Bucurii de sept-oct 2006 (118)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Legat de nemultumirile fetelor am mai multe de spus:

1. Daca tot voiati sa scrieti ceva puteati sa veniti cu ceva despre copii sau macar sa va spuneti doleanta frumos, fara sa deranjati pe nimeni, cum au facut Flavia Ramona si Danidani, bine ati revenit!

2. Cred ca au fost primite bine de fiecare data cand au scris ceva, nu-mi amintesc sa nu fie bagate in seama, sunt mai multe mamici de aici care nu au fost de la inceput cu noi si s-au adaptat f bine, totul e sa vrei.

3. Pt mine nu conteaza prea mult listuta, si eu am fost trecuta pe mai multe liste de pe diverse forumuri si n-am avut nici o pretentie atata timp cat n-am scris prea mult acolo.

4. Am avut si eu perioade cand am simtit ca nu am ce sa spun, cand a fost copilul bolnav, cum a zis si Lili, parca nu aveam ce sa spun, era o atmosfera asa de vesela pe forum si am simtit ca poate nu ma intelegeti... pur si simplu asa am simtit, dar mi-am revenit repede.

5. Poate ati observat ca nu mai intreb demult de nimeni, nu-mi face placere sa strig in gol fara sa se raspunda la apel... ma simt aiurea, desi stiu ca lumea citeste... am mai intrebat de cineva in momentul in care stiam sigur ca are o problema sau e Bucuria bolnava si eram ingrijorata.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Roxana ce crema v-a recomandat, chiar te rog sa te uiti.

Am vazut poze cu Emma si Bogdan, tare simpatici mai sunt.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata! Monique, multumesc pentru ceai! Dau si eu o cafea
Cristina, o asteptam si noi pe Daria! ... Pe data de 11 [:)))]
Alexutza, azi cum te simti?
Mephala, sa ne anunti cand putem vota iar, eu abia astept.
Lilina, ai dreptate, e mai usor sa critici decat sa lauzi.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

quote:
Originally posted by alexutza_26

quote:
Originally posted by Mirabelac



Daria te rog eu frumos fa un pui de bine si iesi azi la lumina! Sa vezi tu ce familie frumoasa te asteapta, un fratior nazdravan, o mamica si un tatic care te iubesc mult, nu de alta dar azi am zis eu ca vei sosi, te rog, fa-mi pe plac.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)






Asa deci???? Se merge pe pile si relatii???? Eram siguura....Daria - vezi cum faci si nu te lasa influentata!!!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!



Pai normal, nu asa se fac toate la noi? Te mai dai bine pe langa unul sau altul sa-ti faci interesul.

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

quote:
Originally posted by Mirabelac



Daria te rog eu frumos fa un pui de bine si iesi azi la lumina! Sa vezi tu ce familie frumoasa te asteapta, un fratior nazdravan, o mamica si un tatic care te iubesc mult, nu de alta dar azi am zis eu ca vei sosi, te rog, fa-mi pe plac.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)




Mira, m-ai binedispus de dimineata. Merci!

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

La multi ani fericiti, Tasia!

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Buna dimineata!

Xandrutza, ce sa bufnitez ca ne-am enervat si eu si Itzy aseara ca nu mergea DC, nu se incarca deloc. Si vroiam sa modific lista, nu de alta .

Mira , Lilina .

Cristina, bine ca nu ai nascut, sa pun centralizatorul pe prima pagina dar de azi ai "liber" .

Dani, f dulce ranjita mica .

Tasia, LA MULTI ANI!





_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15.5kg lost 7.5kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Carmen nu scapi de mine asa de usor, ce naiba e spamul asta, nu esti revoltata, ca aveai destule puncte. Eu nu pot sa inteleg...

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

LA MULTI ANI TASIA, sa ai parte de sanatate, fericie si noroc

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns festina spune:

Buna ziua mamici

Am aparut si eu ... incurajata de cateva postari si de Alexandrina.

Si eu ma bucur ca existati si spun sincer acest lucru ... faptul ca aparem sau nu pe listuta nu are mare importanta ci faptul ca atunci cand am avut o nelamurire sau o intrebare aici am gasit mamici care mi-au raspuns si asta este cel mai important lucru.
Ultima data cand am postat a fost inainte de a pleca in concediu in martie, iar la intoarcere am avut o gramada de probleme la servici, am urmat un curs de o saptamana de dimineata pana seara care m-a facut sa ma simt din nou studenta (si ce greu e ..... :))), am avut si un deces in familie (bunicul sotului) .... nu e o scuza dar uite asa n-am mai reusit sa va scriu nimic ...
Cand absentezi o perioada mai lunga e un pic mai greu sa reiei legatura, dar e clar ... vina e doar a noastra, a celor care nu scriem ... nu putem acuza pe altcineva ca ne neglijeaza, ca ne sterg de pe o listutza atata timp cat si noi facem acelasi lucru ... ni s-a raspuns cu aceeasi moneda. Au fost mamici dragutze care ne-au strigat de atatea ori ... nu am raspuns, deci ... ABSENTA NEMOTIVATA, cu atat mai mult cele care am si citit si nu am raspuns. Chiar daca candva te-ai inscris, la mai multe absente esti exmatriculat ... ca la scoala!!! Fara suparare!!!

Eu va pup pe toate de la A la Z cum spune Alexandrina si sa nu uitam ne bucuram de lucrurile simple, de primavara frumoasa care incepe, de o raza de soare, de o floare ... sa luam exemplu de la copilashii nostri ... eu nu ma satur sa ma uit la Raducu cum descopera lucruri noi, chestii marunte si simple si parca le redescopar si eu cu aceeasi bucurie.




Mergi la inceput