SUPERDIETA o noua etapa (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

si eu plec...pupiceeeeeeeeeeeeeeeee

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nora2005 spune:

quote:
Originally posted by bretonica

si eu plec...pupiceeeeeeeeeeeeeeeee

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"



Eu maninc mere la greu...sa-mi treaca si foamea si nervii cu care am venit de la servici. M-am saturat de tot ce maninc...nu mai am chef nici de ciuperci, nici de masline...vad ca doar merele ce le suport azi...uffff ...si mai e pina pe 27

Nora

Start slabire: 16.03.2008
Finish 6 weeks:27.04.2008
16.03: 79.5; 39.1; 47.7
19.03: 78.0; 38.2; 48.3
24.03: 75,2; 36.3; 49.2
02.04: 74,0; 35.5; 49.5

"Invingatorii sunt cei ce fac lucrurile sa se intample.
Invinsii lasa lucrurile la voia intamplarii."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Am mancat o salata de varza rosie cu marar si otet de mere ... un caston intreg acu pot sa omor puricele de burta mea

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Ciao dragelor , vad ca e mare inghesuiala aici.
Bretonico felicitari vad ca m-ai ajuns si m-ai si intrecut
E greu!?!?

la toate si spor la slabit!

p.s. : imi e dor de voi si ai intru cateodata sa va citesc



Aida
voteaza www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">10 gherute pictate ... multumim
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

quote:
Originally posted by aidaciolac

Ciao dragelor , vad ca e mare inghesuiala aici.
Bretonico felicitari vad ca m-ai ajuns si m-ai si intrecut
E greu!?!?

la toate si spor la slabit!

p.s. : imi e dor de voi si ai intru cateodata sa va citesc



Aida
voteaza www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">10 gherute pictate ... multumim
POZE
Matza Emma in actiune





AIDUZOOOOOOOOOOCE BUCURIE SA TE VAD...MULTUMESC MULT,TI-AM ZIS CA ALERG DUPA VOI.....CIND TE INTORCI??..ce vesti ne mai dai de emma??...te pup tare tare si sa mai vii pe la noi

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...am fost si eu la coafor fetizelor...m-am facut albastra se vede???...cam greu mi se mai citeste idu

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

bretonico ma intorc. Nu stiu cand dar curand sper. Sa ia husbantu baterie la cantar
Asa ca grija mare ca vin cu un nou si bine uns ar fi bine pt inceput sa il puneti pe mine

si spor la slabit!

p.s.: eu nu vad albastreala parca aveam si io mov. Voi vedeti movul meu ca eu nu



Aida
voteaza www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">10 gherute pictate ... multumim
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

quote:
Originally posted by aidaciolac

bretonico ma intorc. Nu stiu cand dar curand sper. Sa ia husbantu baterie la cantar
Asa ca grija mare ca vin cu un nou si bine uns ar fi bine pt inceput sa il puneti pe mine

si spor la slabit!

p.s.: eu nu vad albastreala parca aveam si io mov. Voi vedeti movul meu ca eu nu



Aida
voteaza www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">10 gherute pictate ... multumim
POZE
Matza Emma in actiune




DA,DA...EU VAD OLECUZACA DI MOV..SI EU TATA ALBASTRA...VINO,VINO..CA ATATA M-AM MAI BATUT PTR FUNCTIA CU ...CIND AVANSAM IN MESERIE,CIND MI SE LUA TITLUL...ACUM CICA SUNT IARA IN PROBA...ASA CA HAI,CA POSTU ESTE INCA LIBER...SI AI VAZU CE FRUMOS CINT IN FIECARE SEARA PE AICI?..TE PWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWP

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nora2005 spune:

Eu sunt cam...demoralizata Cred ca sunt intr-o perioada de.... stagnare, asa ca nu stiu daca o sa am cu ce sa ma laud maine dimineata la raport ...Si asa cum am scris mai devreme, m-am saturat sa maninc acelasi lucru...nimic nu-mi mai place , as vrea si altceva


Nora

Start slabire: 16.03.2008
Finish 6 weeks:27.04.2008
16.03: 79.5; 39.1; 47.7
19.03: 78.0; 38.2; 48.3
24.03: 75,2; 36.3; 49.2
02.04: 74,0; 35.5; 49.5

"Invingatorii sunt cei ce fac lucrurile sa se intample.
Invinsii lasa lucrurile la voia intamplarii."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Sigur ca vad si mai vad si multe fete ambitioase , pai chiar ca imi faceti pofta sa intru iar in hora.



Aida
voteaza www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">10 gherute pictate ... multumim
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput