Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (130)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Afibebe, multa sanatate !

Marunzika, ia baga tu retetele ale, m-ai facut foarte curioasa . N-am auzit pana acum de supa de branza. Pupam Puppi mucios, lasa ca-i trece, nu-i da vreo 2 zile siropel, verifica sa nu cumva sa stea in curent. Eu nu-ti recomand nici o statiune de pe litoralul nostru, este ff scump si nu merita, mai bine faci o vizita la vecinii din sud, la 5 stele sunteti vip, vezi ca-s subiecte pe forum despre asta.

Carpatina, aimisiutudei !





Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

CECILIA poate totusi reusesti sa mai intri in seara asta ,daca nu ,iti urez NOAPTE BUNA .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Rox, misto cina surpriza vineri seara, io am facut-o aseara, scoici ( cica-s f afrodisiace) , eu eram cu rusii gramada, azi am aflat ca au fost interviuri pt. secretara, daca va zic ca 'a noastra-i cea mai misto', sa stiti ca de la scoici mi s-a tras !

Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

papanash multumesc frumos pt recomandari :) auzisem eu ca nu prea se merita sa mergi pe litoralul nostru, dar totusi acolo vreau o saptamana. De asta intrebam de un hotel curat/bun si direct la plaja. Poate mai sunt fete care au fost si ma pot ajuta!

Retetele le scriu maine, ok ( sper sa nu te superi pt intarziere), ca acum a adormit puppi mucioasa si vreau sa lenevesc putin, ca tare a stat iar toata ziua agatata de mine.

ramonaiani si kriss va rog sa puneti si voi numele pozelor sa le gasesc mai usor, iar se vede lenea din mine azi :))

Pozele noastre sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">"Afectiune" si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=22" target="_blank">"Ingeras in roz" . Multumim.

Piciulika pofta buna micului print!

Ma duc la votare! Mai revin!

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Am gasit una din pozele lui kriss "eu si mami" (pag 18). Votat!

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Vad ca am ramas singurica ( de fapt sunt eu si lenea mea!) asa ca ma retrag si va doresc o noapte buna si linistita.

Poate ma apuc de scris retete ;)
Am votat, astept inca numele pozelor fetelor noastre, ca se duc asa repede cele 50 puncte.

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

noapte buna tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Poza noastra din concurs este www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=39" target="_blank">Siguranta.jpg. Nu ne comapram la calitate cu Marunzika sau Sabina, dar tot papanasha noastra este. Multumim pt voturi .

Maraila mic al meu este foarte mofturos la mancare. Sau lenes ... acuma dupa caz . A papat din biberon cereale cu fructe (diluate bine), dar puse in castronel si servite cu lingurita nu i-au mai placut. Iar "tocanita" din morcov, cartof si ardei copt pe care i-am servit-o astazi doar a pus-o pe limba .



de papanasha Eliza (06.09.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna seara.

Multumesc tuturor celor care au avut mesaje pentru noi.
Celia, cu sigurata vom veni in Iasi in urmatoarele luni. Mi-ar placea mult sa ne intilnim.
Melania, daca spui ca nu se merita expozitianu are rost sa vin pina la Iasi doar pentru asta. Daria nu are nevoie de nimic in mod special. Am sa rezum deplasarile lungi doar la cele absolut necesare.

Piciulika, multumesc pentru mesaj. Am admirat pe frumosul Michael in pozele din luna a 6-a.

Nana, multumesc.
Eu va urmaresc cit pot de mult.
Ma bucur cind aud de progresele bebelusilor,admir cu incintare pozele si invat multe de la mamici. Uneri ma simt prost ca nu particip mai mult la discutii sau ca nu complimentez pe fiecare in parte.

Marunzika, noi mergem in iulie la Hotel Europa, Eforie Nord. Dupa ce am studiat ofertele de peste tot si imi ramasese inima la Delphin Resortul la care va merge Runa cu mami a ei am decis sa mergem cit mai aproape.
Si eu si sotul avem probleme cu spatele si ne-a atras spa-ul de acolo.
Au fost prieteni de ai nostri anul trecut si au spus ca au avut conditii excelente.
Iata link: http://www.litoralulromanesc.ro/eforien_europa.htm
Noi am rezervat online, platit avansul prin transfer bancar. Exista posibilitatea returnarii avansului in caz ca te razgindesti.
Poti afla ofertele si altor hoteluri din statiunile rominesti. Eu am constata ca rezervarea prin Creative Eye e un pic mai avantajoasa decit diirect pe site-ul hotelului. Probabil unde ofera pachete de servicii.
Sper ca ti-am fost de folos.

Am ramas datoare din urma cu multumiri pentru Bee si Celia.

Imi pare rau ca nu am citit restul capitolelor si spun multumesc celor care ne-au mai scris.

Pupam dulce si roz pe toti papanashii si toate dulcetele!!!


www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Pt ca se apropie Pastele, am pus o felicitare pe contul de flickr (asta ca sa va aduc aminte ca e timpul sa faceti poze si felicitari sa trimiteti rudelor )

de papanasha Eliza (06.09.07)

Mergi la inceput