Magazine cu rochii deosebite

Magazine cu rochii deosebite | Autor: ralucami

Link direct la acest mesaj

Saptamana asta am o petrecere mai speciala ( mai exact o lansare de carte) si trebuie sa arat impecabil. Astazi mi-am dat seama ca nu am cu ce sa ma imbrac. Vreau ceva elegant ( exclus rochie lunga) , ceva care sa inspire un "lady look" ( nu va ganditi acum la palarii si manusi) dar nici sa nu ma arate de 60 de ani. Am nevoie de tot "pachetul" : rochie, pantofi, geanta, accesorii.

Unde gasesc (in Bucuresti) magazine de genul asta? Va rog trimiteti-ma "punct ochit/punct lovit" caci sunt intr-o perioada fff aglomerata si abia am timp sa respir. As avea cateva ore libere in cursul unei zile si atunci , va dati seama ca vreau sa rezolv TOT. Pana acum ma uitasem la niste tinute de la Yokko si in ultima instanta daca nu o sa gasesc nimic-nimic, o sa merg sa imi iau ceva de acolo.

Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

tot yokko zic si eu. au si site si vand online.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

incearca si debenhamms, mall Vitan.




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

In Unirea gasesti 3 magazine Yokko ,unul este in aripa Calarasi ,iar 2 sunt asezate fata in fata la etajul 1 pe partea opusa.Ce mi-am cumparat eu nu am vazut pe site....din pacate eu pentru poseta si pantofi am ajuns pana in Victoria...acum depinde mult si de gusturi ....desi sunt o persoana careia ii place sa fie in trend nu m-au atras deloc tinutele care se poarta anul acesta(cu putin mov si f.colorate)asa ca am optat pentru negru la rochie si bolero .... pot oricand sa asortez accesorii in trend...

Razvanel soricel

Kokiy mami de Claudia (12dec.2001) si Razvan (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Buna, si eu am o nunta pe 31 mai si sunt absolut ingrozita. Am fost eu la Debenhams in Vitan si m-au oripilat porcariile de rochii vazute acolo! Mai sunt si scumpe. Pierzi vremea.Oricum, dupa parerea mea, ai nevoie de o tinuta de zi, nimic sofisticat, chiar si cu un cocktail dupa.
Nu stiu ce varsta ai, constitutie, inaltime, sunt multi factori pentru a putea stabili cat mai bine ce fel de tinuta sa adopti.
Totusi, Yokko au haine foarte frumos croite si de foarte buna calitate. Incearca si la Irina Schrotter. Au si tinute mai de zi dar foarte speciale.

Mergi la inceput