Pentru moderator (Marius)

Pentru moderator (Marius) | Autor: roisin

Link direct la acest mesaj

Marius,

te rog sa-mi explici pentru ce ai inchis partea a 5-a a subiectului "Mamici de august septembrie", pe care il deschisese Reli ieri, si pe care eu m-am chinuit sa scriu un ditai mesajul aseara (DUPA ce ati mutat subiectul de la "Interzis barbatilor").
Si te mai rog sa-mi spui daca ai de gand sa lipesti cele doua subiecte (partea a 5-a, care are un singur mesaj, al meu) si partea a 6-a (deschisa absolut gratuit), sau va fi nevoie sa-mi pierd eu vremea mutandu-mi mesajul de colo-colo.

Multumesc anticipat!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

roisin, a fost o greseala!
Daca mai foloseste la ceva, mesajul este deschis si il gasesti pe generale:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=12037

Multumesc pentru intelegere!

Otilia&LaAdelita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala26 spune:

Buna Marius!

problema mea este in mare aceeasi cu a lui roisin. Subiectul intitulat "Mamici de ian-febr 2004, partea a IV-a", care era la a 10-a pagina ieri si functiona - ca sa zic asa- a fost re-deschis dimineata de catre dvs, continand de altfel 2 mesaje (dintre care unul era postat de mine).

Acum partea a 5-a a acestui subiect este inchisa! Sunt nedumerita: unde si cand se va mai putea posta pe acest subiect? Postarile care au avut loc pana la data inchiderii subiectului pot fi recuperate?

In plus, nu va suparati, insa titlul subiectul deschis dimineata se referea la partea a 7-a a mamicilor de ian-febr 2004, iar corect ar fi fost sa precizati ca e vb de partea a 5-a.

In fine, in limita timpului disponibil va rog sa imi raspundeti, "cu clondirul de mastika prima cum ramane?!?":)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roisin spune:

Otilia, am vazut ca a iesit o brambureala, mesajul l-am copiat intre timp la locul unde aveam nevoie de el, puteti sa mai inchideti/stergeti restul de subiecte de care nu mai e nevoie (inclusiv pe acesta).
Saru-mana de ajutor, gata, sper sa ne linistim cu totii si sa ne "potolim" intr-un loc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala26 spune:

Draga Marius,

urmand indicatiile Otiliei (multzam!)am regasit subiectul cautat, la Discutii generale.

Numai de bine s-auzim!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Problemele sunt in curs de clarificare. Si eu m-am pomenit cu ele si am incercat doar sa le pun in ordine. Poate ca nu am reusit prea bine dar tehnic discutand cred ca problemele in linii mari s-au refacut. Oricum scuzele de rigoare.
Pe de alta parte insa profit de ocazie pentru a remarca faptul ca se editeaza foarte multe mesaje de ordinul sutelor (as risca miilor) in N subiecte intitulate partea 1-2-...7-8 si fara sa supar pe nimeni cred ca cele mai vechi s-ar putea renunta la ele. Si din acest motiv am inchis subiectele mai vechi si am deschis o noua renumerotare pentru a putea sa vad ce mai ramane valabil si ce nu.

Cu multumiri pentru atentia acordata,

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput