Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (133)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

LuY multumesc mult!!!
Avem dulcetele superbe si papanshi incintatori.

Nu ma pot loga deloc pe un Id, chiar cel de la contul pe care am pus pozele. Pozele le-am uploadat direct cu uploaderul salvat.

Pentru ca mi-am dat seama ca ceva grav s-a intimplat am fugit la cealalta adresa la care imparteam caelasi password si am incercat sa schib parola. Dupa aia nu a mai mers nici aia.

Am scris la customer support. Sper sa se rezolcve sunt foarte importante amindoua.

Offf, imi plezneste capul. Fug la culcare.




www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Erik Andreas, bine ai venit printre dulceturi si papanashi !!! Asteptam sa vedem poze si sa aflam mai multe despre tine si mamica ta

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

cuscra draga ,sa-ti traiasca flacaiasul ,sa creasca mare ,frumos si tare norocos ,iar voua parintii lui sa va aduca numai bucurii si impliniri.
LA MULTI ANI !!!MIHNEA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Sorry pentru atitea greseli de punctuatie dar eram foarte suparata. Am reusit sa rezolv la una. Din strafundurile memoriei am reusit sa imi dayu seama ce cod am folosit la vremea cind am creat ID-ul si am recuperat parola schimbata. Sa vedem cum rezolv la prima adresa.

Ceva se intimpla cu mine, fac numai greseli, uit lucruri.

Noapte linistita!!!



www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Erina, nu mai merge nici parola veche, nici aia noua ? ( la cel de-al doilea cont, ma refer ) Nu stiu cum se poate rezolva, sper sa-ti raspunda cei de la customer care
greyeras, pupam micuta zburatoare si pe mamica ei. Si mie mi-e tot timpul teama sa nu cada, ca are uneori niste miscari bruste pe care nu le poti anticipa.

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

aha intre timp ai rezolvat
Esti obosita, asta-i explicatia ! E da, dar merita oboseala asta pt o fetita atat de frumoasa

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Gata, va las, ca vad ca umplu paginile pe aici... Mai am de vizionat pozele cu Cristian de afibebe, dar asta dupa ce manac ceva Mi-e o foameeeeee

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

ERINA ce fetita scumpa ai ,iar tu nu mai fi suparata ,nu se intampla nimic cu tine ,iti trebuie doar putintica odihna
NOAPTE BUNA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

LUY pofta buna ,eu savurez o cana de ceai verde .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

quote:
Originally posted by bikmaria

quote:
Originally posted by urmychance

Admirati-ne si pe noi, admirati-ne si pe noi...poze proaspete, poze proaspete....tudorel cel frumusel, mami e mandra de el...Luy ne faci o poezie?:)

http://picasaweb.google.com/urmychance/AOptaLuna




va admiram ,va admiram ,
iar astazi va si uram
LA MULTI ANI ,cu sanatate ,
sa-aveti in viata de toate.
TUDORICA fara frica
sa cresti mare baietica
!!!!!!!




BIKMARIAmamica de dulceata mica MARIA TEODORA (05-09-07) si de papanas maricel ALEX (14-07-96) Poze noi ,cu noi



Maria - super si poezia ta. Multumesc mult de tot. Avem doua poezii. Tudor va fi super incantat, eu sunt de pe acum. Multumim mamica scumpa, draga si frumoasa.

Mergi la inceput