Ce parfumuri va plac (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Geniest, da cum comanzy tu pe e-bay??? Ce cost de transport ai?



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

parfumul meu este Cheap&Chic de Moschino il folosesc de cativa ani si nu ma satur


ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Geniest, care Trussardi iti place asa de mult ?
Eu sunt fidela "Phyton"ului



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3





Da...cum zicea si Dana imi place Trussardi SKIN.

www.andreialmeu.piczo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

M-ai facut tare curioasa de "Skin" ... sper sa am ocazia sa l incerc :-)



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

quote:
Originally posted by camelia_daniela

Geniest, da cum comanzy tu pe e-bay??? Ce cost de transport ai?



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit





Camelia shipping-ul si handling-ul (adica transport intr-un cuvant) difera de la seller la seller pe e-bay. Cel mai scump a fost 19 dolari, cel mai ieftin 14.95 dolari, expedierea facandu-se din State...la un parfum am asteptat 2 saptamani, la altul aproape 1 luna...depinde de varianta aleasa de seller.

www.andreialmeu.piczo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

M-ai facut tare curioasa de "Skin" ... sper sa am ocazia sa l incerc :-)


Eu il am, nu-mi placeeee! Miroase a drojdie...

www.youtube.com/watch?v=9hMrY8jysdg" target="_blank">I want to break free

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kindaras spune:

Salut !
eu am un bvlgari white .. si un gucci eau de perfume II .. si un chanel chance .. si un calvin klein euphoria .. si imi ajung inca un an de acum incolo . mai intru prin magazine si mai miros cate ceva dar nu ma indur sa renunt la ale mele, imi plac prea mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

am testat 2 parfumuri dior pe maini...si ajunsa acasa nu mai stiu care e pe mana stanga

Addict shine? vorbe bune despre el sau...vad totusi ca e doar EDT pe fagrantica si ca ar fi limited ...Cat stau parfumurile in limited edition pe piata?

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Fetelor! Help! Mi-a picat rau de tot pe Lolita Lempicka for Women. Il aveti? Il stiti? L-am mirosit azi in magazin si am innebunit. Din pacate, desi mi-am dat pe gat am ajuns acasa in jumatate de ora si a trebuit sa fac dus si n-am apucat sa imi dau seama cat persista. Dupa pacaleala cu Chopard nu mai iau nimic fara sa testez inainte. E de ajuns ca mai am si Noa care nu persista.
In magazin ma costa 345 lei 100 ml apa de parfum iar pe esentedelux nu il vad. Mi-e teama sa il iau de pe site-urile astea romanesti. Recomandati-mi de unde sa il iau ca in magazin mi se pare prea scump...:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Ieri am fost sa imi cumpar un deodorant stick pentru ca orice as fi incercat nu era ok mai ales pe perioada verii. Si mi-am luat un Davidoff Cool Summer, am dat 74 lei pe el dar pe iubitul meu il tine cam un an un stick dintr-asta asa ca il consider o investitie. Se simte diferenta foarte bine, ma bucur ca am gasit.
Mi-au dat si o mostra de Burberry Brit cu care, m-am dat aseara pe pielea uda (merci, Blue Eyes ) si pe langa faptul ca si acum miros a parfum (inca nu am facut dus) imi place foarte mult cum miroase. Deja ma intreb daca nu cumva asta imi place mai tare decat Lolita...
Asa ca, Geniest, daca mai vrei sa il dai, ai clienta! :p

Mergi la inceput