Miresele anului 2006 (99)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

saluti fetele!

gio, multam fain de urari!

dana, sa dea DD sa fie bebelinu Robert!!!

aly, ce dreptate ai, am scapat sper de probleme la serviciu...ca acum nici nu vreau sa ma gandesc, sa ma stresez, iar din martie stau acasa cu bb mic...nici nu/mi vine sa cred....ce super!!!

kitzy, multumesc frumos, am vayut ca mai felicitat si al aspirante!

sa aveti un week/end minunat!

silvi 4 + http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

ciao fetelor
Concediu placut Aly!
Gio,probleme nu am ,Slava Domnului.
Sunt doar ocupata si vreau sa stau cat mai mult cu Delia.
Felicitari pt ultima maselutza

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:


Silvia, ma bucur asa mult pentru tine... Imi dau seama ce fericita esti acum si iti doresc tot binele din lume Te asteptam cu o confirmare oficiala a medicului si mai discutam dupa aceea
Oricum, sincer, tare mult ma bucur si nu stiu de ce, dar mi-a tresarit inima cand am citit...

Va pe toate, ca de obicei!
Week-end placut sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!!!

botic, multumesc de urari! o confirmare voi avea tocmai pe 5 august atunci merg la medic...acum mi/a dat tot felul de sfaturi si a spus sa merg pe 5 sa facem analiye eco, etc...

in week/end a fost f frumos la yiua verisoarei mele, si ieri la sf ilie la un prieten!

sper ca si voi v/ati distrat frumos!
o saptamana minunata sa aveti!

silvi 4 + http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

din banat!!!!

Botic si te asteptam mai des pe la noi.
Silvia ai grija de tine, mai e pana pe 5 august. de ce nu te-a chemat mai repede? macar un eco, sa vezi daca e totul ok.

Noi bine, ieri la strand. Ne-a innebunit Marco cu toboganul ala, nu prea a stat afara din apa. era naspa ca e destul de inalt, apa ii trece peste cap si trebuia sa fie unul din noi in bazin sa-l prinda. Ne-am chiar uitat: el era cel mai mic de acolo, care sa dadea. Multi au ramas mirati de curajul lui.
L-a tuns Clau aseara, ii era mare parul. l-a ciopartit putin langa ureche, dar sa speram ca-i creste repede si nu se mai observa. Chiar la zero nu am vrut sa-l tundem.
poze noi, aveti de aici, pt. cine vrea sa vada:
http://good-times.webshots.com/photo/2024791220065845318tTnInQ

cam atat despre noi.
o sapt. buna va doresc, .

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

gio, f frumoase poyele!marcolino seamana cu nica...defapt cu imaginea pe care o am eu despre acest personaj...sper sa nu fie si asa de nazdravan
doctorita m/a programat pe 5 august cred ca mai mult ptr ca sa/i fie ei bine... pleaca in concediu da cica atunci e cel mai bine la 7 saptamani...cu aproximatie



silvi 4 + http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bonjurica la fete!
am apaucat si eu sa mai intru pe aici...dupa..nici nu mai stiu cate zile absenta..

v-am citit printre randuri..insa suficient ca sa ma pun la zi cu noutatile , drept pentru care, zic:

in primul rand, silvi - felicitari pentru minunata veste, sa dea DD sa fie baiesel si sa va aduca numai bucurii!
Gio, slava Dlui ca scaparati de chinurile cu cresterea dintilor...si lasa, nu te plange ca e pupacios fi-tu...cand o incepe sa umble cu gagici, n-o sa te mai pupe pe tine ...si sa vezi ce-o sa mai vrei
Aly, distractie placuta in concediu, sa va intoarceti bronzaliti, plini de poze...si de ce nu, cu un samburel la purtator
botic, dana sper sa fie totul ok la voi...si sa va revenit pe fagasul normal...cum de fapt...sper si eu, acelasi lucru...pentru mine si pentru al meu sot.....
onutzu'...mai pleci pe undeva in urmatoarele luni...ca vad ca nu ti-ai iesit din mana deloc.....eu sper s-o lasi mai moale...macar cand o fi vorba de "angajare in alt gen de..proiecte"

eu....ri noutati nu prea am...decat ca...iar si-a dat al meu demisia ...a laut o mare teapa cu astia..in fine..asta e...mai nasol ca a ramas "liber profesionist" pana la urmatoarea sansa...oricum, nici nu ar fi putut accepta ceva, pentru ca de la 1 aug plecam in CO ... 2 saptamani, intr-un mic tur al Europei..prin Viena, Nisa, Venetia si Budapesta.....macar cu asta sa ne alegem...si sa ne gandim apoi, al intoarcere la problemele ce ne asteapta acasa.....

de "proiect" inca nu ne-am apucat...dar, mi-a zis al m eu ca vrea sa o lase mai moale cu tigarile ...si ca "uite, concediul asta din august e chiar o portita de incercare" ....

pup fete...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Silvia pai la 6 sapt. se vede bine cum ii bate inimioara. altceva nu se vede, doar un punt, un cerculet mai bine zis.
Krelia...lume noua!!!! Imi pare rau de sotiorul tau. sper sa aiba mai mult succes dupa ce va intoarceti din CO. poate ne si vedem, ce zici?
azi ma gandeam la tine...am vazut o tipa intr-o masina, care semana cu tine. si ma gandeam ce mai faci si daca ti-a venit masina de serviciu. uite ce ganduri am si eu.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

lume noua...si cu problemutze ...deh...sanatosi sa fim..ca de sperante..nu ducem lipsa!

ar fi frumos sa ne putem vedea, iti dai seama...numai ca...nu prea avem drum "prin zona"..ca sa zic asa...in tara ne oprim abia la sibiu si apoi gonim in viteza direct spre viena..iar la intoarcere...la fel, venim din budapesta si ne oprim la sibiu.... acu'...daca om vorbi pe drum si ne-om vedea undeva pe la mijloc....
cu titiu'..mai am de asteptat cam 1 luna....



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si pe unde vreti sa iesiti din tara? caci ma gandesc, ca nu mergeti cu avionul. vreti sa faceti drumul dintr-o bucata de la Sibiu? paqi va obositi pana ajungeti la granita, asculta la mine, stiu ce vorbesc...mai ales ca au inceput si lucrari la drumuri. in fiecare an refac aceleasi drumuri, nu-s prea normali, dar ...suntem in Romania.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput