cind am sa fac, poate fac si niste poze pas cu pas ca e mai simplu pt tine. Deli gata s-a facut ma tin de slabit si sport si de subiect, asa m-a luat un feeling pe sus ce tipa in mine ca o sa ma tin de o dieta sanatoasa si de sport, sunt in mare forma ! Noi suntem echipa sportivelor, tre sa pui un emoticon plin de activitate alaturi, ca ne reprezinta. Ce-ai zice si de o privire la cm din talie, solduri, coapse la inceput si sf de concurs? Vreau sa slabesc in luna asta 2,5kg. Si sa ma mai mentin sub 70 vreo 2 sapt dupa aia. Vara asta nu prea am slabit, pe de o parte bine ca a fost scurta pe la noi, ca vad ca-mi prieste mai mult primvara/toamna asta continua de pe aici din nord, am energie si ma pot organiza mult mai bine. Dupa anii de stat aici vad ca m-am acomodat si la vreme, in primul an in germania adormeam pe mine, aratam asa de ametita de ziceai ca fumez un joint pe zi am zis ca nu o sa fiu om pe meleagurile asteaSa stii ca m-ai facut curioasa cu spinning-ul, am sa incerc si eu. Aici e o ora si-s aia inauntru ca in transa, muzica energica data la maxim, pedaleza ca nebunii, transpiratia le zboara cit colo, beau apa in stilul alora de la curse, fac si sprinturi in picioare pe pedale, treaba serioasa nu alta! Eu am aruncat o privire pe geam in sala lor si mi-am zis ca asa ceva nu o sa pot niciodata. La mine e numai odata pe sapt, chiar miercurea, sa vad daca am cum sa ajung, poate probez chiar azi. Cica intr-o ora se pierd o groaza de calorii, peste mie!Meniu azi:MD: o bananasport: 30min alergare pe banda 350kcal, 30 min eliptica 250kacl, 30 min exercitii la aparate si la urma o sauna.P: salata cu mozzarela; o felie mare de piine de cereale cu biftek tartar, am pofta mare de carne cruda, de fapt maninc des asa ceva, sub forma de bifetk ori roast beaf. Desert: o felie mare de pepene rosu.C: as avea chef de peste cu legume, o s avad daca reusesc sa trec ziua cum mi-am propus. Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldowww.ana-alesia.ro " target="_blank">Ajutam o bebelina mica sa ajunga acasa? Va asteptam aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Claudia uitasem sa raspund, da eu ma simt mai bine pe tocuri, mai ales la dansat, fara is o impiedicata. Dar cum italiano-spaniolul meu e la fel de inalt ca si mine, ce sa-i faci asa-i sunt genele italienesti, ok nici eu nu-s chiar scunda, am mai renuntat la tocurile f inalte. Dar nu am probleme deloc daca facem un cuplu tipic italienesc daca-l depasesc cu 4-5 cm pe tocuri, noua ne sta bine, ni se potriveste.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldowww.ana-alesia.ro " target="_blank">Ajutam o bebelina mica sa ajunga acasa? Va asteptam aici

Mergi la inceput