Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (129)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

cecilia, si eu ii mai dau cate un biscuite fetii sa stii,il haleste de n-ai vazut

noapte buna la toata lumea,sa visati cu ingerasi


_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by NanaMotoc



P.S. Imi pare rau ca Teo a reusit sa o determine pe Yaia sa ia o pauza si ea. Pacat.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!



Nu asta mi-a fost intentia,Nana draga!
Poate e o concluzie trasa prea devreme...

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Heyyyyy,hai ca m-am trezit cu noaptea-n cap din motiv de tratament!Vine cineva la Babyexpo?Azi incepe!
M-as duce sa-i iau scaun auto lui Mihnea si poate gasesc vreo oferta la Inglesina,in prima zi de targ au de regula promotiile!mai am nevoie si de la Avent de cate ceva,plus inspectarea ofertei de borcanele!
Raportez dupa amiaza ce si cum!
O zi faina,relaxanta,fara nicio incrancenare va doresc!

PS.Vai, Piciulika,am ras de m-am spart de dedicatia primita de matrozul zulufat de la unchiul lui!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by NanaMotoc
Yaia sa ia o pauza si ea


Sa nu te puna necuratul sa faci asa ceva Yaio.. ca... nu stiu ce-ti fac - ma mai gandesc un pic si-ti zic-

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

http://stiri.rol.ro/content/view/119175/96/

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

hadeti bre, nu poate omu sa intre o zi pe forum si credeti ca a luat pauza:)), hai sa nu mai fim asa stresate, suntem fete mari


Nanutza, ce-ti mai face picioru, cu ce te-ncalti pana la urma?

va pup , merg la masaj, asat daca nu intarzii, ca ne-am sculat toti tarziu. pfiiiiiiii.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

Buna dimineata....am lipsit motivat din motive de rares care a luat pana la urma viroza.....si ne-am plimbat pana la spital, unde am asteptat o vesnicie!
rezultatul este ca m-am speriat degeaba cu luca care nu avea scarlatina, ci alergie la augmentin, drept care lui rares i-a dat alt anitibiotic!
eu nu puteam lipsi asa ca am luat si eu, deci a fost o feerie, care am impresia ca nu se mai termina!
luca e bine, rares e....vai de c...u lui, cu nasu varza, medicamente multe, e sacait, nervos, ca sa nu mai pomenesc de mine!
sper sa ii fie mai bine, abia astept sa-l scot afara!
citesc din urma si revin!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crishtina spune:

Neatza si de la noi!

Multumim de urari, pt ieri.... Robert are 7 luni!! Nu imi vine sa cred Ma bucur in fiecare zi de progrese...deja vad ca intelege cat de cat Foloseste dintisorul, ca doar nu i'a crescut degeaba...insa pe mine ma doareeeee tot ii zic sa nu muste, dar cred ca il deranjeaza gingia la celalalt dinte...altfel el e cuminte [:P] Sper ca la dintii de sus sa nu fie asa rau.
ca ne'ati "ascultat" si multa sanatate tuturor!

Crishtina & Robert
09.09.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by mihailescu teodora

quote:
Originally posted by NanaMotoc



P.S. Imi pare rau ca Teo a reusit sa o determine pe Yaia sa ia o pauza si ea. Pacat.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!



Nu asta mi-a fost intentia,Nana draga!
Poate e o concluzie trasa prea devreme...

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii




De regula nu fac afirmatii nefondate!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

hei, saluti! ce mai faceti?
Vroiam sa va intreb ceva: cum strecurati branzica pt bb? tifon? de unde-l cumpar? mersi!
Sa aveti o zi buna, ca acum de cand s-a mai incalzit...iesim si noi la plimbarica ca tare e bine.

emma

Mergi la inceput