*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (96) ***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Da anka, astea sunt stinghiile de lipit pe geam. Eu am luat de la praktiker/brico. Dar ai grija, suportul pe care se pune stinghia se lipeste de geam si daca perdeaua este mai grea, se dezlipeste rpd. Eu am avut asa ceva la bucatarie si ma-m trezit de o sapt cu perdeau pe jos. E drept, dupa vreo 3 ani. Eu mi-am pus doar cu agatatori la geam, tot felul de siraguri de floricele, fluturasi si se vad f frumos de jos (stau la 1). Perdelele le am din 2 bucati si le tin prinse in laterale, pt ca imi place sa vad afara (am pomi in fata geamului, sunt ca in padure ).

Iriss mami de
www.dropshots.com/iriss27" target="_blank">Yvonne-Maria 05.02.2007
BB2 - DPN 11.08.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANKA-iasi spune:

deci le-am nimerit binesi eu stau la 1,copacei etc dar si sarme afara si balconul transformat in bucatarie,deci geamurile uriase si perdeaua ma atacadaca iau perdelute de organza cred ca nu or fi asa grele sa se desprinda,dar la nevoie le bag si suruburi numai sa stea acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Hello, hello..ce mai fac redoutistele mele favorite? Shoppinguiti, nu gluma

Eu sunt in stand-by, strang bani pt reduceri..am vazut ca se vorbea de o intalneala ceva...m-as baga si eu Ca tot o planuisem si anul trecut, poate anul asta se si finalizeaza

Ella faci cum faci si mai bagi o tura mica de shopping prin afara tarii, ce face Davidutul redoutist?

Monica ce faci, mai esti pe aici?



Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Buna dragele mele redutiste,
multumesc mult pentru urari, sunteti niste dragute ca de obicei.
Noi suntem bine , azi facem 2 saptamani, crestem incet papam si dormim.

Am aruncat si eu un ochi pe site, mai fetelor cand incep reducerile ca unele produse nu sunt deja pe stoc dar cand vor incepe reducerile alea mari ce va fi?
abia astept o reduteala , ca doar acum sunt acasa si "somez".

pupicei tuturor


Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)si de Ana Maria (19.05.2008)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Salutare fetelor!
Mai e putin si iar se vor umple paginile(cate 2 capitole/zi).
In alta ordine de idei va rog daca sunt amatoare am 3 perechi balerini de lac:negri,rosii si negri paietati marimea 38 de vanzare =35.00 lei/pereche.
I-am luat mai demult si datorita unor probleme m-am si ingrasat si am si niscai probleme de retineri de apa,deci balerinii nexam sa mai incap in ei.
Prin urmare daca sunt amatore ....VAND BALERINII !1!!!!
Si-mi placeau asa de mult...sunt asa comozi dar dupa 2-3 ore de stat in picioare trebuie sa-i scot.
Daca cineva vrea ,ii trimit ramburs .
http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-la-redoute-creation.aspx?productid=324125770&documentid=346108&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

AM INEBUNIT E CLAR!!!!!!!!!!!!

Balerinii sunt 39.Am vrut sa spun ca port la noi 38 ,am luat balerinii 39 si tot nu incap in ei.Ma gandesc sa incer cu 40?Dar cred ca vor fi mult,mult prea mari.
Ideea era ca balsrinii sunt 39 nu 38 cum am scris anterior.Rog scuze!

Mada, ma bucur ca intrebasi de mine(daca-oi fi eu Monica aia de care intrebai) sper ca si voi sunteti bine,va citesc mereu si va urmaresc parerile cu placere.Comenzi n-am prea facut ,astept reducerile
VA SARUT PE TOATE DRAGI REDOUTISTE SI MA BUCUR CA EXISTATI!


Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Miruna JR, eu vreau la intalneala, fara bebe, normal, ca altfel tre sa stau dupa el ca mishuna la greu acum.

Madau,
ma bucur ca ai reaparut pe plantatie; pai daca vii si tu vreau si eu la intalneala, ca vorba ta, anul trecut n-a mai iesit si pana la urma ne-am vazut in circumstante nu foarte fericite pentru noi.

Dap, am shoppinguit ceva de pe la Viena desi nu asta a fost scopul, a fost de fapt cadoul meu pentru ziua sotului; si sambata asta plecam in Thailanda din care 2 zile la shopping la Bangkok iar ultimul weekend de iunie iar la Londra.
Poate asa sa mai scot parleala ca tot ce-am cumparat pentru Bob de la Viena de incaltat e mic, ca stiam ca poarta 20-21 la picior dar creste ca din apa vad; bine ca le-am luat de la H&M si n-au costat mult si bine ca am nepot si cui sa le dau.

dar asta nu inseamna ca nu voi fi aici incepand cu 25 iunie, cu site care merge greu sau care cedeaza din cauza propriului succes, cu stoc epuizat dupa plata, cu comenzi care vor veni in 3-4 saptamani...si toate placerile din sezonul de reduceri masive

, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Bre, puteti sa va suparati pe mine, dar vreau o recapitulare, ca am imbatranit si nu-mi mai aduc aminte: cum ati scos-o la capat, voi fetele, carora vi s-au oprit comenzile din cauza ca s-au prins ca ati folosit FDP 0? Vreau s-o rezolv amiabil, fara cont blocat, refuz de plata etc. ca suntem in prag de reduceri
A fost de acord sa va mai lase sa comandati? Eu as vrea sa folosesc banii aceia ptr alte comenzi (platesc si FDP-ul, biensur!), sa nu-mi retrimita produsele sau sa-mi vare pe gat un cec.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Feli,

eu am o singura experienta legata de cod neadresat mie; adica mi-au procesat comanda cu mare intarziere ; dar nu mi-au spus nimic decat dupa 5 zile de cand am dat validat comanda; pana atunci nici hold pe bani, nici email de confirmare, nici nik in Suivi.
Le-am scris abia cand am vazut ca imi apare comanda de 2 ori in Suivi, ca eu intre timp daca am vazut ca nu mi-au luat-o am mai dat-o o data.
Si mi-au raspuns ca din cauza codului comanda nu mi-a fost luata imediat si ca au trebuit sa faca verificari.
Am primit comanda deci de 2 ori, dar contul e ok si acum, n-au blocat nimic.


, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput