Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (44)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Ciao!!!!!

Fetelor, multumim pt. urari pt. dl. sot ... un pupic la toata lumea . Noi am tot sarbatorit zilele astea ... pe-acasa, pe la altii .. abia azi ne-am intrat in normal. Dar oricum, Silvia s-a comportat ff bine ... nu a mai respecata intocmai programul ei de somn cu atata agitatie in jur, dar nici nu a dat probleme. Azi in schimb a recuperat ... doaaarmeeeee !!!! Si eu la fel, imi propusesem sa calc cele 2-3 lucruri spalate sapt. trecuta ca sa nu raman in urma, dar am adormit bustean langa fiica-mea . Acum astept sa se trezeasca si ea si sa mergem la o inghetata ...

Trec si eu printr-o usoara depresie ... ma vad urata, grasa si neingrijita ... imi cade parul fff mult si cred ca il mai tund (putin mai mult) ... sper sa ne revenim ....

adina -

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Petro, eu cred ca ai vazut o poza de-a mea si n-ai de ce sa te simti deprimata, ai-s eu, nu tuuu! lasa ca o sa ne treaca candva!
Dar bine ca ati sarbatorit asa frumos, si asta-i fain, nu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Aaa, da, aia da ... am sarbatorit frumos. Eiii ... am vazut eu poza cu tine, nu esti chiar asa cum zici. Eu am anulat aproape toata oglinzile din casa, ma uit in ele doar pt. strictul necesar ... dar ma mai apuca nebuneala cand ma vad in vreo vitrina, masina etc ... si cand vad ca nu ma mai incap lucrurile vechi ... sau imi vin, dar cu greu ...

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Petro, mie inca nu-mi vine nici o pereche din pantalonii vechi, dar nici pe departe! adica unii nici nu-i pot trage in sus, asa ca... nu mai zic nimic! Dar cunosc senzatia cand ma vad pe neasteptate intr-o vitrina si ma sperii! Nu-mi vine a crede ca-d eu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Da, asa-i atunci, cunosti despre ce vorbesc ... ooofff ..

Fata mea doarme de l ora 13.00 si nu s-a trezit nici acum ... Sa o trezesc? Vreau sa ies cu ea ... si ma gandesc la noapte daca o mai dormi ...

Si unde mai pui ca am mancat zilele astea tiramisu' in disperare si am crezut ca o s-o afecteze cafeaua di el ... da' de unde ...

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

S-a trezit !!!!! Plecam la plimbare ... ne mai auzim !!!! Ciaooooooo !!!!!

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelone77 spune:

Salutare gagici!

imi pare rau si mie ptr ce s-a ales de concursul cu poze...
Miha- eu una nu sunt suparata pe tine si sper ca nu ai de gind sa ne parasesti, da?

Aralia- bafta in continuare!!

Amy- am gasit apartament , acum asteptam sa mergem cu evaluator si sa vedem ce mai zice banca...Inca nu stim unde stam din 17 aprilie pina ne mutam in apartam pe care il cumparam

Eu am vesti bune: bebelina mea ride in hohote daca e gadilata si se intoarce singura de pe spate pe burta si invers...

Pupici!!!

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by nelone77

Salutare gagici!

Aralia- bafta in continuare!!

Eu am vesti bune: bebelina mea ride in hohote daca e gadilata si se intoarce singura de pe spate pe burta si invers...

Pupici!!!

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77



Stiam de la inceput ca poza mea nu are sanse de castig...dar am vrut sa ma laud cu "fetele mele"...
Mie imi pare rau de Miha, pozele ei sunt mai misto!

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Nelone, nu am inteles asa bine de ce trebuie sa parasiti apartamentul? Ca nu va mai "vrea" proprietarul, stiu, dar de ce? A expirat contractul?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

gina..bine ai mai venit pe la noi..wow cata grasunelul si la tine!

miha..sry..ce s-a intamplat cu pozele?

alina, imi pare rau de greva..Doamne, bine ca am scapat!
bai, voi va plangeti (adina, petro)..da eu ca la 5 luni dupa nastere tot nu intru in nadragii de dinainte...
nela..cat mai e un apart in BUc?

ma duc sa termin tortul pt sotul meu..de azi dim tot lucru la el.:):)

petro..apropo..cum e viata lg un berbec?..si un scorpion..hihihi

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput