*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (99) ***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina_dm spune:

BUNA DIMINEATAAA, FETILI!

M-am trezit cu noapte in cap ca deh! nu mai aveam nici somn...am cafeaua aici si ...hai, la cumparaturi!
Probl e ca la mine in cos nu s-a miscat nici cel mai mic pret!!!
Ma gandeam la ce a spus Miki ieri, sunt acu'alte coduri si trebuie sa e iau iar la mana??!! La unele am si poza de prezentare cu X...hai ca incepe bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_dm spune:

Miki, ai vazut balerinii tai de ieri, care erau 20 euro, azi sunt 6....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by cristina_dm

Miki, ai vazut balerinii tai de ieri, care erau 20 euro, azi sunt 6....!!!


Pe aia nu as da nici un cent!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_dm spune:

Auziti, eu am plin cosul de X-uri si de dau clic pe produs imi spun ca suntem dezolati dar nu gasim produsul...sa inteleg ca de fapt produsul nu il mai gasesc...
Deci, in traducere libera, am stat sa umplu cosuri degeaba, ca e de luat de la capat?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

'neata!!!

mare sfaraiala nu-i cu reducerile astea...cred ca mai dureaza cateva zile pana baga si alte produse la reduceri n-au mai bagat din prima zi ca sa nu fie iar victima propriului succes si sa nu se mai aglomereze site-ul chiar asa tare ca vad ca merge chiar f bine

nush daca sa dau comanda de azi , cert e ca multe nu am in cos



23+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by cristina_dm

Auziti, eu am plin cosul de X-uri si de dau clic pe produs imi spun ca suntem dezolati dar nu gasim produsul...sa inteleg ca de fapt produsul nu il mai gasesc...
Deci, in traducere libera, am stat sa umplu cosuri degeaba, ca e de luat de la capat?!


Tu ti-ai facut cosul de pe linkul de solduri? Daca nu, asta e! Eu am zis ca se schimba nr. de referinta pt. produse...

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Neata! Acum intru si pe LR! Sunt pe aici...cu voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Neata...ce fac fetele?

Eu am pus ceva in cos ieri, vad ca-s ceva reduceri la ele dar am si multe articole pe care nu le gasesc deloc.

Daca gasiti ceva interesant, bagati linkuri sa ne mai inspiram si noi

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_dm spune:

Da, Miki, de pe link-ul cu solduri le-am pus...cica nu mai sunt...ma duc iar si cotrobai si le regasesc...ei inteleg logica...!!

Mergi la inceput