Echografie abdominala!Unde?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Si eu tot la dr. Anca am fost, cu ambii copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Atat dr.Stamate cat si Ioana Anca sunt pediatrii cu specializare in ecografie pediatrica.

Miruna 30+ si Alexei (13.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Dr Anca nu este disponibila pana in septembrie, asta mi s-a spus la IOMC. Asa ca noi o sa facem eco abdominala si cistografie cu dr Stoicescu la IOMC. Nu mai puteam astepta pana in septembrie.

mamik de Denisa Maria (20.07.2007) www.youtube.com/watch?v=G7F6ycqre2o" target="_blank">filmuletz


www.traduceri-rapide.cabanova.ro" target="_blank">traduceri


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirciulix spune:

de ce nu il iei in calcul pe stamate? se pare ca e cel mai bun. noi am fost foarte multumiti. sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilix spune:

quote:
citat din mesajul lui starchi

Buna fetelor!
Multumesc de raspunsuri. Am incercat sa-l gasesc pe dr. Ulmeanu, ca tot stia despre ce e vb, dar e in concediu, se intoarce in august cand sunt eu in concediu. Cei de la Medsana mi-au propus pe dr. Nitescu Viorela. Stiti careva ceva despre ea? E un medic bun?

O sa vad si daca dr. Anca si Stamate sunt in perioada asta available.

Pup

da, noi la dr nitescu viorela am facut eco abdominal la sanador. medic recomnadat de un chirurg f bun de la grig alex. multa sanatate. vroiam sa mergem si noi cu fetita la dr ulmeanu sa o mai vada, insa daca ziceti ca e in concediu pana in august... pana la 1 august sau pana cand? stiti mai exact? thx.

Starchi&Matei Scantei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns starchi spune:

Draga otilix,

Cum ti s-a parut dr. Nitescu? E ok?
La Medsana putea sa-mi faca programare pt dr. Ulmeanu in jur de 5 august. El a intrat in concediu de astazi, probabil pana la 1 august. Poti sa suni si sa te programezi de acum.

Eu m-am programat pana la urma la dr. Nitescu de teama sa nu-i prind pe toti in concediu. Oricum trebuie sa-l urmaresc in timp si sa-i mai fac echo. O sa merg si la dr. Stamate. 2 cercetari nu strica .

Multumesc foarte mult pentru ajutor!!!!

Va imbratisez pe toate, si va sunt ff recunoscatoare pentru raspunsuri. O sa va scriu ce am facut la dr. Nitescu.


Mergi la inceput