Shoppaholicele Redouto-masochiste (109)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

merci fetelor....io ma gandeam ca e mai mica...

io cred ca dau in depresie...m-am ingrasat 2,2kg intr-o luna jumate....sper sa nu o tin tot asa....ca ajung la marimile mari care sunt disponibile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
citat din mesajul lui Dari_Scumpi

da...vad va nu-mi merge pm-ul...d-zeu stie de ce...habar n-am!
nushu, saru'mana mult
sigur ca ma mai intereseaza, de-abia le-astept!!!
iti dau de veste cand primesc!



ok sper sa ajunga cu bine si in cel mai scurt timp

miki scuze da mie chiar nu-mi place geanta aia, dar asa cum s-a mai zis aici gusturile nu se discuta

ella hai ca ma bag sa caut linkuri acum, am stat putin intinsa in pat ca mi s-au umflat picioarele groaznic de tare azi

pana una alta vreau sa pun si eu la vanzare balerinii astia i-am luat din primavara sunt mar 37(eu port 37.5-38)si imi sunt mici ...eu i-am luat mai ieftini decat sunt acum daca retin bine cred ca cu vreo 30 euro

www.laredoute.fr/vente-ballerines-femme-jonak.aspx?productid=324127127&documentid=346108&categoryid=32411212&single=false&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank"> balerini jonak pe culoarea bronze(cea din poza)





27+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
citat din mesajul lui arleena

merci fetelor....io ma gandeam ca e mai mica...

io cred ca dau in depresie...m-am ingrasat 2,2kg intr-o luna jumate....sper sa nu o tin tot asa....ca ajung la marimile mari care sunt disponibile



hehe eu am luat numai weekendul asta 2 kg si am mancat normal multe fructe , cereale, un pic de gratar si am calcat pe bec cu un ecler sper doar ca s-au dus la bebe kg astea ca daca-s numai pt mine

eu nu mai gasesc nimic din ce am primit azi pe site...au fost produse cu 1 euro, dar mai luasem si altele mai scumpe dar nu le mai gasesc

oricum am avut ditamai sacul , coletul era prea mare si era pus in sac





27+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

nushulica draga la tine e de inteles...ca tre sa creasca bebe si tre sa-l hranesti ca e la purtator...al meu e deja de 2 ani si 2 luni p-afara...acum am cu vreo 4 kg mai mult decat dupa ce am venit din maternitate

coletul meu a fost mare....o cutie de carton lipita bine pe la colturi...a fost intact de data asta spre deosebire de primul pachet in care nu mai aveam paharele....

am primit un cod de la ei 62294 cica sa pot plati in 3 rate...da cred ca numai in franta merge, nu?http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=nouvelle_collection8923&omniturecode=002RP8923

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

arleena sa-ti traiasca copilasul si sa fie sanatos!!!si tie bafta la dat jos kg

stati asa ca am gasit ceva produse din ce am comandat

www.laredoute.fr/vente-2-pieces-triangle-imprime.aspx?productid=324097864&documentid=321408&categoryid=23110031" target="_blank"> costum de baie- ok(nu am probat ca m-au luat caldurile numai cat m-am gandit la asta)

www.laredoute.fr/vente-maillot-de-bain-2-pieces.aspx?productid=324122101&documentid=321408&categoryid=23110031&single=false&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank"> costum baie este superb asta dar nush daca merge sa te bagi in apa cu el

si cam asta





27+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

merci....

am fost de vreo 2 sapt la hajduszaboslo in Ungaria la aquapark si am vazut acolo o tipa cu un costum de baie crosetat si era f frumos.....deci poti intra si in apa cu el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

nushu tu acum nu te ingrasi, mai ales ca mananci ok, un ecler nu e bai, dar daca zici ca ti se umfla picioarele retii apa, apa am patit eu, si cand am nascut am scapat de mai mult de 10 kg , copilul doar3.2kg restul au fost apa si ma rog placenta.... dupa nastere am eliminat (natural) muuuulta apa. Asa ca nu iti face probleme la tine e apa.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

Buna fetelor!
As vrea sa fac si eu o comanda dar intampin probleme de la inceput... dau click sa adaug un produs in cos...dar nu merge...nu se adauga nimic...care sa fie motivul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
citat din mesajul lui innaa

Buna fetelor!
As vrea sa fac si eu o comanda dar intampin probleme de la inceput... dau click sa adaug un produs in cos...dar nu merge...nu se adauga nimic...care sa fie motivul?

Mami si Buburuza lui mami



Am facut acum o proba si merge foarte bine situl... Poate ai maximul de produse in cos.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Am incercat din nou sa finalizez comanda si imi apare tot mesajul cu hostese ..... cu ce card ati reusit sa platiti?Eu am incercat cu visa de la ING.
Merci.

Mergi la inceput