Grup de facut miscare

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

ce misto.... numai ca nu prea se pupa prajiturile cu slabitul, sau praji sunt pt cele ca noi, care vor s-a mai puna 2-3-5 kile?

Sunt curioasa si eu sa vad cum va fi azi Aici sta sa ploua!

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Si la noi e inorat inca de ieri..dar chiar la ploaie nu sper..asta off topic.
On topic..ieri nu am fost la sala (rusine mie)...da am fost la shopping...asta se pune la miscare?

Pearl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

dupa ziua 1 la mine, l-am rugat pe Mo s-a faca bine sa nu-l urasc. Ma c-am uitat pe bicicleta dar inca pot sa merg

Shoppingul , normal ca e miscare... mai ales daca alergi pana la Mall, desi nu recomand. Si eu o tai la shopping , si pt ca a dat soarele, piscina si inot

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Annie tot e bine ca-l aveti pe Mo..ca la mine la sala nu exista antrenor sau antrenoare..si fiecare face cam ce-i trece prin cap..adica la toate aparatele din sala in aceeasi zi...Eu ca norocul am mai facut sala in Cluj, unde aveam exact programul pe care l-am postat mai sus, facut de o antrenoare.
Azi ma duc la sala..si merge si sotul.

Pearl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

il "urasc" pe Mo, am facut febra musculara. aveam azi sunt oK, asa ca merg din nou.

ieri am lucrat la 3 aparata cate 16 min (da 16) mai mult bicicleta ca m-a uitat, El zicea ca o sa ma bage si la dieta pt mai mult kile . BTW am 52 Kile imbracata!




------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Nu te lasa intimidata de febra musculara..intr-o saptamana nu vei mai avea asa rau..si apoi peste vro luna sa vezi ce fete faine ne facem noi! Eu am fost aseara si am bagat 1 ora si ceva de miscare.

Pearl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

parca te-ai vorbit cu Mo, si el a zis acelasi lucru, O saptamana ei uite ca azi nu am nimic, ieri am lucrat singura, azi o sa il am pe el, cica, sa mai diversificam

Chestia e ca incepe sa-mi placa...sper sa nu m-a plictisesc dupa 2-3 saptamani

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

N-am mai facut miscare de vro 2 zile...am fost ocupati si n-am mai dat pe la sport..dar ne-am jurat azi cu sotu ca mergem azi! Tu ce faci Annie, te mai tine entuziasmul?

Pearl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

ieri am fost azi nu mai merg, pt ca mai trebuie sa am si grija de casa, dar mai dupa-amiaza mergem la plaja si bag inot

Maine sper sa il iau si pe sotul meu

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Buna fetelor,
Ma alatur si eu grupului de facut miscare. Prin primavara am inceput sa merg la sala, cam de 2 ori pe saptamana, pe urma au venit vacantele si n-am mai fost. Acum am reluat activitatea fizica si vreau sa trag mai tare. De cel putin 3 ori pe saptamana. Activitatile fizice pe care mi le-am programat sunt urmatoarele: jazzdance de 2 ori pe saptamana, sala o data pe saptamana (exercitii cardio) si jogging o data pe saptamana. Din pacate cu alergatul stau foarte prost. Nu ma tin deloc picioarele, parca sunt de plumb. Ultima data la sala am reusit sa alerg doar 3 minute legate dar am stat 40 min la banda si am mai alergat cate un minut alternat cu mers rapid cateva minute. Sambata ma duc iar la alergat in parc. Mi se pare foarte greu alergatul asta, dar promit sa perseverez.



"Intreaga problema cu lumea aceasta este ca prostii si fanaticii sunt mereu siguri pe ei, iar oamenii intelepti au intotdeauna indoieli" Bertrand Russel

Mergi la inceput