Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (126)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Annisio, parca ziceai ca-ti doresti una bucata fata. Acum te-ai razgandit? Vrei tot baiat? Lasa tu, mai bine fata, sa te ajute si pe tine cu scarile cand n-oi mai putea...



=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Slippers, vezi de ce se umplu capitolele cand apar eu? Ca nu conteza ca n-am cu cine.. eu vorbesc...

Si acum imi fac si capitol nou... he he he

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

Cum ziceam...

capitol nou aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Lasa Carpatino, mai bine baieti... Socra-mea a avut la dispozitie trei, cu tot cu sot, si nu a spalat o farfurie in viata ei, nu a tocat o ceapa, nu a sters praful si cate si mai cate... Eu i-am luat deja scaunel lui Y, cand va sta in picioare sa treaca la chiuveta, ca doar nu l-am facut degeaba... HIhihihi....


Teodoran, super veste!!! Felicitari si sarcina usoara in continuare. Poate imi dai si mie reteta soro, sa ma scapi de-o burta in plus. Mai vreau cel putin doi, dar parca nici sa-mi fac corpul acordeon nu-mi convine...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Am venit de la revizia de 6 luni.
greutate 9.100, lungime 72 .
a plans f. putin, a smuls stetoscopul din urechea doctoritei, s-a catarat pe ea pana la umeri cand l-a luat in brate, a sarit pe cantar de zicea asistenta ca e numai bun de dat la reparat ( cantarul ).
n-am platit revizia ca era inclusa pe asigurare.

Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput