Shoppaholicele Redouto-masochiste (110)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
citat din mesajul lui ella_74

Miki,

tu ai deja rochita asta, daca am retinut bine:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6279376&SizeCode=00036&Quantity=1&PersText=&ItemId=11&Mode=Update&Single=true&ksource=-1

cum e ? ce culoare ti-ai luat? cu marimea cum e ? intru in 34/36 (1.71 si 54 kg)?



Ella, mamica de David (24.04.2007)




Da. Rosie - de fapt un roz rosu, destul de deschis, cam scurta pt. gustul meu (o palma deasupra genunchilor). Interesanta. Nu stiu ce sa-ti zic de marimi, dar tine cont ca am 1.77 - 64 kg. si am luat 42-44. Nu are o forma bine definita. Mai vb. cand ajung acasa.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Buna fetele,
vreau sa cumpar ptr.ambii copii(au masuri) parka asta ...stiti ceva depre ea ?

Aoleo nu mai vin coletele????.....ma apuca paranoia...am stricat si usita de la cutia de scrisori... cineva din bucuresti a primit colet din 2.07????

Razvanel soricel

Kokiy mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

nici la mine nu merge smecheria cu aspiratorul.Pot sa-l pun in cos la pret intreg : 49.9 euro,si atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

mie imi merge faza cu aspiratorul(dar nu-mi apare poza ci un X - oare mai e valabila atunci oferta?) si imi mai reduce 10 euro la un tricou adidas care era la 27 euro merci mult

parka aia cu blana pt copii arata super....hmmm tre sa o comand si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

kokiy

parka aceea pentru copii nu are captuseala pe maneci si culorile sunt cam sterse.Am luat mov si bej,eu sunt multumita pentru ca este groasa.Blana din interior e super,iar manecile oricum nu m-au deranjat ca-s necaptusite pentru ca oricum are ceva pe dedesubt.in rest e ok.

Nu veni nici azi aviz!!!!!!!si Luni plec in concediu.....

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANKA-iasi spune:

hai ca am inebunit cu aspiratorul ala.. cum merge sa mai bag inca un cod?????tre sa bag primul cod atunci cand bag referinta si dupa aia altul in cos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

arleena - ma bucur mult ca a mai mers macar la cineva acest aspirator - si eu am aflat de el de la Raluca si de la Danita - ele sunt experte in sapat pe site.

Anka - intai te duci sa comanzi direct din catalog - acolo bagi primul cod - apoi in loc de cadou al doilea cod - in cos. apoi aceasta casuta se elibereaza si mai bagi un alt cod cadou - din cele stiute.

(aici copy paste din cele scrise la primul mesaj:
te duci aici : Commander avec les références catalogues
- bagi primul cod ala unde scrie REF: ...
- apoi intrii in cos si bagi ala de cadou )


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANKA-iasi spune:

mda imi zice ca-i oferta de parrainage si cand mai bag un cod-geanta alba am testat,imi face aspiratorul cat era initial...daca bag numai 22...mi-l face 10E.il gasisem mai demult,dar am vazut ca e la parrainage si nu m-a mai interesat,daca tot mi-au zis ca nu merge la noi.de aia te-am si intrebat daca l-ai primit...las` ca merge si numai asa,nu imi trebuie inca un cadou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

quote:
citat din mesajul lui Bratu Monica

kokiy

parka aceea pentru copii nu are captuseala pe maneci si culorile sunt cam sterse.Am luat mov si bej,eu sunt multumita pentru ca este groasa.Blana din interior e super,iar manecile oricum nu m-au deranjat ca-s necaptusite pentru ca oricum are ceva pe dedesubt.in rest e ok.

Nu veni nici azi aviz!!!!!!!si Luni plec in concediu.....

Monikka



n-am prea inteles....deci manecinele sunt numai asa material??nu este si blanita pe ele inauntru?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

quote:
citat din mesajul lui Mirona

arleena - ma bucur mult ca a mai mers macar la cineva acest aspirator - si eu am aflat de el de la Raluca si de la Danita - ele sunt experte in sapat pe site.

Anka - intai te duci sa comanzi direct din catalog - acolo bagi primul cod - apoi in loc de cadou al doilea cod - in cos. apoi aceasta casuta se elibereaza si mai bagi un alt cod cadou - din cele stiute.

(aici copy paste din cele scrise la primul mesaj:
te duci aici : Commander avec les références catalogues
- bagi primul cod ala unde scrie REF: ...
- apoi intrii in cos si bagi ala de cadou )


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006



tu cand l-ai comandat se vedea poza in cos??ca la mine e X...si cum am observat pana acum, prod cu X nu mai exista pe site....

Mergi la inceput