Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (129)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Vaiii, ce tare e aia cu metroul!!!! Dumnezeule!!!! Uite vere la aia socializare...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Vaiii, ce tare e aia cu metroul!!!! Dumnezeule!!!! Uite vere la aia socializare...


Micul Yannis creste mare





e tare faza cu metroul, da nu cred ca-ti doresti asa socializare

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Andreea posibil sa fie si laptele...data viitoare sper sa-mi iasa
papanash mortal filmuletul,am ras cu lacrimi...
Prisi o fi ceva trecator,cu nemancatul asta..

Eu sunt grasa rau...m-a cadorisit prietena mea cu niste blugi Levi's marimea 30-32 si nu ma cuprind la burta,ce ciuda mi-e!Tot zic ca merg si eu la sala,la sauna,dar musai sa-mi fac timp...ma intreaba unii daca vine bebe2..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea1002 spune:

quote:
Originally posted by prisi

quote:
Originally posted by andreea1002

Am mai descarcat si noi cateva pozici.
Daca vreti sa ne vedeti, poftiti www.flickr.com/photos/mirunaioana/?photo_deleted=2402283963" target="_blank">aici

Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)



ce falcute are albastrica

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)



o pup eu toata ziua pe ele si cred ca de-aia au crescut asa...

Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:


Carpatina, marfa.
SI aia cu metroul e dementiala!
Annisio . Cand citesc ce mancarica-i dai lui Yannisucu, mmm. Vreau si io! Si nu mai vb de kg, da? S-a auzit? Ca eu am o problema mare cu kg astea de care nu scap nici deloc. Brrrr. SUnt tot grasa si frumoasa.
Celia

Fac un apel catre: si_bv imi lipsesti.
Andries haide o tzara pe la noi
diwana tu unde umbli?
devylla, cum e mogaldeata?
Si mai sunt multe suflete dragi mie, dar plange fluturasul si trebuie luat in brate. Manca-l-ar mama pe el de bebelash dragalash.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Celia, Yannis Banannis e super ok. Creste foarte frumos!!! A recuperat scaderea in greutate, papa bine si se dezvolta pe zi ce trece. In fiecare zi face cate ceva nou. Astab cu vorbitul e fumata deja. Are o noua pasiune pentru telecomenzi. I-am luat una mai mica lui, sa se joace cu ea. Este extrem de ambitios. La modul ca daca isi propune sa faca ceva, chiar daca ii distragi atentia pe moment, te asteapta politicos sa-ti termini vrajeala si apoi se reapuca de ce avea dansul in cap.
In continuare l-am tinut in plimbari si socializari, pentru ca am exemple negative si nu vreau ca Y sa devina un plangacios si un mamos. Cu toate astea, zilele trecute mi-a facut bucata si atata s-a smiorcait la niste prieteni, de a trebuit sa facem cale-ntoarsa... A facut greseala tipa la care eram sa-i ia telecomanda din mana, pentru ca schimba posturile la tv... De acolo nu ne-am mai inteles cu el, chiar daca i-am pus la dispozitie toate telecomenzile si mobilele din casa...
Ii place rau sa iasa afara. E singurul moment cand reusesc sa-i schimb pampersul fara dans si sa-l imbrac fara piruete - cand ii spun ca iesim la plimbare... Apoi sta cuminte in caruciorul lui si priveste tot ce misca. Isi canta singur, da din picioruse, striga, chiuie; nu se poate sa nu-l remarci pe strada... Hihihihi...
Dar e ok si super cumintel. Abia astept sa mai creasca nitelus si sa inceapa sa vorbeasca. Oare ce voce o sa aiba???? AAaa si dupa aia sa se opreasca din crescut! Sa ramana acolo, la stadiul cand poceste cuvintele...
Daca nu se poate, o sa-mi fac mereu cate un bebe nou, ca sa am si io jucarie... Hihihihi...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Annisia, multumesc.Il pupacim pe Yannis mult ca e un copil cu personalitate puternica si care ii da mamicii lui multe satisfactii.Toate cele bune.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Nanita, daca tot nu slabesti, nu vrei si alea 15 kile ale mele? Tot grasa si frumoasa o sa fii...
Si_bv este super ok. A nascut cumnata ei un baietel de 3.400 si 50 de cm (parca). Si acum are grija de ea. Apoi vor sta o perioada impreuna, la ea acasa. Mi-a spus ca este destul de ocupata si probabil ca va fi si mai si dupa ce vine si bebelusul nou nascut acasa... I-am spus sa ia lectii ca e in teste, sa vada cum e cu doi bebei... HIhihihi... Lasa sa-i traiasca si minunea de Rai si nepotelul, sa fie sanatosi si sa aiba parte numai de bucurii!!!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Carpatina multumim ca ne-ai mai descretit fruntile

Celia

Andreea1002 pupam Mirunica frumusica,imi place poza cu basmaluta..

Annisia si Miru a mea e indragostita de telecomanda...taica-sau i-o da,eu o cam iau..pupici lui Yannis Banannis.

Va pup si va doresc o zi faina!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Annisia
nu se poate sa nu-l remarci pe strada...


bah... io' nu l-am vazut...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput