*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (95) ***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Da, asa e. Dar cine stie ce genti roz or fi!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_dm spune:

Unele cadouri sunt haioase, dar altele.....Mai cu seama cand nu ai nici un indiciu....
Oricum, viva Cocosu'rosu!!!....nu, Miki?!
Duminica placuta, fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devia spune:

Am bagat codul 60720 si imi da un Trengh marron.Stie cineva cum arata? Merg si codurile 78328 si 60968

www.slide.com/r/oArgv-ggoj_39SFm_TjmCbCBbJus9hgS?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">David18.06.2007

David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_dm spune:

Daca este cel pe care il stiu eu e frumos. E maron inchis si la moda....croiala clasica. Depinde acum daca e si genul tau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devia spune:

Sper sa fie nr. meuChiar ma gandeam sa imi cumpar...daca il primesc cadou este si mai bine

www.slide.com/r/oArgv-ggoj_39SFm_TjmCbCBbJus9hgS?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">David18.06.2007

David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

Sa traiasca redoutistele!:D

Na ca am bagat si eu prima comanda acu cateva zile. M-ati molipsit rau. Am mai auzit si eu prin alte parti, dar cand am citit aici si impresii clare si la obiect, am zis gata, asa nu se mai poate.
Si ca tot v-am citit si ultimul capitol, am descoperit si eu codurile. Si tot trench-ul maro l-am primit. Aveti idee ce marime trimit ei de obicei, sau e dupa ureche?

Abia astept sa-mi vina comanda, ca vad ca mult dintre voi au probleme cu livrarea..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

Mai fetelor, mie mi s-au parut super ok preturile lor de acum. Spuneti ca de pe 25 iunie vin altele, si mai mici? yupii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

Offff... Am citit acum intr-un capitol mai vechi ca una dintre voi a comandat o camasa pt sot de care nu este multumita deloc. Ei,eu am comandat 2 din alea, sa fie acolo . Asta e... asa e la inceput

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_dm spune:

Devia, da, merita, mai cu seama ca e cadou. In mod normal, codurile erau in functie de masuri: masura38..codul...masura40....codul....pt acelasi produs, dar coduri diferite. Eu asa l-am gasit.

DiaB, o sa iti faci mana incet, incet!
Da, sunt reduceri si mai mari in iunie....dar si posibilitatea de a nu mai gasi mereu produsele dorite pt ca dispar de la o ora la alta. E o adevarata nebunie!
Eu, personal, in momentul asta am comandat doar produse reduse peste 75%....restul, le astept in iunie sa fie reduse mai mult....

Mergi la inceput