Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (119)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by Sabina

bb Gheo in actiune

Piciule, nu te speria, nu sunt astea pozele Raw:)), astea le-am tras jpeg, repede, in rafala....a fpst f amuzant sa-l pozez cum incearca sa isi ia jucariile si sa-l vedeti si cum se ridca. Bine, nu-i ca papanshu Andrei, dar cand are ceva mai sus se saltga in picioare, asa, doar in maini, merge mai greu...:)
toata sedinta foto a durat vreo 2 minute, eu am selectat "doar" cateva poze.

Daca doriti sa ne votati...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




ce dulce e , ce baiat mare s-a facut , pleaca singur la plimbare



poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by Sabina

bb Gheo in actiune

Piciule, nu te speria, nu sunt astea pozele Raw:)), astea le-am tras jpeg, repede, in rafala....a fpst f amuzant sa-l pozez cum incearca sa isi ia jucariile si sa-l vedeti si cum se ridca. Bine, nu-i ca papanshu Andrei, dar cand are ceva mai sus se saltga in picioare, asa, doar in maini, merge mai greu...:)
toata sedinta foto a durat vreo 2 minute, eu am selectat "doar" cateva poze.

Daca doriti sa ne votati...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




E bestial Gheo!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by prisi

vroiam sa va intreb ceva , Miru de vreo 2 nopti tzipa prin somn, uneori se trezeste alteori nu, mai face vreun bebe asa, de la ce o fi ?



poze
Marta si Miruna (06.09.2007)



Da ,Prisi,si Mihnea face la fel,dar de cind era mai mic,nu ca acum e prea mare!
Pupam micutza tipatoare!
F fain hotelul!Poate mergem si noi,i-a placut mult si sotului meu,iar in Covasna sunt peisaje f misto!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Hop si eu la schimbul 3.
AM ramas la pagina 5. Revin.



Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Sara buna (sau somn usor, dupa caz )

Vroiam sa multumim mult pentru voturile pe care ni le-ati acordat la concurs .

Nici Eliza nu mai mananca asa mult - chiar ma intrebam ce-i cu ea, dar daca vad ca mai sunt pitici pe forum asa mofturosi, atunci ma mai linistesc. Aseara am pus lapte la prins si de dimineata am avut iaurt! Simplu nu l-a mancat, asa ca l-am amestecat cu un borcanel de fructe de la Hipp, si i-a placut.
Dintisori inca nu avem, si nici nu se zaresc pe la orizont



Particip la concurs cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=39" target="_blank"> Siguranta.jpg

de papanasha Eliza (06.09.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Papanashul meu m-a scos din tzatzani astazi!M-a epuizat rau de tot:toata ziua a urlat,mai putin afara,in caditza si cu bibele in gura!In rest,teroare:pumni in gura la greu,ros hamurile de la carutz,orice ii pica in mana rodea cu mare pasiune,se lovea la gingii,cred si urla ca din gura de sarpe!
Era sa-l culc nespalat,adormise in sufra si cand l-am mutat in dormitor,s-a trezit si l-am bagat si la baie!
Piureul de legume nu vrea sa-l mai vada,maninca fructele si in rest bibe!
Asta este:rabdarica si tutun!
Cecilia,nasol cu amigdala inflamata!Iti dai seama ce nasol tre sa fie pt el,mititelul,sa nu poata inghiti!
Siiiiiiiiiiiiiimmmmmmm,maine te astept?Ai zi de dentist,sau n-am retinut eu bine?

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

A inceput sa ploua,ce naspa.......
Eu nu promit nimic pt intalnire,e prea departe pt mine,plus si traficul asta de coshmar,pierd prea mult timp pe drum!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:


ca tot veni vorba de papa

si eu urasc spanacul si nici nu stiu cum sa-l gatesc, iar lui Miru i-am dat de la Hipp si nu ii place deloc, nu stiu cum o sa o fac sa pape, daca nu ne vede pe noi cred ca nici cand va creste nu il va agrea


am facut ieri legumele la cuptor iar carnita am fiert-o separat si a iesit piureul f gustos si mai dulce , a papat f bine, iar dimineata a papat branzica cu para si cu banana si i-a placut

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by prisi

vroiam sa va intreb ceva , Miru de vreo 2 nopti tzipa prin somn, uneori se trezeste alteori nu, mai face vreun bebe asa, de la ce o fi ?



poze
Marta si Miruna (06.09.2007)



Si Andrei la fel. Acum stau si il pazesc ca e tare agitat.


Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

noi de azi am inceput programul de acomodare cu mamaie, vine luni ,miercuri si vineri, azi au fost amandoua in parc si i-a dat masa de 3 mamaie, m-am distrat tare ca erau amandoua murdarele , dar important e ca au reusit sa se inteleaga , sper ca intr-o luna sa se adapteze

joi as veni si eu, dar daca e vin cu tramvaiul ca fac mai putin ,sa vad

Teo te plangi draga de distanta, da eu ce sa mai zic, ca vin de la capatul pamantului sa va vad , da-mi face mare placere

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput