Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (22)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by ramonab

Hai sa nu exagerez, nu toate mesajele mele sunt ignorate, dar cateodata trebuie sa va atrag atentia cu ceva, iar ultima postare a mea era f importanta pt mine pt ca va anuntam ca am implinit si noi trei luni, ceea ce era un motiv de bucurie pt mine si as fi vrut sa impart cu voi aceasta bucurie.Se pare ca nu am avut cu cine.Imi pare rau

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008
http://community.webshots.com/album/562622931EnvRDd?start=24



acum pun eu boticu!!cum n=ai avut cu cine?n-ai zis ca eu ti-am scris??eu sunt nimeni??offf stiu cume si eu am scris de multe ori fara sa gasesc mesaj, si nu suntem singurele!e normal sa se intample asa, mai ales de cand suntem cu bebicii care ne ocupa atata timp, eusincer citesc tot,uneori foarte pe fuga, ca nu reusesc altfel, si sincer as vrea sa raspund la multe fete, da tot nu apuc, apoi si dupa 3 zile ma gandesc ca n-am scris mamicii cutare si vroiam..apoi ma gandesc ca e trecuta..si ui asa..se intampla
pup fata sa=-i treaca!si pe razvanel s-o faca pe mami sa zambeasca!!!

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by stoisor

numai eu bantui pe aici singura???

Sara Ioana 15.02.2008


POZE CU MAMI SI SARA

ALBUM ZUZE

asa a intrat Sara in viata mea



stoisor amfost si eu pe aici,da n-am apucat sa scriu caci robert e tare marait..acum vad ca a adormit..iar eu trebuie sa ma imbrac sa fug la scoala..
mersi pt intrebarea de dimineata,ai avut dreptate ,cred ca era un pic incalzic, caci n-a mai trecut temp. de 37!

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

quote:
Originally posted by stoisor

pai cu asa un Razvanel mai merita sa pui buza la niste fleacuri??....imi spui mie te rog cum ai facut pozele alea 3?ultimele 3 de ex asta http://good-times.webshots.com/photo/2306427380102497651vUznML
daca se trezeste Sara plec la papa sa nu te superii da
si fetele cu intalneala de maine.....DISTRACTIE PLACUTA

Sara Ioana 15.02.2008


POZE CU MAMI SI SARA

ALBUM ZUZE

asa a intrat Sara in viata mea




Am un program de modificat poze, Photoimpact se numeste.Chiar acu mai modific o poza cu noi trei.

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008
http://community.webshots.com/album/562622931EnvRDd?start=24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

stancuta , eu am luat salteluta din magazin . iti dau lista cu magazin din bucuresti ,suna si intreaba daca o au pe stoc. bafta

BELLI reclama - reclama mascata Sos. Stefan cel Mare nr.15, sector 2
Tel: 021.210.08.04
Luni - Vineri: 10:00 - 19:00, Sambata: 10:00 – 14:00

LUCKY BABY Sos. Mihai Bravu nr. 296, sector 3
Tel: 021.323.00.56 * Fax: 021.326.00.56
Luni - Vineri: 09:00 - 21:00 Sambata: 10:00 – 18:00
www.luckybaby.ro, office@luckybaby.ro

PREMAMAN Calea Dorobantilor nr. 89, sector 1
Tel: 0723.218.357
Luni - Vineri: 10:00 - 20:00, Sambata - Duminica: 10:00 – 18:00
www.premaman.ro, office@premaman.ro

VIP BEBE Bd. Nicolae Titulescu nr. 81 - 87, bl. 10, sector 1
Tel: 021.222.32.44 * Fax: 021.222.32.42
Luni - Vineri: 09:00 - 21:00, Sambata: 10:00 – 19:00
www.vipbebe.ro, office@vipbebe.ro

VIP BEBE MARKET Sos. Pipera nr. 48, sector 2
Tel: 0766.310.317
Luni - Sambata: 10:00 - 20:00
www.vipbebe.ro, office@vipbebe.ro


Irina de Matei

1001 MODURI DE A DORMI
FILMULETE
DRAGOSTEA MEA
BOTEZ
CUM CRESTE BEBE
ALBUM ZUZE




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

multumesc pentru pontul cu programelul,il caut pe net poate il pot descarca de pe undeva.....acum pregatesc laptele si astept ca da semne de trezire printesa mea....te pup
Moni ma bucur pt Robi

Sara Ioana 15.02.2008


POZE CU MAMI SI SARA

ALBUM ZUZE

asa a intrat Sara in viata mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Ramona La mult ani pt bb Razvan. Sa creasca mare si sa ramana la fel de frumusel.
Io in ultimul timp citesc mai din joi in Paste forumul pt ca bbica mea ma solicita non stop. Nu fi suparata si nu te simti ignorata.

Shose si Pipetzica

www.flickr.com/photos/10814074@N07/" target="_blank">Poze

Sunt mare

Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

quote:
Originally posted by stoisor

multumesc pentru pontul cu programelul,il caut pe net poate il pot descarca de pe undeva.....acum pregatesc laptele si astept ca da semne de trezire printesa mea....te pup
Moni ma bucur pt Robi

Sara Ioana 15.02.2008


POZE CU MAMI SI SARA

ALBUM ZUZE

asa a intrat Sara in viata mea



daca il vrei ti-l trimit pe messenger


Mami de Razvan-Matei,09.01.2008
http://community.webshots.com/album/562622931EnvRDd?start=24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Am pus o poza cu noi trei, sper sa va placa, tocmai am prelucrat-o cu PhotoImpact.
Scuze ca am fost suparici, mi-a mai trecut.

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008
http://community.webshots.com/album/562622931EnvRDd?start=24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

uffff de cate ori cineva are impresia ca e invizibila imi aduc aminte de momentul meu glorios d invizibilitate :-)

deci, sa le luam pe rand
in iunie avem intalnirea de 10 ani de la terminarea liceului si eu sunt cat o balena esuata, acum si-au gasit si astia sa ne intalnim .sa inceapa toti sa isi laude vilele cu piscine si mai stiu eu ce. o sa il iau si eu pe Matei si cumziocea cineva ii pun un tricou haios inscriptionat "Investitie pe termen nelimitat "
daca a trecut cineva prin experienta reintalnirii ,aveti idee ce cadouri am putea face profilor?

si al doilea luru ,mai important.Matei a inceput sa faca cojite in cap, stiu ca sunt normale ,numai ca in crestet are 3-4 locuri unde s-au format niste cruste galbene,nu stiu cum sa le descriu.parca ar iesit ceva din piele si s-a uscat galben .nu stiu atfel cum sa va spun.aveti idee ce poate fi ?pielea nu este iritata ,rosie ,nu are zgarieturi sau bubite

Irina de Matei

1001 MODURI DE A DORMI
FILMULETE
DRAGOSTEA MEA
BOTEZ
CUM CRESTE BEBE
ALBUM ZUZE




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Felicitari clopoteilor care au mai pus o lunisoara zilele astea, in care eu nu am mai intrat Sa cresteti mari, frumosi si fericiti sicsa ascultati de mamici
Ramona foarte frumoase pozicile, iar Razvanelul tau e un zambaret si jumatate! Eu nu reusesc sa o prind zambind in poze. Am un aparat care declanseaza destul de greu si pana fac io poza au trecut deja 3 zambete Ia sa caut si eu programelul pe net


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria
Atat sunt de mare
Botezul minunii Thea Maria
Poze cu hainute primite si rochita de botez + matusile mele
Am 2 luni

Mergi la inceput