Superdieta (25)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

quote:
Originally posted by aidaciolac

'neata si muuuulta si Nurofen


Aida
DISNEYLAND PARIS 2008






mititicaaaa ce te doare aiduz?....buna dimineata...si buon we...


"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Neata si de la mine! Am prins si eu un moment sa ntru pe DC!
Dar.... trebuie sa ies repede ca iubitelul mai are un pic si termina baia...si urmeaza smotru!
Nu mai stiu cine ma intreba ce treburi am... pai e sfarsit de an si incepe nebunia. Saptamana asta care a trecut a inceput febra atestatelor. Scoteam la 2 imprimante odata! Abia astept vacanta... cu toate ca eu o sa merg la munca, dar nu o sa mai fie balamucul cu copii.
Cu dieta.... stau prost, cu fumatul.. foarte bine (ieri am facut 2 sapt de cand m-am lasat).
Doroti, pe mine te rog trece-ma o perioada la listuta cu prietene... ca nu ma mai tin de dieta! O sa va citesc in continuare si o sa va scriu, dar.. fac o pauza de dieta. O sa incerc sa ma mentin cat de cat!
Va puuup si wk placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

quote:
Originally posted by Isa_Cris

Neata si de la mine! Am prins si eu un moment sa ntru pe DC!
Dar.... trebuie sa ies repede ca iubitelul mai are un pic si termina baia...si urmeaza smotru!
Nu mai stiu cine ma intreba ce treburi am... pai e sfarsit de an si incepe nebunia. Saptamana asta care a trecut a inceput febra atestatelor. Scoteam la 2 imprimante odata! Abia astept vacanta... cu toate ca eu o sa merg la munca, dar nu o sa mai fie balamucul cu copii.
Cu dieta.... stau prost, cu fumatul.. foarte bine (ieri am facut 2 sapt de cand m-am lasat).
Doroti, pe mine te rog trece-ma o perioada la listuta cu prietene... ca nu ma mai tin de dieta! O sa va citesc in continuare si o sa va scriu, dar.. fac o pauza de dieta. O sa incerc sa ma mentin cat de cat!
Va puuup si wk placut!



..isuca,ce zici????pauza de dieta??'..dar ce-ti veni fato?..vezi ca imediat vin la sibiu sa te iau lasi la ..i-a vezi!!!

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Breto nu ma bate tare.... .
Nu o sa mananc ca nebuna acum, dar o sa mananc variat, ... adica mai multe decat am in lista... pentru ca vreau sa-i tin companie Alynei si ma gandesc ca-i mai bine sa nu ma bazez numai pe anumite alimente.
Bitte, bitte nu ma certa tare! Ca raman aici cu voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dan_ny spune:

"neata" si de la mine ca abia acum am reusit sa intru si eu, scurt, ca si eu sunt in smotru prin casa.
n-am prea fost cuminte cu dieta si m-am apucat de curatenie generala, poate ma ajuta. oricum, pana la ora asta n-am apucat sa mananc decat apa si ceai

isa inteleg ca esti din sibiu? ca i-as da o mana de ajutor lui breto ca io-s mai aproape...

_
priveste mereu lumina soarelui si nu vei mai vedea umbrele- helen keller

poze filmuletz
iarna 2007-2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dan_ny spune:

fetele cu probleme ati incercat detoxifiant pe baza de fructe de soc?

_
priveste mereu lumina soarelui si nu vei mai vedea umbrele- helen keller

poze filmuletz
iarna 2007-2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:


hai nu fiti rele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

quote:
Originally posted by Isa_Cris


hai nu fiti rele!



..ia zi,zi,zi...nu ca ne ascunzi ceva?...cum adica sa-i faci companie alynei?...ea are un motiv,dar tu??...ce inseamna asta?...spune spune adevarul!!!..daca este ceea ce gindesc eu...atunciiiiiiiiiiiii,da se te pup de nu te vezi...astept....sa scriii de ce iei pauza...

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dan_ny spune:

isa uite un sa-ti treaca
eu m-am mutat de cateva luni in sibiu si de-aia ziceam...

_
priveste mereu lumina soarelui si nu vei mai vedea umbrele- helen keller

poze filmuletz
iarna 2007-2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

si mai avem o sibianca...mda...atundi dan_ny lasa nu o mai ppa atita,numai daca este...daca nu,nu ai motive...nu poti sa te trezesti asa si sa hotarasti ca nu vrei sa mai faci dieta...asa ca ca eu sunt cu pe tine isuca...NU SUNT DEACORD!!!..

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput