Shoppaholicele Redouto-masochiste (119)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Ha, si eu astept 17 si 18 iulie. Da' vad ca incep sa vina... sper ca si la mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Cleo, cum adica ai primit colet din 29.07, ai cumva pile????

Nu se mai poate maine sunt la posta.

Acum am vazut, stai in capitala la voi vin coletele mai repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Nimeni nu mai spune nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Eu nu prea mai am ce zice. Adica am: is nervoasa ca sacourile alea galbene nu au venit asa cum a venit al meu, adica pe umeras si in sac. Au venit pur si simplu impaturite, in cutie, fara nici un fel de ambalaj. Cutia nu a fost sparta, deci asa mi le-au pus vitzicile de la ambalare. Oare ce fac cu umerasele si sacii mei? Acu mi-e cam jena ca le-am zis colegelor ca vine super ambalat, pe umeras si acu...

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

buna fetelor!!

am chiulit de pe forum o bucata de vreme ca am fost un pic plecati si apoi am tot fost la shopping si m-am ferit de forum(facusem o mica depresie care s-a dus)

ieri mi-a ridicat mama coletul din 20.07 sunt multumita de tot ce am primit

pun mai jos linkuri sa vedeti si voi

www.laredoute.fr/vente-ballerines-elastiquees-femme.aspx?productid=324116938&documentid=207608&single=false&categoryid=30363522" target="_blank">balerini -mie una nu-mi plac cu toate ca au fost laudati,parca ar fi gumari , i-am luat pe argintiu, merg de tarait prin curte

www.laredoute.fr/vente-2-calecons-tipster.aspx?productid=324132750&documentid=207608&single=false&categoryid=38150292" target="_blank">boxeri pt sot ok

www.laredoute.fr/vente-chemise-western-a-carreaux-wyoming-manches-courtes.aspx?productid=324131571&documentid=207608&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16&prodcolor=1" target="_blank"> camasa pe culorile din poza super ok o mai are si pe bleumarin

www.laredoute.fr/vente-chemise-de-nuit-manches-longues-comme-le-jour.aspx?productid=324132011&documentid=207608&single=false&categoryid=22939061" target="_blank">camasa de noapte super faina si finuta am luat 2 culori gri si bleu pt alaptat cica dar sunt desfacute doar cat se vede in poza ceilalti nasturi sunt cusuti de forma deci nu merge la asa ceva, una am dat-o sora-mii

www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=22939129&productid=324132878&documentid=207608" target="_blank"> camasa noapte f frumoasa, am luat-o mai ieftina

www.laredoute.fr/vente-la-tendance-c-est-le-legging-kanabeach-.aspx?productid=324134633&documentid=207608&single=false&categoryid=22939061" target="_blank"> colanti f misto culorile si bun si materialul

www.laredoute.fr/vente-slips-prix-mini- lot-de-4 .aspx?productid=324131831&documentid=207608&single=false&categoryid=22938059" target="_blank"> chiloti seriosi pt spital=ok....o pereche din set i-am dat mamei asta ca sa va faceti idee ce dos mi-am tras

www.laredoute.fr/vente-chemisier.aspx?productid=324080598&documentid=321408&single=false&categoryid=23109815" target="_blank">camasa am mai luat=o o data ca cealalta mi-a luat-o sor-mea

www.laredoute.fr/vente-lumi-mobile-musical-et-parlant-vtech.aspx?productid=324093285&documentid=429208&single=false&categoryid=45546720&pos=tgdemarque_d_n_n&numberpage=1" target="_blank"> caruselul pt bebe super misto pana vine bebe ascult eu muzica la el ca sa-l obisnuiesc

cadou mi-=au trimis setul de genti rosii pe care le-am dat parintilor ca eu mai am unul

acum astept 24.07



31+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

multumesc fetelor de recomandari. Am gasit bijuu in buzunar. E nashpa , am mai cautat prin buzunare, poae, poate...si altcveva :

act despre colet, io am 2 comenzi la activ: din 24 si din 29. A venit ala din 29. Si tocmai ce descarcase marfa, a fo bafta mea ca eram la coada dupa alocatie, si am intrebat, si o tanti din spate a urlat: ca acu le face receptia. Io, f. amabila, i-am zis ca nu mai e cazul sa se agite, il iau si fara receptie facuta , sa o scap de trebnuri, nu?
A, si m-a incurajat, ca sunt unele care vin si dupa 6 sapt, ca sunt tipe care tttot vin si intreaba de coletu lor. Clar redutiste


p.s. Tind e oficiul postal 8, de vizavis de spitalul Bagdazar.
Data viitoare, ma duc la ele si zic ca tocmai am scapat din spital, sa imi dea repede coletu pana nu o incaseaza



o potoroasa potoroasa potoroasa, nu am mai vazut asha potoroshenie!!
soarele din viatsa noastra
mamica natanga de pe 9.05.2008
povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Cleo, te-ai uitat sa vezi data postei cand a fost expediat din Franta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

va salut cu drag!
nik magari,nik colet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Sa speram ca vin coletele de la sfarsitul lui iulie?
Daca au venit in Bucuresti colete din 29.07 inseamna ca vin si celelalte in restul tarii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Mai mult retoric ma intreb: o veni magarul meu de 1 august pana in 7 sept? Nu de alta dar din el ar mai merge una-alta de luat la mare...

Mergi la inceput