Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (130)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

'neata!

adimercedes felicitari pt dintisor!

Rox servici usor si acomodare rapida.

Am vazut iar o gramada de bebelusi frumosi foc!

Vreau si eu caldura mare ca in tara, aici iar baga ploaie la greu, probabil pana pe joi-vineri :((

devylla si puppi e maraita si vrea numai in brate, iar de multe ori plange/maraie si-n brate. Cred ca e o faza de-a lor, desi toti imi spun c-am rasfatat-o, eu nu cred, ori? Si noi avem trompetica si pe aici spun dr cam pe la 8 luni sa-i desveti, dar cum, ca abia acum a dat mai bine de gustul ei. Puppi a primit-o sub lampa sa se linisteasca, apoi am citit eu cate ceva si mi s-a parut mai ok decat sa-si suga degetelul. O vrea doar la nani si-n carut tot la nani. In rest fara.

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

Buna dimineata si de la noi!!!
imi pare nespuns de bine ca nu mai sunt bbi bolnaviori!!!URAAAA
tare greu a fost.....
Annisia- sa stapaniti sanatosi noile achizitii si e valabil pt toate mamicile care au facut cumparaturi de la babyexpo!!!!
de ploi ..au anuntat, daR e tare placut afara si miroase totul a primavara!
de constipatie-la noi a mers cu lass baby si para....eu nu ii dau borcanele si tootul e facut in casa, atat piureul de fructe, cat si cel de legume, ieri a mancat mango cu mar super bine si a facut kk de 2 ori, deci s-ar putea si mango sa ajute la constipatie!
pupici si de la noi multi si dulci pt bb cu cucuie!!!!

Mergi la inceput