Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (123)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Multumesc, Sabina!Vai, vai, deci asa cu degetelul? Stii care e temerea mea, sa nu razi...dar am vazut un baietel cu degetul deformat de cat a supt pe el...Ma gandeam eu ca nu e ok Danone, recomanzi ceva?

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna seara Tuturor!!!
sarbatoritilor din ultimele zile

Annisia

Felicitari bebelusilor curajosi care s-au ridicat, celor care le-au iesit dintii si sanatate celor bolnaviori.

Felicitari Gabriela, mami de Sara pentru articlo. E super sa ii arati Sarei povestea inramata. Mi-a placut mult poza cu ea pe burtica si portretul vostru de familie. Sunteti o familie foarte reusita.

Noi nu avem vesti notabile. Am inceput un proiect si imi cam maninca din timp dar va urmaresc ori de cite ori pot.

Daria e bine, de astazi a inceput sa manince banana. Ii place foarte mult.

In rest adorabila ca intotdeuna. Nu da semne evidente ca vrea sa inceapa mersul de-a busilea dar incearca de zor sa se ridice in fundulet. Cred ca unde e si mai durdulie.
Pe curind cu vesti numai de bine!!!





www.flickr.com/photos/23256333@N02/sets/" target="_blank">Poze Daria ianuarie-februarie-martie
www.flickr.com/photos/26805627@N00/sets/" target="_blank">Poze Daria
www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

La multi ani, Annisia !
Sa ai parte de tot ce-ti doresti !
Cadoutzul tau e www.flickr.com/photos/septoct2007/2377532295/" target="_blank">aici, dar trebuie sa te loghezi pe contul comun ca sa-l poti vedea

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

buna seara,

acum mi-am terminat si eu treaba.dupa o noapte alba si o zi foarte grea nu pot sa dorm.

Cristi a fost tare cumintel astazi.A papat bine.De la 9 doarme.
Eu acum am mai pus o masina la spalat.Sper sa ma prinda si pe mine somnul ca altfel o iau razna.



AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

cristi

sunt mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

buna seara ,buna seara ,mai primiti mamici intarziate ? cu absente nemotivate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Ma doare foarte rau in gat, aveti idee ce as putea sa fac ?

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

imi pare rau ca nu am mai reusit sa intru ,dar Alex a avut foarte mult de recuperat la scoala asa ca nu am avut incotro ,am facut compuneri ,inecuatii ,am invatat de traci ,de lichene si cate si mai cate , bieti copii ,ii chinuie prea tare si cu scoala asta ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

LA MULTI ANI ANNISIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uff am reusit sa nu treaca ziua si sa nu urez sarbatoritei de azi

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Multumim mult pentru gandurile frumoase!
Va imbratisam pe toate cu mult mult drag.

Revizia de azi: 8.080kg(era inainte de masa), 68.5cm, 41,5 circumferinta capului. SUntem mai mult decat multumiti.

Myral, felicitari ptr perseverenta cu diversificarea.
Am inceput si eu de 3 zile cu suc de mar, dupa ce ieri a inceput s aplanga la a 3-a jumatate de lingurita, azi a papat 4 lingurite. AM fost tare multumita. Doamne ajuta sa pape si maine. SI poate incet, incet va incepe sa pape.
Azi dr mi-a zis ca dupa ce va incepe sa pape, sa-i dau ulei de peste. Astia aici dau copiilor de mici ulei din asta. Beah. Sotul ia si numai gandul ca e ulei de peste ma face sa mi se faca rau. Brrrrr. O sa-i dau si lui Andrei asta ptr ca am vazut ca e bun ptr inima, creier, ca altfel....

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

urez si eu LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor din ultimele zile

NANA felicitari pentru progresele pe care la face fluturasul tau ,ma bucur ca in sfarsit totul intra in normal si va puteti bucura pe deplin de mica voastra comoara o mamica fericita .
ANDRIES ,ISABELUTA pentru mamici ocupate ,va mai asteptam !
ANAIST? tu cum esti?bbVLADI? stiu ca erati bolnaviori
MYRAL LA MULTI ANI ! sarbatoritilor din familia ta si cati mai multi ani de casnicie fericiti !(scuze pt intarziere )
GABRIELA felicitari mamico pt articolul din revista !

Mergi la inceput