Shoppaholicele Redouto-masochiste (105)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Faptul ca ajunge sau nu un colet nu are legatura cu adresa de livrare ci cu greutate/volumul lui. Cele mici se pierd. Eu am comandat pe adresele prietenelor si au ajuns intotdeauna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Merci Clau - deci inca mai sunt sanse.

sper - ca asa de prost ma simt - ca i-am indus microbu si acum sa nu-i vina coletu ...


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Mirona, nici eu nu am inca bon d'achat pt. remboursementul comenzii din 1.07 care a fost inregistrat ca note d'avoir tocmai pe 9.07 (am scris de altfel in cap. trecut), ci doar pt. 26.06. Cat priveste coletul din 26 daca nu l-a primit pana acum, slabe sanse sa se mai intample (eu am primit si comanda din 27). Oricum, sa mearga la posta sa-l ceara pt. ca sigur l-au primit deja. Comenzile de pe 1.07 vor veni, candva... Eu am rabdare

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Mirona, eu toate comenzile pe care le fac le pun pe alta adresa si al nume decat cele declarate si nu am avut probleme. Asa cum au spus si fetele, spuen-i prietenei tale sa se duca la posta sa intrebe...imposibil sa nu fi ajuns pana acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Mi-am bagat nasul prin lenjerii de pat...vreau sa dau o comanda numai cu lenjerii...sper sa nu ma mai tenteze si altceva...ca am umplut dulapurile....

Desi, oricate comenzi as face, fii-mea tot mai descopera ca mai are nevoie de ceva....cand trebuie sa plecam undeva, vesnic nu are cu ce se imbraca, ma scoate din minti

si sa nu credeti ca nu mai cumparam si de prin magazine cand ne place ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

ce bine ca Mara nu are decat 3 ani! dar deja inceput sa vrea numai cu rochite si numai cu anumite rochitze! Vai de fundu meu ce ma asteapta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Claudia, asta e inceputul

Asa era si Anca, mama ce se mai schimba, ce mofturi imi facea de mica...aveam colectii intregi de palariute, rochite...acum a crescut si sint alte pretentii si mai mari...are lucruri pe care nici nu le-a atins, decat doar cand isi face ordine in dulap...i-au placut cand le-a cumparat si apoi descopera ea ca nu stiu ce nu e in ordine si bye!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

E bine ca e cocheta? Cum facem sa le mai stopam din "pretentii"? Vreau sfaturi! Macar sa incep "educatia" de mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Mai e un pic "stresant" pentru noi...dar eu zic ca e bine...lasa-le sa fie cochete, sa le placa sa se aranjeze...cata vreme nu depasesc anumite limite sa zic, e ok... si nu cred ca e cazul copiilor nostri...eu asa zic
Trebuie sa aiba si ele atitudine, sa aiba personalitate...ma mai enerveaza cateodata, dar parca nu mi-ar place nici sa doarma pe ea si sa nu stie sa ceara nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Hello,

eu tocmai am primit de ziua mea un cod de reducere de 60 euro din 110 si cadou bratara si ceas... sotul a zis sa ma pun pe sapat pe site, asa ca...

Diana de Alex (23 aprilie 2007)

Mergi la inceput