Miresele anului 2006 (97)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Eu scriu asa printre picaturi ca mai mult nu ma lasa prapadita asta care nici in acest moment nu vrea sa doarma
Aly ma bucur c-ai ajuns cu bine, musai sa te odihnesti ca altfel o sa cazi in nas de oboseala.
Silvia eu n-am treaba cu superstitiile si mai ales cu nr 13, avand in vedere ca stau la ap 13....
Cu analizele nu va pot ajuta pt ca eu inainte de sarcina mi-am facut numai Pap-ul si citomegalovirus, am fost eu mai lenesa


www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana


de Diana ( 24.04.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

ooana, nu sunt acasa sunt la birou si intru pe forum cand fac pauza ca acum ca sa mananc...sau cand sunt mai libera.

kytzi, imi pare rau ca inca aveti probleme cu somnul. n-ai reusit inca sa stabilesti un program,nu? ca stiu ca asa spuneai...

krelia, nu stiu ce formulare ai tu de completat, pot sa-ti spun insa ca tatal meu completeaza pentru fisc niste formulare anual ca sa i se opreasca impozitul dar asta pentru ca e liber profesionist, are un tractor cu care scoate bani si trebuie sa plateasca impozit si niste terenuri pe care primeste dividente, etc...dar pe altcineva nu am auzit sa completeze formulare. daca nu desfasori activitati din care sa obtii venit care sa nu fie impozitat (asa cum e salariul)nu cred ca tre sa completezi ceva...imi pare aru ca nu te pot ajuta mai mult.

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

http://tt.lilypie.com/pjjCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


gata, masina e in service pt. vreo 3 zile, asa ca voi redescoperii placerea mersului pe jos. e si vreme frumoasa, poate mai scad si kg, asa ca...nu am motive de suparare.
azi trebuia sa ma intalnesc cu dir. de la gradi, dar i-a intervenit ceva si mai stau pana maine in suspans.
Krelia eu nu am facut nicio analiza, la noi s-a intamplat, nu am programat. Oricum ce povestesti tu acolo sunt SF pt. mine si alte, care stiu ca si-au facut doar ex. gine si gata.
Kitzy imi pare rau ca te necajeste mica printesa transformata in terorista. Musai sa-i faci un program, caci de nu asa va fi pana mai creste.
Oana, Silvia spor la munca va doresc.

fug sa fac si eu ordine in dulapuri, bag hainele de primavara, si le scot pe cele de vara in fatza.
, o zi buna sa aveti.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Krelia e vorba de fisele fiscale care se impart in perioada asta...si daca ai venituri din mai multe parti trebuie sa le depui la Finante
la asta te referi?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by silvi8

neata fetele!!!

azi e marti 13...sper ca nu sunteti superstitioase.


'neata!
eu incerc sa nu ma gandesc, da' nu stiu daca imi va reusi...
simt asa, ca un ghimpe in spate ziua asta

--------------------------------------------------------------------------------
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

Ralule io tot la tine ma gandesc...dormi? ce-as mai fi dormit si eu azi dimineata!



nu o sa-ti vina sa ma crezi, da' chiar la 9.30 ma trezisem, ca a sunat telefonul. Era bunicu', sa ma interesez de niste analize, doctori, chestii de astea. Si am inceput cu telefoanele in stanga, in dreapta... Si cand am terminat, am mai tras un pui de somn de vreo ora

--------------------------------------------------------------------------------
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia

azi ceva mai bine...scuze ca v-a impartasit din durerile mele de aseara..nu tocmai cu bun simt



pai daca nu noua, atunci cui?
oricum, pe mine nu ma intrece nimeni cand e vorba de dureri si de plans pe aici...

--------------------------------------------------------------------------------
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Neata!
Eu scriu asa printre picaturi ca mai mult nu ma lasa prapadita asta care nici in acest moment nu vrea sa doarma



hihihi

--------------------------------------------------------------------------------
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova

fug sa fac si eu ordine in dulapuri, bag hainele de primavara, si le scot pe cele de vara in fatza.



iti miroase, totusi, a vara la orizont???
eu ma gandeam aseara ca nu mai scapam de plapuma nici macar luna asta. Asa frig e noaptea... :(

Spor la treburi! pt Marco!

--------------------------------------------------------------------------------
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Botic nu stiu cum e la voi, dar la noi e cald si bine, sunt catre 30 grade si asta de cateva zile bune. ce sa-ti spun...noaptea mor de cald, ori iau pijama mai subtire, ori trec la cearceaf, caci pilota mai subtire decat asta nu am.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput