PIERSICUTZE de iulie-august 2006 (82)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

buna dimineata!
madacristina , te mai asteptam!
anasia, sa va faceti bine cat mai repede!
bulinuta, ma bucur din suflet ca sunteti mai bine!
stefania, felicitari pentru gradi, super faza cu grupa piersicutelor! si felicitari pentru olita!
muuhmultumim de informatia legata de sandalute! noi suntem in cautare acum!

michella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

si noi intram in clubul dependentilor de "apte, apteeeeeeeeeeee"

michella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Rebecca nu mai vrea lapte.Doar putin cu cereale, le papa pe-alea si gata dar iaurt deja ma dispera.Ieri a mancat 2 cutii mari, per total 1 litru, in 2 reprize cu banana si cu zmeura.

Buli fu bine la munca...asa de bine ca ma duc si astazi si mi-am facut si program pt saptamana viitoare.Aveam o stare de spirit high, copiii bucurosi ca ma vad, mama stresata de stat cu 3 cateva ore.

Sper ca saptamana viitoare sa mutam mobila, sa mai facem una alta in casuta noua -cum spune Phillip- si sa facem Pastele acolo.

Mamaluidavid ce frumos erau puii imbracati la gradi.Sa ne explici cum e sistemul la voi, ca erau tare frumusei cu uniforma si asezati la masute.

In rest citit in zig zag, sanatate multa si primavara frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

babee, spor la treburi!

michella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

ufff!
nu vreau sa intristez pe nimeni, mai ales ca stiu ca sunt gravidute printre noi. dar imi vine sa un coleg are un baietel de 4 ani care are leucemie de la 1,6 ani descoperita. a facut tratament, o perioada a fost un pic mai bine. acum a revenit. rau! trebuie din nou transplant! daca puteti, aveti timp, poate spuneti o rugaciune si pentru florin, are nevoie! mercic mult!

michella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela79 spune:

Michella sa ne mai dai vesti despre Florin. O sa ma rog pentru el.

www.flickr.com/photos/24980424@N08/sets/72157604195810998/" target="_blank">Maria la restaurant
www.flickr.com/photos/24980424@N08/sets/72157604200218221/" target="_blank">Primele zile din viata mariei
www.flickr.com/photos/24980424@N08/sets/72157604340884907/" target="_blank">Maria face baie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Genie spune:

Muuh, merci mult pentru explicatii si sfaturi! O sa le transmit mai departe, daca zici ca la voi au functionat, poate merg si la alte persoane! Merci inca o data!
Michella, trista povestea micului Florin. Sa dea Dumnezeu sa se faca bine!
Doniro, ma bucur ca sunteti mai bine! Sanatate multa!
Gina si fii-mea e cu leaganele in parc, ea nu zice uta, in schimb arata cu degetul si se repede alergand catre locul cu pricina.
Bulinuta, eu am o mare problema. Ti-o impartasesc si tie pentru ca stiu ca sunteti consumatori de Humana. Cum e posibil ca la noi o cutie de Humana 3 sa coste 48 lei iar in Germania 6,25 euro? Explica-mi si mie ca mor de ciuda sa dau aproape dublu pe laptele copilului.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

hai ca am reusit sa ies dintr-o sedinat de azi dimineata
julax stim cu e cu canini...lui piti i s-au umflat gingiile la toti 4 canini odata...acum ii avem pe toti dar a fost
michelaa o sa ma rog si pentru Florinel...il putem ajuta si altfel?
babee bravoooo
genie nu pot sa iti dau raspunsul la intrebarea ta ptr ca sigur iau avertisment rosu daca imi spun parerea despre tara, oameni etc ca de aici provine totul...eu iau laptele numai din germania sau austria si sa stii ca nu e 6, 25 e chiar 5, 75 si am luat la oferta si cu 3 euro...la noi e o stiva mare pe hol de lapte si cereale...am gasit unele bio de la hip....apropo de asta au deschis si la noi un DM cum e in germania si austria numai ca preturile sunt

va pup

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

mirela, genie, buli , va multumesc!
buli, avem o promisiune penrtu fondurile necesare si avem incredere in persoana care s-a oferit sa ne ajute financiar!

michella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

mirela,multumesc, acum suntem la regim, prin urmare fara zahar, iar zaharina sau glucoza
muuh, da, 10 zile numai cu laptele asta mergem, azi nu l-a vrut deloc, a preferat covrigeii, apa, branzica +mar copt si cartofii natur (cate putin);
julax, michella, multumesc;
babee, spor la treaba!!!
martta, cum se mai simte Ionut, e cu tatal lui?

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)
o sansa pentru Sosonica

Mergi la inceput