Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (130)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Vroiam sa va intreb daca stiti de televizoarele alea pentru copii de la Flanco??? Sunt absolut superbe!!! Au carcasele colorate, in forma unor personaje de desene animate. Unele au inclusiv DVD incorporat sau puteti sa gasiti set din gama respectiva. Mai au si ceasuri sau CD playere cu acelasi personaj. Eu i-am luat lui Y un tv cu DVD si un CD, cu zana din Peter Pan. Este mov cu verde si arata super marfa. Inclusiv telecomanda este in forma de bagheta magica si are o steluta in varf care se aprinde. Sunt foarte distractive.
Va pun mai jos linkul cu oferta lor, dar au mult mai multe modele. Eu am fost in Flanco din Orhideea, nu stiu daca se mai gasesc si in alte magazine de profil...

http://www.flanco.ro/catalog.asp?catalog=58


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Salut mami Luy!!! La mine cand e de umblat brambura si rost de shoppingareala... Ehe-heee, pai se schimba treaba neicusorule. Sunt spirt!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Uitati despre ce vorbesc...

http://good-times.webshots.com/photo/2248985130101620375nxqHye


Ultimas poza din album este noul CD player al baiatului meu. Hihihihii....


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Sim, Baby Expo e la Sala Polivalenta? Aveau premergatoare? Oare pana la ce ora au azi deschis??? As trage si eu o fuga pana acolo. Si sa ma opresc nitelus la Cafeneaua Actorilor, ma gandesc... Hmmm....


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Luy, cred ca nu poti vota daca te-ai inscris pe forum dupa anuntarea concursului, exact din cauza asta, cu useri falsi.
Dar cine s-a inscris inainte, bagati tare sa castige Marunzica! e pe locu 2! (eu am deja aparat foto , nu tin sa castig)
Stelutele: ai dre[tu la 50 de stelute pe care le im[arti cum vrei, dai la 10 poze 5 stele sau la mai multe cate 2, 3.4, una...
Annisi,a am vazut si eu televizoarele alea, au si la Flanco obor.
da eu abia astpet sa se strica asta vechi pe care il avem, vrem sa renuntam de tot l TV. Deja la busteni nu avem si e super fain dara teveu.
Ma rog la Dumnezeu sa renuntam inainte sa-si dea seama Gh ca se poate uita. Daca ma nimeresc cu el cand e apartu aprins vrea sa se holbeze.
ori eu nu vreau sa-l nenorocesc. Sub 3 ani e total interzis televizorul. Sunt si niste studii de specialitate ...cele mai naspa consecinte sunt autismul si www.adhd.ro/RO_ADHD_Content_1.jsp?page=14" target="_blank">Adhd

acu ce sa zic...un film disney n-o sa omoare pe nimeni(dupa 2 ani jumate minim, bineinteles) Sofia scapase rau de tot la TV. Are perioade in care se uita 3 ore la rand . Ne-au salvat pianul si desenul. Insa, e adevarat, ea a avut voie la Tv doar la 2 ani si 7 luni, cand a facut varicela.Inainte nu.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Adi, la multi ani de 6 luni pt printesa! sa stii ca pe Gheorghe nu l-au felicitat fetele pana nu a implinit parca 3 sau 4 luni :)) dar nu m-am simtit nicio secunda suparata.
Sincer, in afara de pkacerea pe care o am citind ce mai inventeaza Luy, pe mine ma cam lasa rece "aniversarile". Mi se pare cam copilreasca faza asta cu felicitarile. Dar intr-adevar, la 6 luni e altceva. E o suma rotunda, un fel de prag care a fost trecut.
Insa nu se poate sa nu va felicit ca mananca asa frumos. Bravo Lisa!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna,
in sfarsit am dormit si eu linistita, Miru s-a trezit doar la 4 si la 7, pai asa mai merge, pot sa fiu si eu in randul lumii

Sabina ti-am trimis PM aseara, da nu stiu daca ai primit ca s-a blocat forumul, a mai trimis niste mesaje care nu au aparut




poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ti-am si raspuns la PM! ai primit raspunsul?
Bravo Miru! si Gh s-a trezit la 5 si-un sfert si la 7 jumate.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by Sabina

ti-am si raspuns la PM! ai primit raspunsul?
Bravo Miru! si Gh s-a trezit la 5 si-un sfert si la 7 jumate.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




acum m-am logat , nu vazusem

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Si eu am scis un mesaj de 5 ori aseara, pana m-am prins ca nu merge forumul.
Asadar Prisi, eu nu alaptez deci vreau si eu dieta, te roggg.
Annisia, am vazut un bb Yannis baiat mareee. Dragul de el, ce se mai distreaza. E mortal cand doarme pe jos.
Piciulika .
Adimercedes, felicitari ptr diversificare


Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput